7 найбільш загальних основ, які ви повинні знати, щоб отримати дешеве страхування автомобілів

Думати про ціну, фінансової стійкості страхової компанії, коли справа доходить до вибору вашої страхової компанії авто або страхування автомобіля. Коли ви берете участь в авто страхування від нещасних випадків автомобіль буде допомогти покрити витрати. Є 7 основних речей, які треба подивитися, щоб визначити найбільш Автострахування Котирування та ціни страхування автомобіля: Тілесні ушкодження відповідальністю зіткнення по страхових Driver Покриття Всеосяжний незастрахованих Відповідальності за шкоду власності Медичні PIP платежів (Personal захисту травми)

1. Тілесні ушкодження відповідальності водія, який отримує травму або будь-який з членів вашої сім’ї, перерахованих на політику покриті, коли вони ведуть машину хтось з їх дозволу.

2. Зіткнення Зіткнення охоплення платить за пошкодження вашого автомобіля після зіткнення з іншим транспортним засобом або будь-які інші об’єкти. Просто пам’ятайте, що чим вище франшиза, тим нижче премія ваша піде. Коли ви потрапляєте в автокатастрофу, ваше освітлення зіткнення все одно відшкодує вам, тому що ви повинні отримати, що автомобіль фіксованою.

3. Незастрахованих і недостатньо застрахованих автомобілістів Покриття незастрахованих і недостатньо застрахованих автомобілістів охоплення відшкодує будь-який член вашої родини або людина, яка є рушійною силою автомобіля. Коли водій вдаряє вас і має недостатні страхування для оплати за Вашу втрату то це, де незастрахованих і недостатньо застрахованих автомобілістів Покриття приходить дюйма

4. Всеосяжне незастрахованих Якщо ваш автомобіль був вкрадений або пошкодити всеосяжний охоплення допоможе вам платять за ваші втрати. Стихійні лиха можуть статися і зірвати ваш автомобіль тому всеосяжного охоплення незастрахованих покриє Ваші збитки. Багато держав не змусять вас купити Комплексне страхування.

5. Відповідальність за шкоду власності Якщо ви працюєте над поштою і чуже майно, то охоплення Майнова шкода відшкодує вам.

6. Медичні платежі Якщо ви отримали травму, то це покриття допоможе оплатити за Ваші рани схожі на відповідальності тілесними ушкодженнями.

7. PIP Це покриває травми водій і пасажир в автомобілі. Це також загортачами вартості похорону, якщо смерть настала під час аварії між транспортними засобами та іншими. При оренді автомобіля необхідно автострахування. Переконайтеся, що ви звернетеся в страхову компанію і з’ясувати, скільки у вас є покриття на власному автомобілі. Охоплення у вас є на вашому автомобілі може допомогти оплатити страхові оренди автомобіля. Вам доведеться придбати страховку на місце прокату автомобілів, якщо у вас немає авто страхування ваших власних. Ви також можете купити не власником автоцивільної відповідальності політики. Зіткнення, відповідальності, від нещасних випадків, та особисті речі можуть бути передані в оренду зустрічним автомобілем. Деякі з компаній по прокату автомобілів буде продавати нещасного випадку та особистого охоплення ефекти індивідуально, але більшість буде продавати його разом. Ваші кредити можуть бути перевірені і ваші історії водіння буде також. Авто страхові компанії можуть відмовити охоплення через вашого водіння і кредитної історії. У відповідності з політикою Автострахування вам дозволено купити не належать авто страхування відповідальності від компанії з прокату автомобілів щоразу, коли Ви хочете орендувати автомобіль. Парасолька відповідальності дає високі межі відповідальності охоплення і більшість компаній не хочуть видавати покриття відповідальності парасольки. Що не належать авто страховка покриває пошкоджені Ви викликали на чужу машину і відповідальності покриє травми пішохода чи будь-якої аварії. На жаль, не належать автострахування не забезпечуватиме висвітлення зіткнення. Зіткнення кришка має справу з аваріях між транспортними засобами. Це завжди розумно, щоб нести авто страхування, коли ви перебуваєте за кермом автомобіля, навіть якщо Ви орендуєте автомобіль від місця прокату автомобілів.

Вибір вашого авто страхової компанії може бути важко, але переконайтеся, що ви подивіться на ліцензування, сервісне обслуговування, фінансову стабільність, і ціни. Ви рада до покупки авто страхування від ліцензованого компанією, тому що багато компаній не мають ліцензію на діяльність у кожному штаті. У ціну також впливає виборі авто страхові компанії, тому що ви швидше хочете щось більш дешеве і менш дорогими. Авто страхування захищає Вас від зіткнення і допомагає покривати збитки, тому не забудьте мати авто страхування з вами весь час. Компанія повинна буде відповісти на ваші запитання і потрібно буде спілкуватися з вами, якщо вони є хорошій компанії автострахування. Ви повинні відчувати себе в безпеці вашої компанії Автострахування в усі часи і є справедливе обслуговування. Авто страхування може зберегти вам багато грошей, коли справа доходить до автомобільних аварій.