7 основних характеристик змінні ануїтети, що ви повинні розуміти,

Змінний ануїтет пропонує різні інвестиційні можливості, використовує пайові інвестиційні фонди, забезпечує стабільний дохід, і вимагають ренту оплатити певні збори, має дві фази і податків відкладено кілька важливих характеристик змінного ануїтету.
Інвестицій, зроблених ануїтету називається ануїтету. Повернення може бути поширений ануїтетними раз на два роки, щорічно або щокварталу. Страхові компанії пропонують ануїтетів, які зазвичай інтегровані в пенсійні програми. Коли ануїтету перестає працювати, він допомагає ануїтетними або його одержувач отримувати стабільний дохід. Є багато типів ануїтетів. Один з яких називається ануїтет дроти, які є корисними у відповідність інвестора ануїтет і ануїтет типу. Якщо ви зацікавлені в інвестуванні в ануїтет, ви можете розглянути змінну типу ануїтету. Ось декілька речей, ви повинні розуміти, в першу чергу про ануїтет Веде.
Це тип контракту, який купується ануїтетними
Змінний ануїтет являє собою угоду між страховою компанією (страховиком) і ренту (інвестора), як і будь-який інший тип ануїтету. Є кілька варіантів для ануїтету придбати змінного ануїтету контракт, вони можуть укласти договір з єдиним платежем або серію платежів.
Вона пропонує широкий вибір інвестиційних можливостей
Існує безліч інвестиційних варіантів на вибір запропоновані інвесторам змінної ануїтету. Вони можуть складатися з облігації, акції, транспортні засоби грошового ринку, або будь-яка комбінація з трьох.
Пайові інвестиційні фонди використовують його
Для інвестування в облігації, акції та інші грошові ринки в змінні ануїтети, пайові інвестиційні фонди використовуються зазвичай. Багато чого, як типові взаємні фонди, де значення не гарантовано, як інвестиційний процес працює. Інвестиційної вартості буде відповідати продуктивності обраної інвестицій ануїтету, як це використовувати, щоб бути в минулому щодо пайових інвестиційних фондів. Перемикання одного фонду в інший не понесе прихованих платежів або додаткових комісійних платежів для інвестора, на відміну від звичайних взаємних фондів.
Ви можете бути впевнені стабільний заробіток
Змінні ануїтети полегшення ануїтету користуватися стабільним джерелом доходу поширилася за певний період. Це відповідно до будь-яким іншим продуктом ануїтету. Залежно від положень договору, ренту можуть отримувати виплати від страховика негайно або в більш пізні терміни. Кошти від цієї ренти можуть бути отримані або однією сумою або в додаткових щомісячних або щорічних платежів.
Він повинен платити ренту певну плату
Є деякі збори, які повинні бути сплачені при купівлі змінні ануїтети, а також витрати на пайові інвестиційні фонди. Як правило, ці збори включають в себе здачу звинувачення, звинувачення рахунок ризику, адміністративні витрати, витрати основного фонду та зборів за інші спеціальні функції.
Вона складається з двох фаз
Є дві фази, через які йдуть змінні ануїтети. Тільки купівельна платежі здійснюються в першій фазі, або фаза накопичення, а потім поширені інвестицій обрані ануїтету. Другий період називають термін виплати. Разом з доходів, які були отримані від інвестиційної варіант, покупка платежі повертаються інвестору в цьому випадку.
Це відкладені податкові
Одним з позитивних атрибутів змінної ренти є її відкладені податкові статус. Доходи і прибуток відбуваються з цих і ніколи не оподатковуються до змінний ануїтет вступу на службу.
Підсумком змінні ануїтети залежатиме від рішень ануїтету і завдання в кінці, як і будь-які інші інвестиції.