8 незамінних авто страхування варіантів для розгляду

Різні види авто страхування включають оренду, відповідальність, аварійний буксир, зіткнення, розчленування, всеосяжного, смерті від нещасного випадку, застраховані, по страхових і т.д.
Використовувати дроти Автострахування полегшує для страховиків для просування своєї продукції ефективно і знайти потенційних клієнтів. У якийсь момент ви, можливо, отримали пропозиції авто страхування, як власник автомобіля, якщо ви один. Проблема в тому, що є багато авто страхування варіантів, які ви можете вибрати. Подивіться на кожного покриття в цілому, щоб отримати більш глибоке розуміння.
Страхування відповідальності
Страхування відповідальності буде незамінне в разі, якщо ви залучені в неприємний інцидент як автомобіль краху. Відповідальність страховка покриває медичні рахунки і платежі за нерухомість, яку збитку в таких випадках, але не пропонуватиме захист для Вашого власного автомобіля. Відповідальність, як правило, доступні в трьох рівнях, кожен з відповідними межами. Межа буде з’ясувати, скільки коштують політика буде охоплювати. Держави зазвичай вимагають, щоб кожен власник автомобіля, щоб це тип покриття.
Зіткнення освітлення
На відміну від відповідальності за шкоду, зіткнення освітлення допоможе платити за збиток, щоб ваш автомобіль після зіткнення аварії. Як правило, є франшиза з цим вибором покриття і ви повинні заплатити цю основну суму про відшкодування збитку страхова компанія виплачує решту витрат.
Всебічне висвітлення
Але в ситуаціях, які відрізняються від зіткнення аварій, всеосяжний охоплення також забезпечує захист для Вашого автомобіля. Це покриття допоможе, якщо ви потрапили тварина або особа збитків, викликаних обставинами. Таким же чином, як охоплення зіткнення, розуміння покриття також володіє віднімаються суми.
Незастрахованих охоплення
Як випливає з назви, незастрахованих охоплення буде платити за медичні витрати та витрати, які ви або ваші пасажири понести після аварії з вини водія, який не застрахований. Ви можете вибрати лімітах з цим видом покриття варіант.
Заступник застрахованих покриття
Заступник охоплення застрахованих та незастрахованих охоплення багато працювати, так крім того, що під-застрахованого водія, який може стати причиною аварії має свої межі, які диктують, що повні медичні витрати будуть не в змозі бути оплачений, але деякі речі заплатили. Вам буде запропоновано вибрати обмеження для цього варіанту, так само, як незастрахованих охоплення.
Страхове покриття для життя і / або розчленування
Це покриття варіант набере чинності в нещасному випадку, що помрете від або втратити частину тіла в автомобільних аварії. Як правило, смерть від нещасного випадку та розчленування покриття має специфічний, відведеного для смерті і виділить відсотках від межі для розчленування.
Аварійний буксир покриття
Для ситуацій, таких як автомобільні аварії, аварійно буксирування покриття в нагоді. Політики будуть платити за послуги евакуатора, що ваш автомобіль буде потрібно. Плани, які включають буксирування, зазвичай обмежують, скільки вони будуть платити за буксирування або обмежити, скільки миль автомобіль можна буксирувати.
Прокат покриття
Прокат покриття допоможе вам оплатити витрати необхідні для оренди автомобіля в разі, якщо ви не в змозі використати свій власний автомобіль. Зверніть увагу, що покриття може застосовуватися тільки, якщо ваш автомобіль проходить ремонт у результаті нещасного випадку, а не технічного обслуговування і механічних робіт. Ви повинні вказати як денний ліміт і загальний ліміт.
Дуже важливо, що ви обираєте варіант страхового покриття на основі ваших особистих потреб і оцінки.