7 способів отримати позов за страхове шахрайство

Важкі часи багато хто з нас довелося зіткнутися з рецесією зробили деякі люди думають про “спеціальних” шляхи для отримання додаткові гроші. І коли кожен долар на рахунку, будь-яка міра зробить. Страхові компанії повідомляють запису в претензії в ці дні, як правило, для невеликих кількостях, і є зростаюче число шахрайств перевізників доводиться мати справу з. Маючи переважна кількість претензій може здатися, що ідеальний спосіб отримати шахрайства непоміченим, але, на щастя для страхових компаній це не так.

Кожна страхова компанія має свою власну спеціальної слідчої групи, яка зазвичай складається з людей, які мають досвід роботи в галузі права домену органів. І, як ви вже здогадалися, цей блок має справу з шахрайством випадки, коли підозрюється. Враховуючи, що шахрайство є незаконною, ці хлопці так само серйозно, як поліцейські детективи і агенти FBA – коли є злочин, вони кровожерливі для з’ясування істини. І це те, що вони зазвичай бачимо людей, які намагаються піти з:

1. Залишивши машину незамкненою, та ключі на місці.

Відсутня набір ключів, коли ваш «автомобіль» буде вкрадений і не мають ознак злому, коли він знаходиться зробить підозрюваного слідчий відділ, що ви просто вирішили позбутися свого автомобіля і отримати за це гроші.

2. Винні вандали для установки вашого авто на вогонь після того, проливаючи бензину десь в районі двигуна.

Ви можете думати, що вогонь знищить усі докази. Ну, є такі речі, як комп’ютерне моделювання, аналіз моделей та інших способах розслідування таких випадків, який допоможе вам на гарячому.

3. Відвідайте лікаря після аварії занадто часто.

Деякі лікарі будуть досить хорошими для вас і надавати медичну допомогу, навіть якщо він більше не потрібен, за спеціальною ціною, звичайно. Зайве говорити, що є медичні фахівці в слідчих підрозділів, які тепер ясно, скільки медичної допомоги робить людину потрібно в кожній конкретній ситуації. Крім того, страхові компанії стежать за лікарями та адвокатами, які заохочують більш медичні рахунки оплачуються перевізником.

4. Подача позову автоаварії, в якій не відбулося.

Якщо немає ніякого пошкодження вашого автомобіля, але ви стверджуєте, що були вражені, слідчі страхова компанія буде аналізувати всі дані і чітко побачити, якщо ви говорите правду чи ні. І краще говорити правду, в іншому випадку очікуємо отримати позов найближчим часом.

5. Додати деяких людей до машини, стверджуючи, що вони були там під час аварії.

Пам’ятайте, що повідомлень про аварії та рахунків було проведено ретельний аналіз, і якщо інформація відрізняється, слідчі отримаєте дуже підозріло. Це не тільки ваше доповіді, яка зчитується, коли вимога отримати подана, поліцейський звіт, свідок звіту та іншої стороною, також приймаються до уваги.

6. Файл старі пошкодження як новий і отримувати за це гроші.

Страхування Вашого автомобіля буде платити за цю стару вм’ятину ви завжди хотіли, щоб відновити. Ну, не так швидко, тому що ретельний аналіз дозволить дослідникам стверджувати, чи є це новою пошкодження чи ні.

7. Попросіть вашого ремонтну майстерню, щоб додати франшизу в остаточний рахунок.

Маючи страхування Вашого автомобіля платити за пошкодження вашого автомобіля також означає, що вам доведеться оплатити франшизу в першу чергу. Деякі люди можуть подумати, що краще вести переговори з ремонтної майстерні і подивитися, якщо вони можуть виставити вам рахунок з більш високою ціною, так що вам не доведеться платити авансом в першу чергу. Тим не менш, страхові слідчі будуть знати, якщо послуга коштує занадто дорого, або він займає надто багато часу для відновлення автомобіля після аварії.