7 помилок, яких слід уникати при купівлі терміну страхування життя.

Ваш поточний обсяг страхування життя достатньо? Звідки ти знаєш?

Для більшості людей, говорити про страхування життя звучить майже так само весело, як візит до стоматолога. Але, як і похід до стоматолога, ігноруючи його можуть скласти відносно невеликий питання і перетворити те, що було просто незручно в повний кошмар. У сучасній економіці, де ми всі шукаємо, щоб скоротити витрати, це може бути час, щоб переосмислити точно, скільки термін страхування життя вам дійсно потрібно.

Якщо ви розглядаєте скасовуючи існуючу політику, ви можете розглянути ці 7 помилок, які люди роблять з їх страхування життя, перш ніж робити.

1. “Я все готово для страхування життя!” Відповідно до недавнього Страхування Allstate обстеження американського середнього доходу, більшість респондентів вважають, що люди повинні мати певний рівень страхування життя, але думав, що це має бути тільки достатньо, щоб покрити існуючий борг та похоронну витрати. Дивно, але приблизно 20% вважають, що термін страхування життя повинні замінити доходи загиблого заради виживання сім’ї.

За даними Інституту Страховий Інформації опитування, повністю 1/3 з дорослих не мають страхування життя взагалі. З інших людей, більшість з них тільки є страховка, яка виходить від їх винагород працівникам, як правило, 1x, 2x або, може бути, його річної заробітної плати. По всій імовірності, це не буде достатньо заміщення доходу для адекватної підтримки їх сімей після їх смерті.
А між тим, термін страхування життя, яка дорівнює семи до десяти разів свої нинішні зарплати мінімальні рекомендації для когось з маленькими дітьми. Ця сума буде гарантувати, що дітей і пережив чоловіка є матеріально забезпечений достатньо, щоб зробити це через час, який потрібен, щоб пристосуватися до втрати чоловіка.

2. “Страхування життя? Я б не хотів говорити про це. “Подивимося правді в очі ніхто не хоче думати про свою власну смертності. Для більшості людей, думати про смерть більше, ніж трохи незручно. Тим не менше, більшість людей хочуть переконатися, що їхні близькі фінансово забезпеченим після їх проходження.

У ці вихідні, знайти кілька хвилин, щоб сісти з вашим чоловіком або інших істотних і поставити запитання: «Як би ти і діти зробити це, якби я, щоб скоротати?” Важливо, щоб відповісти на це питання зараз. Ніхто з нас не обіцяють ще один день, і це має сенс мати план на місці раніше, ніж пізніше. Ви ніколи не буде другого шансу, щоб купити страхування життя після ваших немає!

3. “Мій батько сказав мені, щоб мати охоплення рівний 7 разів моя зарплата.« У поколінні наших батьків, старий рада містять від 7 до 10 разів зарплату них був звук. У сучасному світі, тобто не так корисні, заходи в силу різних життєвих обставин знайдені сьогодні. Багато динаміки, що не були так поширені 50 років тому, може бути легко знайдена сьогодні. Один людина, не утриманці мають набагато менше потреба в страхуванні, ніж сім’я з проживанням в будинку чоловіка і 4 маленьких дітей. Змішані сім’ї також представляють додатково ускладнень при плануванні страхування життя.

Замість того, щоб стадіон здогадуватися про те, скільки ваша сім’я потребує, більш точний підхід, це сісти і скласти список речей, які ви хочете захистити. Що це буде коштувати, щоб переконатися, що ваші діти ростуть в порядку, ви хочете, або для них для участі в коледжі ви хочете, щоб брати участь? Як ваша дружина керувати, іпотека, податки, комунальні послуги, покласти їжу на стіл, експлуатувати автомобіль, і т.д.? Це дуже маленькі речі, які часто не беруть до уваги при прийнятті фінансового плану, але приїхали стали дуже великими проблемами, щоб подолати у разі передчасної кончини працюючого чоловіка.

4. “Я ніколи не думав про це.” Області, які можуть бути пропущені при прийнятті фінансового плану є розгляд роботодавцем виплачується посібник, який буде втрачено при смерті працюючого чоловіка. Витрати, такі як медичне страхування, виплати пенсійного рахунку, кредити по догляду за дитиною і т.д. Всі припинення у зв’язку зі смертю працівника. Вважайте, що роботодавця спонсором план медичного субсидується за рахунок роботодавця. Питання, яке необхідно поставити, тобто, “Якщо я помру, що субсидії зникає. Як моя сім’я платити за охорону здоров’я після того як я піду? “Частина Відповідь, звичайно, щоб переконатися, що ваше життя страхування буде платити достатньо грошей для покриття нового законопроекту медичного страхування.

5. “Я дуже зайнятий, щоб турбуватися про страхування життя зараз.” Це легко випустити з уваги довгострокові зору, коли ми настільки поглинені управлінні нашому повсякденному житті. Не втрачати, як довго він буде приймати для ваших дітей, щоб бути самоокупним, і переконайтеся, що кількість терміну страхування життя у вас є дорівнює завданням. Правило полягає в плануванні, що ваші діти будуть “залежними” до 25 років у зв’язку з коледжу і пошуку кар’єри. Якщо ваша молодша 10 сьогодні, ви хотіли б мати принаймні 15-річного політика, щоб покрити ризик, що період,

6. “Це занадто дорого”. Одним з перших заперечень, що багато людей змушені купувати терміну життя політики є те, що це буде занадто дорого для них. Це величезна помилка в мисленні, як можна знайти політика, який відповідає вашим потребам і вашому бюджету. Термін страхування життя є набагато більш доступною, ніж постійне страхування, і є ідеальним інструментом для управління фінансовим ризиком.

Наприклад, 40-річний чоловік з регулярною збірки, некурящий, і приймати ліки від високого кров’яного тиску може отримати $ 500 000, 20year термін страхування життя за $ 44,00 в місяць.

7. Купив і забув. Отже, ви купили термін страхування життя 5 років тому? Ви ж людина тепер, коли ви були 5 років тому? Якщо ми чесні відповідь: “Ні” Може бути, відбулися деякі зміни у вашому житті, таких як одружитися, мати дітей, купівлю будинку і т.д. Ці основні “події життя”, чому саме ви повинні перевірити ваше життя Термін Страховий поліс час від часу, щоб переконатися, що ваш поліс покриває ваші “нові” ситуації.

Визначення правильного суму покриття, що ваша сім’я потребує є одним з найважливіших рішень, які ви можете зробити. Сядьте разом з вашою родиною і почати дискусію. Як тільки ви визначили потрібну кількість охоплення і отримали кілька цитат, ви виявите, що ви будете почувати себе значно невимушено як тільки ви починаєте застосування терміна страхування життя. Зрештою, термін страхування життя це все про надання вам душевний спокій.