8 повинні знає про рекреаційні страхування човні

Прогулянкові судна належать багато і просто як автомобілі застраховані рекреаційні човни теж потрібно страхування, який захищає човен і свого власника від багатьох непередбачених подій; аварій, стихійних лих, умисного пошкодження і багато іншого.

Більшість страхових компаній пропонують страхові поліси для відпочинку Човни. І ці човни в основному два види політики і яхт політики. Човен політика спільного з небагатьма варіантами Хоча політика страхуванню яхт нас більший вибір варіантів. В якості рекреаційного власника човна ви повинні знати, які морські судна класифікуються як рекреаційні і яке страхове покриття необхідно для захисту ваших інвестицій і пристрасті.

Ось кілька рекомендацій:

1. При купівлі страхового купити від визнаної компанією. Ви можете купити човен рекреаційних страхування в Інтернеті теж, але при спробі заощадити гроші переконайтеся, що ви отримуєте надійний і всеосяжний охоплення. Загальна політика човні пропонують P & I охоплення близько $ 500 000 максимум.

2. При покупці рекреаційні човни з’ясувати, що витрати на обслуговування та страхування буде. Наприклад нові човни дешевше застрахувати і дерев’яних човнів і транспортних засобів високої швидкості дороги. Точно так само дизельні човни коштують менше, з точки зору страхування, ніж газі човна.

3. Страхові тарифи нижчі, якщо ви переконаєтеся, що всі правила техніки безпеки / норми піклуватися геть.

4. Багато страхових компаній пропонують конкурентоспроможні ставки, якщо у вас є інші політики з ними як вдома, здоров’я, чи авто. Отже, перший крок при покупці рекреаційної політики човні, щоб перевірити з існуючою страховою компанією.

5. Дізнайтеся переваги більш високі франшизи і виплати річних премій. Завжди перевіряйте онлайн те, що пропонується, наскільки рекреаційних страхування човні стурбований.

6. Оновлення знань про те, що комплексне страхування човні повинен утримувати. Дізнайтеся, в який фізичний збиток і відповідальність маю на увазі. В якості рекреаційного власника ремеслу потрібно приймати обгрунтовані рішення при покупці човна страхування.

7. Візьміть допомогою страховий експерт прийняти рішення про те узгоджену вартість краще або фактичної вартості готівкою. Важливо розуміти, що страхування термінології означає, перш, ніж купити страховий поліс для відпочинку човен.

8. Завжди читайте політики в найдрібніших подробицях і зрозуміти його повністю. Страховий поліс повинен працювати у ваших інтересах, і тому важливо, щоб ви знали, що ви платите.

Всесвітня павутина статті та поради щодо морського страхування, написані фахівцями, а також власники човнів. Бути поінформованим власника човна і бути в курсі про човни, страхування і заощаджень. Слідувати закону і підтримувати вашу човен добре. Візьміть рекомендованих курсів і переконайтеся, що ваша човен водіння запису не заслуговує докорів. Маленькі кроки буде гарантувати, що ви маєте право купити рекреаційних страхування човні на великі знижки.

Є рекреаційні човни товариств власників, як човен США, які пропонують поради та інші об’єкти для членів. Завжди порівняти ціни в магазинах, це дасть вам великі переваги. Є сайти, на купівлю човна страхування, які мають онлайн-інструментів, які дадуть кілька цитат і також легко порівнювати. Використовувати такі каталоги / платформи онлайн, і ви будете мати можливість отримати краще страхове покриття для вашого відпочинку човен.