7 речей, щоб не забути для отримання страхового знижка здоров’я

Знижка медичне страхування: Розуміння способів отримання мінімальних котирувань для вашого профілю може допомогти вам заощадити значний (Ця стаття має намір показати вам, як). Тим не менш, незважаючи на те, що дуже важливо, ряд інших факторів, деякі з яких описані нижче, необхідно враховувати, щоб отримати найменш дорогих тарифів.

1. У ряді випадків ваші доплати може перевищувати вартість вашого наркотики. Крім того, купуючи рецепти безпосередньо зі своєї кишені (без використання страхування) навряд чи буде дешевше. Більше заощаджень буде реалізована в таких випадках, якщо альтернатив пов’язана з більш високою заощадження вважаються і з плином часу багато що може бути збережений, якщо порівняння з великою обережністю.

2. У декількох штатах власники домашнього бізнесу дають шанс знизити їх ставки. Прийняття законів, що робить її обов’язковою для страхових компаній надати домашній бізнес власників відповідні тарифи з великих підприємств цих держав скористатися цією можливістю. Головна бізнесу в інших державах, на залучення їх першого співробітника, право на групові тарифи

Ваша дорослим дитиною до або чоловіком можуть залучатися в якості співробітника. Що таке захоплююче про це домовленість, що такий працівник не має права вам того, щоб зробити повний timework. Оскільки групові тарифи, як правило, нижче, ніж індивідуальні тарифи Цей варіант дає менш дорогі тарифи.

Перевірте відділу страхування у вашій державі, або його рівним для тих домашнього бізнесу право на групові тарифи.

3. Телефон мед послуг також може бути використана, для економії коштів. Телефон мед послуг працюють у цілодобовому режимі надання медичної консультації безкоштовно. Ця рада, враховуючи навченим персоналом можуть бути прийняті з упевненістю (консультування персоналу, як правило, принаймні медсестра, що володіють не менш ніж десятирічний досвід роботи).

4.Free лікаря також може бути отримано з місцевих медичних установ. Ці клініки, а не замінює фактичне звернення до лікаря, може значно скоротити витрати за рахунок скорочення кількості візитів до лікаря.

5.Well своєчасної медичної допомоги в кінцевому рахунку може зробити різницю між м’яким стану здоров’я і той, який є більш серйозним. Цього достатньо мотивації, щоб використовувати їх, незалежно від того, що вони не призводять до зниження витрат.

6. Ваш внесок у бажану платежі для індивідуальних візитів до лікаря буде мати відношення до Вашої ставкою. Цей внесок називається ваша доплата, і висока доплата означає більш низькими ставками. Якщо ви відвідаєте лікаря рідко вважають виборі високих доплат кришку.

7. Реєстрація в рахунок спільного плану групи здоров’я рекомендується для зниження ставок. У цьому плані ряд осіб буде об’єднатися, щоб забезпечити себе покриття медичної страховки. Такі групи можна знайти без особливих зусиль у великих церквах або інших таких великих організацій.

Характер і ступінь покриття, що учасники отримують визначатиметься власні правила групи.

Перевірте, якщо ваші індивідуальні вимоги задоволені цим типом групи. Висновок один, ви можете зареєструватись змусить вас платити набагато менше.