8 важливих питань, щоб попросити страхування орендарів.

Багато молодих людей, які йдуть з дому і вийти у великий світ забути про деякі з найбільш важливих деталей, які вони повинні піклуватися. Орендарі страхування дуже часто один з них.

Виходячи на свої власні, або одержання квартири самостійно або обміну з іншими країнами, вони дізнаються про те, що бере участь в оренду світу. Речі як наявність і підтримка хороших посилань і записів, застосовуючи для оренди, меблями квартиру і взагалі робити все те, що вони вважали само собою зрозумілим будинку з їх люди.

Одним з найбільш важливих з усіх цих речей полягає в захисті своїх володінь. У ці дні всі технічні продукти, які молоді працівники мають, вартість їх майна можна додати до досить суми.

Господар тільки покриває будівлю з орендодавцем страхування, людина орендує будівлю потребує вивезти правильне освітлення за своїми речами, що їм доведеться в будівлі.

При запиті про страхування орендарів є кілька речей, які ви повинні запитати. Такі речі, як

· Тип втрати або пошкодження майна, які покриваються страховим полісом орендарі

· Орендарів страхування власності і заміни у разі втрати або пошкодження. Це може бути вартість заміни або фактичної вартості готівкою. Там може бути франшиза, тим вище франшиза, тим нижче страхові внески. (Франшиза суму ви платите перед страховою компанією починає платити).

Ось 8 важливих питань, які необхідно задати щодо захисту застрахованих з кришкою страхування орендарів.

1. Захист відповідальності та медичні витрати гостей, деякі політики будуть охоплювати будь відвідує оренду майна, який отримав травму або їх майно пошкоджено. Зовні і громадських приміщеннях власності повинні бути покриті страховим поміщиків, тому переконайтеся, що задаю це теж.

2. Втрати майна під час подорожі, це буде кришка для речей, як втрачений багаж, фотоапарати, ювелірні вироби і т.д. в той час як ви знаходитесь далеко від вашого будинку.

3. Додаткова вартість витрат на проживання у зв’язку з втратою або пошкодженням, це може бути, якщо щось відбувається в будівлю ви орендуєте, і ви повинні рухатися, і не зупинятися десь в іншому, поки все, що буде усунена, і це коштує дорожче.

4. Що політика премії доповнення є в наявності? Це буде коштувати вам більше, але деякі з доповнення включають в себе такі речі, як обручальних подарунків, повені і землетруси, і для вартості Додатково може бути варто.

5. Обмін з іншими людьми, ви всі повинні окремі політики чи може одну орендарів страхового покриття всіх.

6. Знижки. Завжди запитуйте про знижки, ви можете мати страховий захист для Вашого автомобіля, перевірте, чи є знижки для більш ніж одного типу політики.

7. Як оплатити? Ви можете бути в змозі заплатити за це на місяць, які можуть підійти вашим бюджету краще.

8. Що робити, якщо більше двох осіб робити квартирі? Деякі орендарі страхування не буде платити за позов, якщо більше двох осіб робити. Це пов’язано з безпекою. Навіть якщо у когось є орендарі страхування і вони рухаються в з кількома людьми, якщо вони мають пред’явити претензії, страхова компанія не може дотримуватися його.

Номер вісім дуже важливе питання, під номером вісім так що це буде останнє питання ви читаєте. Переконайтеся, що це перше питання, ви питаєте.

Якщо у вас є консультант страхування або страхового брокера, переконайтеся, що отримати всю цю інформацію для вас