7 порад щодо купівлі індивідуального медичного страхування

Коли ви отримаєте свій посібники з медичного страхування через роботодавця, він буде здаватися настільки легким, щоб претендувати на охоплення і вибрати кращу політику для вашої ситуації. Проте, як тільки ви залишаєте межі захищеної роботодавцем плану (якщо ви звільнені або займатися індивідуальною трудовою діяльністю), ви можете бути шоковані, дізнавшись про переважну обмежень зараз перед вами. Багато людей знаходять це надзвичайно важко купити розумним доступом до послуг охорони здоров’я самостійно. Якщо це ваше завдання, ось кілька порад, які допоможуть вам орієнтуватися в складній і тривожної світі приватного медичного страхування.

1. Почніть рано. Коли ви знаєте, вам знадобляться нові медичну в найближчому майбутньому, почати дослідження принаймні, від 60 до 90 днів до нового покриття, щоб почати. Як ви починаєте вивчення і застосування для потенційних планів, ви можете отримати неприємний сюрприз бути відхилені для охоплення. На відміну від спонсорованих роботодавцем плану, у світі приватного медичного страхування, страхова компанія може просто відмовити у страхуванні вам за будь-яку кількість здоров’я ситуаціях. Ви не хочете, щоб дізнатися про це безпосередньо перед існуючими охоплення закінчується!

2. Обкладинка дітей молодших співробітника план другого з подружжя. Приватні опції страхування майже ніколи не настільки всеосяжним, або як доступним, як користь для здоров’я надані в рамках спонсорованих роботодавцем плану. Якщо ви або ваш чоловік має доступ до медичної страховки за рахунок роботодавця, навіть якщо батьки розлучені, вам обов’язково треба дослідити умови даного покриття. Не бійтеся, щоб покрити членів сім’ї в різних планів, з тим, щоб знайти найкраще медичне страхування для кожного члена сім’ї.

3. Розглянемо рутинної проти надзвичайного покриття. Як тільки ви почнете порівняння планів доступні для окремих осіб і сімей, скористатися моментом, щоб розглянути ваші пріоритети для майбутніх охорони здоров’я. Наприклад, чи має сенс мати $ 0 доплати за відвідування офісу (економлячи, можливо, $ 50 на рік), але з обмеженим покриттям лікарню для вирішення дорожньо-транспортних пригод або початок серйозного захворювання (можливо, покласти своє життя або економія в екстремальній життєвій ситуації)? Це не важко зрозуміти, що приносить користь страхових компаній буде грати в їх продажах матеріалів!

4. Зрозумійте медичного андеррайтингу. Ах, ось в чому краще зберігати таємницю в придбанні приватного медичного страхування. Коли план розглядається питання про необхідність медичного андеррайтингу політики, вони мають намір екран вашої історії хвороби (у тому числі вкриті членів сім’ї) на предмет наявності ознак проблемних захворювань. Тепер, будь ласка, знайте, вони не просто скринінгу для серйозних умов. Швидше, вони намагаються відсіває всіх страхувальників, які можуть коли-небудь вимагають значних охорони здоров’я. Наприклад, якщо ваша вага занадто високий, вам може бути відмовлено покриття! Очевидно, що якщо ви або член родини має серйозні проблеми, як хвороби серця, діабет, астма, інвалідності і т.д., то можна припустити, медичне страхування будуть або заперечуються або що охоплення буде пропонуватися для всіх охорони здоров’я, за винятком проблемою в галузі охорони здоров’я (відомий як відмова від покриття для заданого умови).

5. Державний науково-дослідний спонсорські плани. Через численні обмежень, які долають споживачів у проведенні індивідуального освітлення охороні здоров’я, багато урядів штатів зробили крок у пропонувати розумні плани та медичне страхування для своїх громадян. Ці плани можуть охоплювати дітей, малозабезпечених сімей, які займаються індивідуальною трудовою діяльністю і малого бізнесу, або важко застрахуватися (відомий як об’єднання ризику). Ці плани не є строго обмежено сімей з низькими доходами, як ви можете припустити, так що не поспішайте, щоб побачити, що ваші уряд штату в місце для людей, як і ви.

6. Читайте дрібний шрифт. Коли вам зосередитися на план медичного страхування, вам подобається, знайдіть час, щоб прочитати дрібний шрифт. Всі страхові поліси мають обмеження і виключення, і вони будуть тримати вас кожну кому в політиці. Ви хочете, щоб зрозуміти, що послуги оплачуються або виключені, якщо є періоди очікування, і те, що лікарі, фахівці лабораторій або ви будете отримати дозвіл на відвідування за планом.

7. Ніколи не скасовуйте передчасно. Медичне страхування тісно регулюється федеральними та державними законами, які поставили різних захисних заходів для споживачів. Дані заходи захисту часто заперечується, коли ви добровільно анулювати поліс у письмовому вигляді. З цієї причини, а також через різних ускладнень зазначив у цій статті, ви завжди повинні мати нових підтвердили покриття в місці перш, ніж скасувати будь-яку існуючу політику.