8 адвокатів серйозні помилки роблять, коли справа зі страховими недобросовісності

Я ознайомився з сотнями файлів і претензії адвоката файли, і часто отримуємо дзвінки від адвокатів страхувальника з питанням, як кращі писати листи страховика, який здійснює недобросовісно. Ось 8 з найбільш дорогих помилок, я бачу юристи роблять.

Помилка немає. 1: Спроба “налаштувати” важкий випадок віри. Деякі юристи думають, що потрібно, щоб приховати м’яч і оснащення пастку, перш ніж компанія отримує мудрий і платить претензії.

РАДА: Найкращий спосіб «підставив» страхову компанію, щоб надати йому будь-яку можливість, щоб робити правильні речі. Дайте їм фактів і закону. Якщо вони робити правильні речі … великий. Якщо вони ігнорують вас, вони роблять кращу роботу з підготовки себе, ніж ви можете коли-небудь робити. Винятком є ​​компанія випускає “суд спростування,” які потім прибрані, як тільки будь-якої задачі. Це вимагає іншого підходу.

Помилка немає. 2: Написання листа огидно компанії погрожує подати до суду за несумлінність. Коли приходить час, щоб спробувати разі жорстка розмова тільки шкодить справі і змушує вас виглядати погано.

РАДА: Забудьте пишності. Бути приємним. Бути простим.

Помилка немає. 3: Написання довго намотується літерами в тон лекції. Вони роблять паршиву експонатів судовий розгляд, і поширення будь-якою законною точки у вас є.

РАДА: Тримайте ваші листи короткі, до такої міри, а наприкінці, пропонуючи будь-яку допомогу, ви можете дати. Коли ви не отримали відповіді, напишіть знову. Три коротких листи з проханням про допомогу, все коротко і по суті, і всі ігнорують компанії, набагато краще, ніж один довгий нудний один.

Помилка немає. 4: хитрощі від вартості позову. Занадто багато юристів вважають, що їх завдання, щоб отримати все, що можуть, і коли вони отримують, що, щоб отримати більше.

Порада: якщо ви можете отримати те, що чесно, що ви зробили хорошу роботу. У суді, вся історія є однією з компаній, яка прагне отримати всі переваги він може за страхувальника. Якщо адвокат страхувальника грає в ту ж гру зі страховою компанією, ви втрачаєте висоту.

Помилка немає. 5: нити про “мій бідний клієнт” – використання гіпербола.

РАДА: Недобросовісні йде не про ваших клієнтів, це про компанію. Коли адвокат позивача типові скиглить про “мій бідний клієнт”, це дає компанії привід, щоб зробити справу про довіру клієнта, а не про довіру компанії.

Помилка немає. 6: Відстрочка ваша відповідь на компанії. Страхові компанії використовують затримку на страхувальника так само, як ви використовуєте гарячу воду на клейкою кришкою банку … щоб послабити його. Важко скаржитися на затримку, хоча, коли власний адвокат страхувальника займає кілька тижнів або місяців, щоб відповідати на листи або надати інформацію.

РАДА: Ніколи не дозволяйте м’яч затримуватися у вашому суді. Отримати їх, що вони просять, зробити це швидко, а потім запитати, якщо вони ще що-небудь потрібно. Будь-яка затримка завжди має виходити від них.

Помилка немає. 7: В іншому випадку, щоб поставити питання. Страхова компанія зобов’язана забезпечити застрахованої з повного і справедливого розкриття фактів і закону, на яких він засновує заперечення. Попросіть їх, щоб жити до цього обов’язку. Як правило, вони з тріском провалилися.

Поради: Запросити компанії за конкретні факти. Що розслідування проводили ви? Які факти ви виявили? Хто ви інтерв’ювали? Чи будете ви надати нам копії ваших файлів претензії? Коли немає ніяких підстав для відмови, претензій обробники майже завжди відмовляються відповідати на запитання. Це робить потужне доказ пізніше.

Помилка немає. 8: Не бачачи “жадібність” кредиткою. Оборона завжди, що ви і ваш клієнт діють з жадібності. Не варто недооцінювати це, вона стає Instant Traction.

Порада: Якщо необхідно, я фактично написав листа з пропозицією відмовитися від позову, якщо компанія готова погодитися на ревізію своїх файлів претензії з метою корекції подібних порушень щодо інших страхувальників. З якоїсь причини компанія ніколи не приймає. Пізніше, коли компанія відіграє жадібність карту, що лист перетвориться на справжнє ядерну зброю. Він не тільки козирі жадібності карту, він руйнує всю оборону. Навіть якщо суддя не хоче, щоб листи в якості доказу, загроза відкриття дверей може серйозно калічити традиційних доказів оборони і аргументи.

Чим більше неетично ваш опонент, тим важливіше, щоб залишатися на високих місцях самостійно.