7 перевірених способів знизити вартість страхування вашого автомобіля

Ніхто не любить платити за страхування автомобіля, і вона стає все більш і більш дорогим весь час. На щастя, ви, водій, мати більше контролю над вартістю вашого автомобіля, ніж ви припускаєте! Якщо ви готові зробити кілька невеликих до помірних змін, можна знизити вартість страхування Вашого автомобіля за менший час, ніж ви коли-небудь вважалося можливим. Нижче наведені 7 перевірених способів витрачати менше коштів на страхування автомобіля, без шкоди для покриття або безпеці.

1) безпечно керувати автомобілем і обороні
Досі найефективнішим способом знизити вартість страхування автомобіля, щоб уникнути квитки, нещасних випадків та порушень. Само собою зрозуміло, що ці речі попереджати вашої страхової компанії з тим, що ви більш ризикованими, ніж безпечні водії, змушуючи їх брати з вас більше. Якщо зараз у вас відмінний послужний водіння, здорово! Так тримати, і звернемося до інших 6 порад нижче. Якщо ви потрапили в аварію або два на ваші записи, не хвилюйтеся. Там немає нічого, що ви можете з цим зробити, окрім диска більш безпечно і уникнути їх у майбутньому.

2) Магазин навколо, перш ніж зупинитися на одного страховика
Те, що вірно більшість послуг відноситься і Автострахування: ходити по магазинах навколо це вірний спосіб отримати найнижчу ціну. У ці дні це простіше, ніж коли-небудь, щоб порівняти ціни у різних страховиків, при цьому деякі сайти, що пропонують котирування в якості лише 5 хвилин. Це може здатися утомливих, але не пропустити цей крок! Витративши пару годин про ціну полювання неділю вдень може означати сотні або навіть тисячі доларів в заощадженнях щороку.

3) вантажний автомобіль, який сприймав безпечність та / або небажаних
Однією з причин вашого автомобіля витрати на страхування, що він робить це автомобіль, який ви водите. Причина цього проста: частина того, як страхова компанія визначає, які брати з вас є аналіз того, скільки це буде коштувати, щоб відремонтувати або замінити ваш автомобіль. Очевидно, замінивши бампер на універсал Volvo далеко не так дорого, як заміна одного на новому Jaguar XJ8. Майте це на увазі при купівлі для вашого наступного або першого автомобіля. Якщо це можливо, купити автомобіль, який сприймав безпечність та / або небажане, і це буде коштувати менше, щоб переконатися, що те, чим яскравіше і дорожче.

4) Не купувати страховку від вашого авто кредитора
Якщо ви брали кредит або лізинг купити Ваш автомобіль, кредитор може спробувати продати страхування Вашого автомобіля, а також. Не купуйте його у них! Дослідження і досвід багатьох незадоволених клієнтів страхової кредитора показав, що це чи не найдорожчий спосіб застрахувати автомобіль є. Це майже завжди дешевше, щоб навколо магазину серед різних страхових компаніях і купити від того, хто ви також не позичати гроші у.

5) Отримайте знижку
Більшість автомобілів страхові компанії пропонують знижки для поведінки або звички, які роблять вас менш ризикованим. Наприклад, більшість страховиків пропонують знижки для некурців і непитущих. (Ці люди є статистично менше шансів потрапити в аварію.) Деякі страховики пропонують знижки для виняткових класів у середній школі або коледжі, таких як поточні 8% Phi Theta Kappa знижку в партнерстві з GEICO.

6) сплачують страхові внески весь рік однією сумою
За словами гуру фінансів Мері Хант, платна весь рік страхових премій однією сумою допоможе вам заощадити гроші. Це дещо радикальних змін від загальної практиці виплати за місяць або за чотири місяці, але якщо ви можете скупитися і зберегти достатньо, щоб оплатити все це в одному кадрі, ви можете заощадити гроші і забути про платежі страхування автомобіля на весь році! Ясно, що це було б добре, як з фінансової, і світ-з-розуму точки зору.

7) Підніміть франшиз
Найшвидший спосіб, щоб знизити щомісячні премії є підвищення вашої франшизи – тобто, сума, яку ви несете відповідальність за оплату в разі аварії страхова перед ногами дюйма підвищення вашої франшизи може призвести до зниження премій значно, але не поспішайте в нього ! Перед тим, як підняти їх, переконайтеся, що у вас достатньо грошей зберігається в резерви, про всяк випадок аварії культур, і ви насправді повинні платити ті високі франшизи. Як тільки це буде встановлено, ви можете підняти їх, не хвилюйтеся і насолоджуйтеся вашої нової, більш низькою щомісячних премій!