7 способів зменшити підлітка вартість автострахування, не опускаючи покриття

Ви шукаєте підходяще авто страхування підлітком? Чи думаєте ви про зниження охоплення таким чином, щоб зробити політику доступною? Бажано, щоб ви не носите менш адекватного охоплення на відносно високим ризиком водія. Замість цього, зібрати інформацію про те, як зменшити вартість поліса, незважаючи на покупку адекватний охоплення.

Як знизити витрати на підлітка авто страхування

Перехід через наступні рядки знати, як знизити витрати на підлітка автомобіля / автомобіля страховий поліс.

1. Виберіть безпечне і важкий автомобіль

Один з кращих способів придбати доступне підлітка авто страховий поліс, щоб купити безпечні і важкий автомобіль замість покупки спортивного автомобіля для вашої дочки-підлітка / сина. Це тому, що безпечно і важкими автомобілями мають менше шансів бути вкрадені.

2. Магазин приблизно за відповідної політики

Ви завжди повинні біля магазину при купівлі страхування автомобіля. Це допоможе вам порівняти вартість поліса під покриття. Роблячи таким чином, ви можете вибрати політику, яка пропонує достатній охоплення за доступною ціною премії.

3. Уникнути дорогих модифікацій автомобіля

Підлітки часто хочете прикріпити модних аксесуарів автомобіля. Тим не менш, це може збільшити вартість страхування автомобіля в якості аксесуарів призводить до підвищення відновної вартості транспортного засобу. Отже, запитайте вашої дитини підліткового утриматися від використання модних аксесуарів для прикраси автомобіля.

4. Уникайте внесення помилок

Дуже важливо, щоб уникнути здійснення помилок при покупці підлітка політику страхування автомобілів. Не забудьте повідомити вашої страхової компанії, коли ваша донька-підліток / син готовий, щоб отримати водійське посвідчення. Це тому що якщо ваш підліток отримує в аварію, то ваша страхова компанія може охоплювати претензії, але, ймовірно, збільшиться ставка внеску. Компанія також може прийняти рішення про скасування або не продовжити політику.

5. Може вибрати платити повну премію

Якщо ви платите повну премію замість того, щоб платити на рік, то ви автомобіля страхова компанія може знизити вартість поліса до певної міри. Це тому, що страховики часто пропонують знижки, коли ви платите премію в повному обсязі, але додає додаткову плату, коли ви виберете для виготовлення періодичних розстрочку.

6. Мотивувати дитини, щоб отримати хороші оцінки

Ви повинні мотивувати дитину, щоб отримати хороші оцінки в експертизу. Дослідження показують, що існує кореляція між хорошим студентом і відповідальним водієм; хороший студент, швидше за все, бути відповідальним водієм. Так, страховики пропонують знижки при страхуванні студентів з хорошою академічної класу.

7. Переглянути авто страхування

Ви можете випадають зіткнення, якщо Ваша дитина підліткового водіння старий автомобіль. Страхові компанії часто платять балансової вартості автомобіля, коли він отримує пошкодження в результаті нещасного випадку. Так що, краще відмовитися від зіткнення охоплення, якщо вартість ремонту транспортного засобу більше його балансової вартості.

Останнє, але не менш, збільшення суми франшизи політики. Це допоможе вам придбати підлітків Автострахування за доступною ціною. Чим вище франшиза, тим нижче буде премія вартість страхування автомобілів.