8 ключових понять розуміти, перш ніж купити медичну страховку

Різні дослідження вказують, що 1 з 4 жінок і 1 з 5 чоловіків страждають від критичних захворювань, таких як хвороби серця, рак, діабет або захворювання нирок, не досягнувши пенсійного віку. Деякі з цих хвороб не тільки вимагає високих ліки і госпіталізацію, витрати повинні бути виконані, але також може призвести до втрати доходів і на додатковий фінансовий тягар через зміни способу життя. Медичне страхування допомагає пом’якшити деякі фінансові ризики і невизначеність, пов’язані з такою швидкої медичної допомоги. Ось деякі з ключових понять, пов’язаних з медичним страхуванням, що людина повинна бути знайомий з, щоб допомогти вибрати правильний охоплення і продукту.

1. страхової суми / страхової суми
Медичне страхування є договір, в якому страхова компанія забезпечує покриття, щоб застрахуватися від сплати премії. Сума покриття придбали називається страхової суми. Це максимальна сума, до якої твердження можуть бути Страхувальником протягом терміну дії поліса (як правило, 1 рік). Для наприклад, якщо ви купуєте поліс страхування здоров’я для РТС, 3,00,000 страхової суми, то вам максимальну суму, яку може претендувати на госпіталізацію та інші медичні витрати, передбачені продукту буде обмежено рупій. 3,00,000. Якщо госпіталізації та витрати, пов’язані з лікування перевищує цю суму, то диференціал доведеться нести застрахованого. Що може або не може бути затребуване регулюється переваги та ознайомитися з положеннями та умовами.

2. індивідуальний поплавок проти сім’ї
Сімейна політика поплавок охоплює всіх членів сім’ї (застраховані, його чоловіка / дружини та дітей) під одним політики. Страхова сума пливе над всією сім’єю і консолідовані премії повинен бути оплачений. Існує обмеження на немає. дітей, які можуть бути включені і віку до і після якого вони не покриті яких варіюється залежно від продуктів. Батьки застрахованої як правило, не включені в політику плаваючого сім’ї.

Окремі політики, з іншого боку, забезпечує медичне страхування тільки людини, для яких страхування було придбано.

У той час як сім’я поплавець може виявитися дешевше, ніж 2 або більше окремих політик, пов’язаний прикриттям знаходиться на рівні сім’ї. Для наприклад, якщо ви берете 2 Особисті політики з Rs. 200000 Сума гарантованого кожному для себе і свого чоловіка, то ви обидва покриті рупій. 200000 кожен. Однак, якщо взяти сім’ю з поплавком Rs. 200000 Сума гарантованого то ця межа відноситься і до двох з вас разом.

3. безготівкових госпіталізації
Це нова можливість надається медичними страховими компаніями, при яких людина може отримати необхідне лікування в той час як витрати на медичне обслуговування, дозволені страхової компанії безпосередньо до лікарні, якщо до лікарні потрапляє під своєї мережі, до лікування є однієї, яка потрапляє під дію плану і аж до максимального вашого Сума гарантованого. Ви можете, таким чином, також хочемо порівняти пов’язаних мережею лікарень кожного страховика при порівнянні продуктів для задоволення ваших потреб.

4. Максимальний вік поновлення
Це вік, в якому компанія буде продовжувати надавати вам медичну страховку на виплату премій. Продукт, який пропонує вищий максимальний вік поновлення слід вважати сприятливо, оскільки дозволяє вам залишатися підпадають під план страхування здоров’я, особливо у віці, коли це має значення найбільше.

5. Винятки
Більшість продуктів поставляються з набором певних винятків. Це набір умов, захворювань або захворювань або причин захворювання, які не підпадають під продукт умовами. Будь-які витрати, пов’язані з виключеним захворювання не будуть покриті за рахунок вашого продукту медичного страхування. Хоча винятки змінюватись в залежності від продуктів Нижче перераховані найбільш часто, і не допускаються в більшості продуктів:

• витрати, пов’язані з ВІЛ або СНІДом, і пов’язаних з ним захворювань, використання або неправильного використання лікер,
одурманюючих речовин або наркотиків, а також умисного заподіяння шкоди собі
• війни, масові заворушення, страйки, Ядерна зброя, індукованих лікування

Важливо переглянути винятку пункту продуктів під час порівняння товарів медичного страхування або під час покупки однієї переконатися, що ви знаєте, що буде можливим у рамках вашого плану.

6. Критичні охоплює хвороба
Критичні охоплює хвороба, як правило, доступні в якості топ-вгору або вершник з вашого поліса страхування здоров’я. Як випливає з назви, ці плани покривають ваші витрати в певних критичних захворювань, які попередньо визначені як покривається відповідно до плану.

У цих планах, застрахований виплачується сума впевнені в якості одноразової суми протягом декількох днів з критичних захворювань діагнозу. Як тільки це одноразово виплачується, план перестає існувати. Відмінності між поліс страхування здоров’я і критичне плану хвороби є:

• плани медичного страхування, покриття витрат, пов’язаних з госпіталізацією внаслідок якого-небудь захворювання або травми під час критичних хвороб плани охоплюють тільки заздалегідь обумовленого хвороб
• Обидва медичного страхування, а також критичні плани хвороби купується на певний страхової суми (максимальної допомоги, що виплачується страхової компанії) і, як правило, продаються протягом одного року і мають бути відновлені з кожним роком.
• У разі медичного страхування, ви будете покриті для будь-якого медичного лікування або госпіталізації витрати, якщо вони знаходяться в межах вашої страхової суми межі і політика може тривати протягом решти року із зменшеною кришкою (страхової суми за вирахуванням витрат стверджував ). З іншого боку, ваші критичні захворювання будуть платити вам всю суму Гарантована одноразова будь-якого із зазначених захворювань діагностуються. Ви тоді вільні використовувати цю суму відповідно до вашим фінансовим потребам, які можуть бути набагато більше, ніж тих, хто тільки пов’язані з госпіталізацією.

Поєднання поліс страхування здоров’я з критичного вершника хвороби допоможе вам задовольнити ваші витрати госпіталізації для критичних захворювань або навіть інших захворювань / аварій, політика в галузі охорони здоров’я і може надати вам значиму фінансовий захист вам може знадобитися у разі критичного захворювання .

7. періоди очікування
Більшість полісів медичного страхування періоду очікування, який може варіюватися від 30-90 днів, протягом яких ніяких претензій немає припустимо. Однак це не відноситься до будь-який випадковий надзвичайних ситуацій, які зазвичай закриті від 1 дня. Період очікування залежить від продуктів і компаній, і функції, які ви повинні порівняти на момент придбання медичної страховки.

На додаток до цього загальний період очікування, є також деякі конкретні захворювання, що не покриваються для конкретних періодів очікування. Ці періоди очікування, а також зазначені захворювання, до яких ці періоди застосовувати змінюватись в залежності від компаній і продуктів, і діапазон в будь-якому місці в межах від 1 до 4 років.

8. Предболезни кришкою
Будь-яке захворювання або недуга, вже існуючий в момент купівлі поліса страхування здоров’я, називається, як вже існуючі умови. Всі вже існуючі хвороби на момент прийняття політики, як правило, виключені зі страхового покриття здоров’я. Тим не менш, в деяких продуктах вже існуючі хвороби можуть бути покриті після певного періоду очікування. Що це означає, що якщо ви продовжите страхового продукту (тобто тримати продовження політики) протягом заданого періоду, то існують певні задані хвороби можуть бути покриті про завершення періоду очікування. Цей період очікування варіюється залежно від продукту і компанії страхування.

Це завжди важливо уважно ознайомитися з продукцією переваги, умови та пов’язані з ними функції – отримати повну інформацію про наявні варіантів і порівняти, перш ніж купити.

(C) маги досліджень і консультантів Pvt. Ltd. 2010