8 порад щодо захисту активів з бізнес Страхування відповідальності

Бізнес проте велика чи маленька обов’язки кошти багатьох видів. І одна з речей, кожна бізнес-потреб є страхування цивільної відповідальності.

При запуску бізнесу, як партнерство або індивідуального підприємця це означає, що ваші ділові та особисті зобов’язання перебувають у небезпеці. Щоб захистити себе і сім’ю від фінансових катастроф важливо застрахувати себе з політикою відповідальності бізнесу.

Є три види страхування відповідальності:

* Страхування цивільної відповідальності: Це стосується судових позовів, пов’язаних з бізнесом приміщень, бізнес-продуктів або послуг.

* Страхування професійної відповідальності: Обкладинки компаній, які є професійними, як юристи, лікарі, реклами або творчі колективи і так далі.

* Автомобільна Страхування відповідальності: Це стосується тих, хто їздить компанії, що належить автомобілів. Поліс покриває пошкодження транспортного засобу в результаті нещасного випадку, травми співробітника компанії і постраждалим в разі аварії.

* Страхування відповідальності роботодавців: охоплюються такі аспекти, як розриву в заробітній платі, тривалості робочого часу і на місці нещасних випадків на виробництві.

При покупці страхування відповідальності Ви повинні зробити вибір освічених, так що ви отримаєте гарну угоду по найдоступнішою вартості:

1. Спочатку ознайомитися з усіма аспектами страхування відповідальності, займаючись серфінгом в Інтернеті. Виробник відзначає, дійсних поради та рекомендації, і бали, які застосовні до вас. Зрозуміти тонкощі страхування відповідальності.

2. Визначтеся, чи будете ви знайти політику самостійно або використовувати агента. Виберіть агента, який буде вивчати ваші конкретні потреби і потім давати рекомендації. Більшість агентів допомогти своїм клієнтам отримати великі ставки занадто.

3. Перевірте з вашим існуючим страховим чи є у них страхування відповідальності. Якщо так з’ясувати, які переваги покупки відповідальності політиці з того ж провайдера.

4. Членство в Палаті торгівлі, торгівлю або бізнес-асоціацій часто означає, що ви отримаєте групові тарифи на політику страхування відповідальності.

5. Страхування цивільної відповідальності страхування варіюється від страховика до страховика, так зробіть список того, що вам потрібно, і порівняти освітлення. Майте на увазі такі аспекти, як судові витрати теж.

6. Подивіться на страхування цивільної відповідальності онлайн та офлайн. Дуже часто інтернет-пропозиції може означати більшу економію. Інтернет каталоги страхування і сайти також є порівняння інструментів, які допоможуть вам порівняти політику і цитати з різних страхує.

7. Подумати про купівлю Політика власників бізнесу (ПБ), який охоплюватиме багато речей. Однак ви повинні спеціаліст зі страхування забезпечити ваші потреби з додатковими гонщиків на політиці.

8. Йти в ногу зі змінами в державні закони і страхових новин. Це допоможе вам значно, коли вам потрібно зробити заявку або поновіть політики.

Завжди купуйте страховий бізнес відповідальності політика з репутацією страховика. Завжди докласти зусиль, щоб зробити перевірку страховика і гарантувати, що вони не мають жодних скарг на розгляді в Better Business Bureau. Виберіть постачальника послуг страхування, який слід добросовісної ділової практики.