7 речей, щоб зробити, перш ніж купувати туристичну страховку

Повертаючись до римських часів, ризики були загальними під час трагедії і непередбачених обставин, таких як землетруси, повені тощо. Перше офіційне і записані страхової компанії, Ллойда в Лондоні, була сформована в 1769 році та їх підстави основним залишається незмінним сьогодні – зібрати премій клієнтів як пул ресурсів для того, щоб повернутися до клієнтів, які відчувають несподівані і непередбачені, але висвітлював події. Так що це дійсно секрет, план на несподівані і непередбачені і переконайтеся, що ви охоплені, особливо, коли ви подорожуєте. Чи ваша подорож швидкий одного або кругосвітню круїз, Є багато вагомих причин для страхування подорожей. Ось тільки 7 речей, які ви повинні зробити, перш ніж купити туристичну страховку:

Все що ви робите, будь ласка, досліджувати ринок і виховувати себе з усіма умовами та термінології покриття страхування подорожей, які допоможуть вам скористатися Кращий страхування подорожей.

Обов’язково перевірте, що входить у ваші поїздки страховий поліс, але найголовніше, перевірити, що виключено з вашого страхового поліса.

Дослідження району ви збираєтеся. Яка погода навряд чи будуть походити? Чи існує яка-небудь небезпека ураганів або тропічних штормів? Повені? Як щодо Москітна хворобами? Що таке рівень злочинності, як? Якою б не була небезпека сприймається ваше дослідження розкриває то переконаєтеся, що ваша подорож страховка покриває Вас за цю можливість. Це не добре після подій, щоб дізнатися, що ви не поширюється на скажених атак собаки (тому що є дуже багато в цій конкретній області).

Обговоріть ваші існуючі медичні умови і вимоги – потрібно ретельно оцінити ваше ймовірне медичним вимогам і переконайтеся, що вони оголошені в компанію страхування подорожей.

Якщо ви збираєтеся їздити переконайтеся, що ви адекватно охопити. Багато компаній наймають стягувати астроном ексцесів у разі аварії. Переконайтеся, що ви застраховані, що надлишок (і це буде набагато дешевше, ніж квоти оренди компанії за той же обкладинці).

Переконайтеся, що у вас є необхідні документи для поїздки в цю країну. Візьміть Іспанії, наприклад, яка є частиною Європейського співтовариства і буде пропонувати безкоштовну медичну сказати громадянином Великобританії або у відпустці, що живуть там. Є певні умови, одним з яких є те, що ви повинні мати форму E111 Великобританії, якщо у вас його немає, ви не будете лікувати. Ви повинні також піти в Національний госпіталь здоров’я, які не перебувають в достатку в деяких районах Іспанії.

Якщо Ви подорожуєте в Європі, він може заплатити, щоб отримати EHIC (європейської картки медичного страхування), оскільки це зніме багато занепокоєння, якщо Вам буде потрібно будь невідкладної допомоги.

Добре, так що у вас є. 7 речей, щоб зробити, перш ніж купувати страховку для наступної поїздки ви робите. Інша альтернатива, звичайно, не брати страховку, або залишитися вдома. Тепер, є ідея. А якщо серйозно, як завжди, коли виймаючи страхування, особливо страхування подорожей, читайте дрібний шрифт в першу чергу. Важливо відзначити, що з’ясувати, перш ніж іти, що виключено, а не тільки включені. Таким чином, завжди читати дрібний шрифт. Наприклад, випадкового покриття не передбачена у разі п’яного водіння, водіння під впливом наркотичних речовин і т.д. Винятки передбачені також для нещасних випадків під час ризикованих видів спорту, як банджі-джампінг, гоночний автомобіль, (вставка для вашої улюбленої потенційно небезпечним видом спорту тут), підводне плавання, рафтинг, польоти (за винятком пасажирських авіалайнерів в регулярних), дельтапланеризм, катання на лижах, гонки на мотоциклах, дайвінг, альпінізм, віндсерфінг і т.д. Цей список можна продовжувати. Це означає, що у разі аварій в цих ситуаціях страхова компанія не несе відповідальності заплатити будь-яку суму з застрахованим.