8 порад щодо купівлі комерційної Автострахування

Коли будь-який бізнес використовує транспортні засоби для комерційних цілей вона повинна мати комерційного страхування автомобілів.

Особисте страхування авто не покриє транспортні засоби, які знаходяться в комерційному використанні. Комерційні авто страховий поліс захистить бізнес і поширюється на пошкодження транспортних засобів та медичних потреб, викликаних аваріями, сторонні травми, незастрахованих автомобілістів і багато іншого. Комерційна політика автострахування кришкою і не орендував автотранспортних засобів і мають ліміти відповідальності, які вище, ніж особисті політику страхування автомобілів.

Факторів, які вважаються є: власність в експлуатації транспортних засобів, водії транспортних засобів використовувати DIN бізнесу, а також мети. Перед покупкою комерційної політики авто вам необхідно зібрати і надати інформацію про тип і кількість транспортних засобів; марка автомобіля, модель, пробіг, рік виготовлення; дорога запису, і мета використання.

При купівлі комерційної політики Автострахування Вам необхідно:

1. Порівняння магазин для комерційних авто страхування оффлайн і онлайн.

2. Зрозуміти дрібним шрифтом політики ясно.

3. Вжити заходів щодо скорочення витрат на страхування за рахунок встановлення пристроїв безпеки на всіх транспортних засобах, а також протиугінними пристроями.

4. Подбайте, щоб усі ті, хто керувати транспортними засобами мають хороші водійські документи, а також прийняти оборонні курси водіння у відповідності з рекомендаціями страхові компанії та державні закони.

5. Подбайте, щоб парк транспортні засоби, що охоплюються комерційне страхування авто в критому басейні або безпечний автостоянки. Якщо транспортний засіб знаходиться на стоянці впливає на страхові внески, як і зробити з транспортних засобів.

6. Спробуйте і зниження комерційних страхових премій авто, розглядаючи аспекти, як більш високі франшизи і більш високі межі відповідальності. Чим вище франшиза, тим менше премії, що підлягає сплаті.

7. Переконайтеся, що все в експлуатації транспортних засобів перераховані в політиці. І переконатися, що технічне обслуговування всіх автомобілів піклуються.

8. Включіть в комерційних авто страхування постійно з’єднаних предметів, як лебідки, одиниць зберігання, або генератори.

Прочитайте все про комерційному страхуванні автомобіля. Купити поліс від провідних компаній, які встановлюються і надійно. Перевірте з Торгово-промислової палати та інших асоціацій чи вони пропонують спеціальні знижки групи за комерційним Автострахування. Читайте статті та керівництва з World Wide Web і ознайомитися на види політики піском покриття доступні. Завжди отримати кілька цитат для комерційних авто страхування за допомогою онлайн-інструментів і порівняти продукти. Перед покупкою комерційної політики Автострахування прочитати документ в найдрібніших подробицях, щоб переконатися, що немає дублювання в охопленні між цією політикою і інші страхові поліси і що ви отримуєте великі переваги.

Зберегти на більш високі страхові внески за рахунок збільшення франшиз, бажаючі платити страхування в повному обсязі, вибираючи електронний платіж, просячи страхової компанії для декількох знижок, знаходячи про пережите дисконтного бізнесу і досвідчені комерційні знижки водія.

Бути розумною людиною бізнесу!