7 поняття страхування життя кожної людини покупці поліса повинні знати

Необхідність і важливість наявності достатнього фінансового покриття у вигляді страхування життя був говорять і пишуть достатньо за останні кілька років в Індії. Хоча все більше і більше людей розуміють важливість забезпечення майбутнього своєї сім’ї, не можна не допомогти отримати відчуття, що є ще щось на зразок проміжку наскільки розумінні основ, які беруть участь у продукти страхування життя, їх структура та умови турбує.

Ось 7 ключових понять кожної політики власника (або була б політика власника) повинні знати і розуміти:

1. страхової суми / застраховані
Страхування життя являє собою договір між страховою компанією і індивідуального страхування покупки. Сума гарантованого відноситься до кількості грошей, за яку людина купує страховку. Це та сума, яка буде виплачена страховиком номінантів / утриманців життя застрахованого в разі смерті застрахованої особи за умови, пов’язані з преміями страхового поліса були належним чином сплачені вчасно. Страхування життя призначені для надання фінансової захисту і засобів, щоб замінити втрачені доходи за свою утриманців і може допомогти задовольнити будь непогашені зобов’язання і майбутні фінансові потреби, якщо вас немає поруч. Скільки Сума гарантованого зробити вибір на користь повинні враховувати ці потреби та чинники.

2. тенор політики / термін / строк
Поліс страхування життя, як правило, купив протягом певного періоду часу. Цей період часу, як правило, називають термін Політика / Тенор / володіння. Простіше кажучи, це термін, на який ви хочете придбати страхування життя. Для наприклад, якщо ви берете поліс страхування життя для страхової суми рупій. 50 лаки з політикою строком на 25 років, ви погоджуєтесь оплатити застосовно премій через регулярні проміжки часу протягом цього 25-річний період.

В обмін на сплату страхових внесків, страхова компанія буде надавати страхування життя протягом цих 25 років. Поліс перестане наприкінці 25 years.One повинні спробувати і застрахувати себе за максимальний термін можна і піти на найвищу володіння доступні для вашого віку і страхової суми, якщо немає, принаймні, покрити себе до вашого “дохідні років .

3. Переваги
Є правило, два види вигод, пов’язаних з полісами страхування життя. Втрати годувальника це сума, яка буде виплачуватися утриманцям застрахованої особи, якщо застрахований вмирає протягом терміну дії поліса. Це вигода як правило, дорівнює страхової суми в більшості випадків у той час як у деяких продуктах це може бути страхової суми плюс бонуси доданий згідно структурі продукту і terms.While користь смерті є спільною рисою для всіх видів продуктів зі страхування життя, деякі форми страхування життя також пропонуємо погашення / виживаності. У таких продуктах, страховик також зобов’язується виплатити одноразову суму на завершення терміну дії поліса від ненастання страхової події тобто на виживання політики власника.

Захист політика, орієнтована як термін страхування пропонують тільки на користь смерть у той час як інші заощадження орієнтованих продуктів, таких як повернення грошей, пожертв та Unit Linked плани пропонують і смерть, і виживання переваги. Саме через цю різницю на користь структур, термін страхування набагато дешевше, ніж будь-який інший вид страхування і повинен бути першим продуктом у Вашому портфелі страхування життя. Якщо, проте, вже є адекватну фінансову захист для Вашої родини та Ваших первинних потреба довгострокових заощаджень для приросту капіталу та / або збереження, доступні опції по ощадних орієнтовані плани повинні бути розглянуті.

4. вільний погляд періоду
Керівних принципів, прийнятих Страхування регулювання та розвитку Індії (IRDA) дозволяють 15-денний період для клієнтів варіант з проханням переглянути рішення про купівлю конкретного поліса страхування життя і повернути політику, якщо вони того бажають і мають свої премії повертається. Цей період починається з дати одержання програмних документах за бажанням замовника.

У цей період клієнти можуть розглянути більш детально, яку політику вони купили, пройти через його умов, полісів тощо, щоб переконатися в тому, зробивши правильний вибір. Це дає вам можливість перевірити ще раз ваше розуміння продукту і те, що ви думали, якщо пропозиції основою вашого взаємодії з будь-торговий персонал або посередників з фактичним документ (и), який докладно характеристики продукту, вигоди і витрати.

У разі, якщо прийти до висновку, що даний продукт є не те, що ви думали, що з якихось причин б то не було, включаючи те, що було неправильно продані політики, ви можете повернути політику в страхову компанію і попросити повернення вашого premium.Since вільного погляду період надається тільки 15 днів з дати отримання політику, важливо розглянути ваші документи політику найближчим часом. Якщо ви приймаєте рішення про повернення політики в період ‘вільного погляду’ Ви повинні звернутися в страхову компанію, щоб повідомити рішення про скасування політики як вільного погляду скасування.

5. упущення
Поліс страхування життя, як кажуть, бути активним або набрали чинності до того часу, премій, що нараховуються на політику в країні виплачуються часу. Ризик, пов’язаний з кришкою політика триває лише до тих пір, як політика є активним. Зазвичай всі продукти зі страхування життя «пільговий період» після премії строк протягом якого страхувальники можуть платити премію, яку повинен.

Нормативно-правова база визначає «пільговий період», як час, наданих страховиком для виплати премії від терміну премії без жодного інтересу або штраф протягом яких політика вважається в силі. Цей пільговий період становить 15 днів у разі, якщо частота є виплата премії щомісяця і становить 30 днів у всіх інших випадках. Якщо премія як і раніше не виплачуються після завершення пільгового періоду, то політика відрізняється минув станом на дату, на яку закінчення пільгового періоду.

Простіше кажучи, коли життя упущення страхового поліса, страхового покриття за договором перестає існувати. Тому, якщо щось трапиться зі страховим, страховик не зобов’язаний сплачувати будь-які переваги для кандидатів / бенефіціарам страхувальника.

Потрібно забезпечити, щоб його / її життя страхового поліса залишається активним так, переконайтеся, що кришка життя може продовжуватися без перерви. Якщо ваша політика lapsation відбулося за рахунок зниклих без вести на страхові внески випадково або в результаті будь-якого тимчасові фінансові труднощі, ви повинні спробувати і дізнатися про ваші варіантів і оживити вашу політику найближчим часом.

6. номінанти
Страхування життя страхувальник має законне право призначити особу або осіб, на отримання політичних вигод у разі смерті застрахованої життя. Будь страхувальник, який є одним з основних і життя застраховане у відповідності з політикою, може зробити призначення. Кандидат є особа, призначена страхувальником для отримання доходів від страхової поліс, у випадку смерті застрахованої особи. Номінація може бути змінена політика власника в будь-який час протягом терміну дії поліса будь-яку кількість разів.

Хоча номінації права на отримання політичних вигод у разі смерті життя впевнена, вона не дає номінальний абсолютне право на гроші, отримані на шкоду іншим спадкоємцям за законом, який як і раніше можуть законним і обгрунтованим претендувати на гроші отримані таким чином самим кандидатом.

7. призначення
Призначення це процес, за допомогою якого ви передати права поліс страхування життя і користь для людини (правонаступник). За завданням, цессионарий має повне і абсолютне право над політикою і користуватися його благами. Потрібно бути обережними при призначенні політики. На відміну від номінації, колись зробив призначення не може бути скасований. Правонаступник може, однак, далі призначити політику для іншої людини, так як він тепер є власником і має права на політику.

Важливо відзначити, що в разі пожертвувань або повернення грошей політики, що надає виживаності, права навіть зрілості переваги будуть з правонаступника на вас вижили терміну дії поліса. Якщо вибирати між поступки або номінації буде залежати від того, що ви думаєте, краще всього підходить вам і вашій утриманців з урахуванням особливостей кожного.