7 способів покупки для страхування домовласників

Кошик права є ключем до успіху при пошуку котирування домовласників страхування. Там можуть бути заощадження, які Ви ніколи не знали. Ось чому це вигідно, щоб навколо магазину й порівняти лапки. Ви хочете отримати максимум за свої гроші, тому приймати деякий додатковий час, безумовно, окупиться в кінці. Є 7 рад для використання при покупці страховки. Використовуючи ці поради і підказки допоможуть вам знайти кращий політики за найнижчими цінами.

Порада 1: попитати

Поговоріть з іншими власниками будинку і запитати, хто вони використовують для страхової компанії. Деякі люди можуть бути вирішуються обговорювати фінанси, але якщо ви запитаєте деяких близьких друзів або членів сім’ї, ви отримаєте гарне уявлення про те, що вони платять за їх страхування і які їхні охоплення. Візьмемо імена агентів, що ці люди згадати і дати їм виклик. Ви можете залишити заявку на цитату з стільки, скільки ви Вибрати й порівняти їх пізніше.

Порада 2: не забувайте забули жовті сторінки

Це відмінне місце, щоб знайти місцевих страхових агентів і компаній. Якщо ви не хочете вести бізнес в інтернеті, Жовті сторінки надасть вам список компаній, які пропонують страхування домовласників.

Рада 3: використовувати ваш Державного департаменту страхування

У більшості штатів є сайт, який дасть багато інформації. Тут Ви зможете знайти факти про політику, ліцензованих страхових компаній та іншу інформацію, яка має відношення до страхування домовласників. Це один з найбільш надійних джерел при пошуку страхових компаній.

Рада 4: напрямні споживчі величезну кількість інформації

Якщо ви читаєте ці керівництва, ви знайдете типові норми страхування. Гіди також пропонують поради, які допоможуть вам заощадити гроші на ваш страховий поліс. Ви хочете отримати краще висвітлення за найвигіднішою ціною, і ці гіди можуть надати велику допомогу. Майте на увазі, що цифри не є абсолютними.

Порада 5: інші страхові агенти могли б допомогти

Якщо у вас є страховка через іншого агента, поговорити з ними. Наприклад, якщо ваше авто страховий агент відрізняється від агента вашого домовласника, Ви можете бути в змозі об’єднати їх обох, і заощадити багато грошей. Багато страхових компаній пропонують значні знижки при застрахувати свої автомобілі та будинки з тією ж компанією.

Рада 6: використовувати телефон

Коли це можливо, викликати агента. Краще робити бізнес в особі засмага онлайн. Ви зможете обговорити ваші варіанти і ретельно вивчити політику, ви в даний час котируються на. Страхові агенти не мають котирування проблеми пропонують, тому що вони бачать його в якості можливого посилення рахунок. Отримайте так багато цитат, як ви хотіли. Рекомендується отримати принаймні 5 котирування для порівняння.

Рада 7: порівнювати, зіставляти, порівнювати

Тепер, коли ви зв’язалися з усіма цими агентами і компаніями, це час, щоб порівняти всі лапки. Пам’ятайте, що дешево не завжди краще. Навіть якщо вашою метою є, щоб заощадити гроші, ви також повинні переконатися, що ви отримуєте покриття вам потрібно для захисту вашого будинку і цінні речі. ніколи не компроміс покриття, щоб заощадити гроші.