7 помилок, яких слід уникати при виборі страхування від повеней

Мислення все страхування від повені занадто дорого
Деякі політики страхування від повеней може коштувати менше $ 400 на рік, менше страхування автомобіля. Ви можете вибрати, скільки покриття вам потрібно, залежно від того, наскільки ваш будинок і елементи, які ви хочете захистити. Також переконайтеся, що дослідження всяких знижок ви могли б отримати від необхідності речей, як водовідливної насос встановлений, або подвійні засклені вікна. Вони можуть знизити політики великих кількостях!

Припускаючи, що ви тільки потрібно страхування від повені, якщо ви живете в схильних стихійним лихам області
Повені не відбутися тільки після того, як ураган, хоча. Справді, 1 в 4 стверджує, страхування від повені відбуваються в країнах з низьким або помірним районах підвищеного ризику. Повінь може статися у вашому будинку через замерзлих труб, який лопнув, або великий витоку води. Повені можуть також відбутися через озера, струмка або річки переповнення або великої кількості дощу і резервні копії зливових стоків.

Не дивлячись навколо досить
Політика страхування від повені ви обираєте, повинен бути найкращим політики для вашої ситуації. Для досягнення цієї мети, ви повинні отримати якомога більше лапки, як ви можете і знаєте як можна більше з кожного потенційного рішення. Ще краще, знайдіть час, щоб попросити друзів і сім’ї у вашому районі, якщо вони мають страховий повеней і те, що компанія, яку вони обрали.

Припускаючи, що ви будете отримувати федеральну допомогу, якщо відбувається повінь
Федеральної допомоги є складним і не дуже надійні. Хоча їх допомогу рідко приходить десь близько до повним охопленням, ви можете або не можете навіть претендувати на невеликий кредит. Крім того, це дуже малоймовірно, що ви будете отримувати будь-яку допомогу без самого президента оголосивши вашому районі лиха. Прекрасним прикладом цього є, звичайно, ураган Катріна, і багато жертви залишаються без допомоги або будинку в після декількох місяців.

Забувши задавати важливі питання
Перед тим як йти підписання будь-яких документів, необхідно провести ретельний (і довгий) список на будь-які питання або проблеми, ви повинні запитати кожного провайдера ви плануєте співпрацювати. Цей перелік має включати свою політику на збільшення ставок, їх дисконтної політики, і їх типи покриття, серед багатьох інших. Витратьте час, щоб дослідницькі питання і побоювання з приводу страхування від повеней в Інтернеті, щоб переконатися, що ви питаєте все, що потрібно.

Чекати, поки не стало надто пізно
Найгіршим помилку страхування від повені ви могли б зробити? Чекати, поки не стало надто пізно. У той час як деякі страхові компанії будуть як і раніше продають вам, коли ваші політики області, швидше за все, постраждають від повені дуже скоро або вже постраждали, було б ATA набагато більш високими темпами. Якщо ви безумовно отримуєте страхування від повені, швидше, тим краще.

Припускаючи, що ви вже охоплені, якщо у вас є страховка домовласників
У той час як деякі компанії пропонують комбіновані будинки і політики страхування від повеней, не у всіх. Крім того, тих, які додані * Додатково * рідко є будь-які, де поруч настільки ж покриття, що ви отримали б від окремого політика страхування від повеней. Якщо ви думаєте, у вас є страхування від повеней або не впевнені, дайте вашу страхову компанію подзвонити і просто запитати. Вони повинні бути в змозі надати вам всі деталі.

Віруючи, не зможе претендувати, якщо компанія страхування житла виявилося вас вниз
Просто тому, що іншого виду страхування виявилося вас вниз з фінансових причин або іншим чином, не означає, всі провайдери страхування від повеней буде також. Якщо ваше співтовариство в національній програмі страхування від повеней, немає ніякого способу, ви буде відхилена. Ви ніколи не будете, хоча поки ви не просите, хоча, так називають їх прямо зараз!