7 простих способів скоротить ваші витрати на автострахування

Ось 7 простих способів, щоб отримати саму кращу угоду автострахування.

* Кілька цитат

Отримати кілька цитат – використовувати Інтернет і називаю кілька брокерів. Легко зібрати деяку хороших цитат порівняння.

Пам’ятайте, щоб отримати різні типи котирування наприклад, один з прямих продати страхову компанію, інший з автономної брокера, який веде базу даних котирування, і пара з Інтернету.

Дешевий не може означати краще. Вони будуть платити, якщо ви заробляєте претензії? Як фінансово забезпеченим? Як авторитетний? Перевірте навколо з сім’єю і друзями, і шукати інтернет-огляди.

* Різні типи автомобілів

Витрати на страхування змінюватись в залежності від типу автомобіля. Очевидно, що $ 100k спортивна модель коштує більше, щоб застрахувати, ніж середня малолітражку. Якщо ви плануєте купити новий автомобіль, перевірте, витрати на страхування, перш ніж купити. Одного разу я серце моє на красивій, високої продуктивності, дуже налаштовані Pontiac.

На щастя, я перевірив автострахування перш ніж я купив його, тому що я не міг отримати страховку. Кожен брокер, кожна страхова компанія плоскою мені відмовили, тому що я жив у високий автомобіль з злочинністю області. Так що мені довелося забути автомобіль моєї мрії, поки я не перейшов-місто.

* Вік і вартість автомобіля

Може бути, ви купуєте старий автомобіль? Може бути, ваш автомобіль бачив кращі дні кілька років тому, а тепер цінує набагато нижче? Так навіщо платити за дорогі авто страхування? Зокрема, ви все ще потрібно повністю всеосяжний охоплення?

Гарне емпіричне правило множення страхової премії на 10, і порівнює цю цифру з вашим автомобілем значення. Так що якщо ви цитує $ 1000 премій і ваш автомобіль коштує менше, ніж $ 10 000 ви можете думати, якщо всеосяжної представляє гарне співвідношення. Якщо ви упустили зіткнення і / або всеосяжний охоплення, ви повинні отримати велику економію.

* Більш високі франшизи (надлишкових зарядів)

Більшість компаній автострахування використовувати франшиз тримати вартість поліса вниз. Франшизи, або надлишкові заряди, показати, що ви платите до вашого авто страховий поліс ногами дюйма спробуйте запитати котирування з різними рівнями франшизи, і подивитися, як ваші котирування міняються.

Більшість форм інтернет цитуючи містять вікно, де ви можете вказати бажаний рівень франшиз. Запитайте вашого брокера його рекомендованого рівня. Наприклад, переходячи від $ 250 до $ 500 франшизи може скоротити ваші витрати на страхування на 20% і більше. Перейти в $ 1000, і ви заощадите багато грошей. Але ви повинні оплатити франшизу, якщо вам потрібно зробити заявку!

* Кілька страхування

Я думаю, це може прийти під заголовком ‘отримати кілька цитат, але це все ще варто сказати окремо. Ви зазвичай отримуєте страховий перерву, якщо ви купуєте кілька політик з тим же страховиком.

Це може означати кілька автомобілів або домовласника і автострахування. У будь-якому випадку варто поставити запитання про мульти-політики знижки.

* Низький пробіг

Все більше і більше людей працюють удома. Немає більше поїздок. Менше ділових поїздок. Низький пробіг на вашому автомобілі. Може бути, ви їздити на роботу, але автопарк?

У будь-якому випадку, зверніть увагу на низьку знижки пробіг.

* Хороша запис водіння

Хороший послужний водіння завжди допомагає скоротити витрати на страхування автомобілів. Зберегти чистий водійські права. Не швидкість, не жени небезпечно, і ви заощадите гроші (крім інших переваг!)

* Додатковий рада

Добре, я сказав ‘7 способами … “, але ось деякі додаткові поради. Встановіть протиугінних пристроїв до Вашого автомобіля. Підіть на курси підвищення кваліфікації водія. Використання денних ходових вогнів. Якщо ви студент коледжу далеко від дому, розглянути питання про включення в політику батьків.

Ця коротка стаття охоплює речі, які ви повинні враховувати при купівлі авто страхування. Дотримуйтесь цих порад, і ви будете скоротить ваші витрати на страхування автомобілів.