7 з найкумедніших речей, які люди застрахували

Коли ви думаєте про страхування Що спадає на думку? Страхування Вашого автомобіля, будинку, домашніх тварин, страхування подорожей або навіть вашого мобільного телефону? Упевнений, що це все ваші стандартні повсякденні речі, які ви хочете, і в багатьох випадках потрібно, щоб отримати страховку, але це ще не все. Ви можете в значній мірі застрахувати що завгодно, в залежності, якщо ви можете знайти страхову компанію, яка буде насправді гарантувати, що це таке, що ви хочете застрахувати.

Я впевнений, ви всі чули про спортсменам отримувати їх ноги, ноги, руки або руки застраховані на грабіжницькі суми, а також співаки отримують їх ящики голосової застрахуватися в разі чого на них. Проте, дійсно є деякі дивні речі, які люди застрахували в минулому. Ось чому ми створили список 7 найкумедніших речей, які люди застраховані. Смішні, дивні, химерні, однак ви хочете подивитися на них, просто погляньте на те, що люди стали приділяти на захист:

1. викрадення інопланетянами

Прямо там, можливо, з самим дивним страховий поліс я думаю, кожен може придумати. Якийсь капітан Beaney вирішив отримати собі застраховані від загрозою інопланетного викрадення в 2001 році. За жалюгідні суми £ 25 до £ 50 за фактично сама політика, виплата була добре в свої мільйони. Ми підозрюємо, що хоча б дрібним шрифтом заявили, виплата буде в найближчі пару мільйонів років, це космічний простір, ми говоримо про кінець кінців.

2. смерті краба

Національний центр морського життя в Бірмінгемі вирішили придбати поліс для своїх відвідувачів від загрози смерті та постійної непрацездатності в результаті однієї з своїх пам’яток – Японський краб-гігант. Сума страхового було 1000000. Ми сумніваємося, чи є щось підозріле тут взагалі, це просто найкраще, щоб зробити його більш безпечним камбали – вибачення за рибою каламбурів.

3. футбольні біди

У 2002 непохитних Англії футбольний уболівальник отримав страховий поліс захищав себе від важкої фізіологічної травми в результаті передчасної Англії існує з 2002 чемпіонат світу з футболу відбудеться в Японії і Південній Кореї. Я впевнений, що є багато любителів футболу у всьому світі розглядають цю політику прямо зараз, як ми говоримо.

4. примарні що відбувається

Готель у Грейт-Саффолк називається Royal Falcon застраховані всіх своїх співробітників і гостей на випадок смерті та інвалідності в результаті житель полтергейсту та інших паранормальних явищ вони відчували. Незважаючи на забезпечення страхування, наступного разу ви знаходитесь в Лоустофт Я впевнений, що ви будете мати другий думки зупинялися там.

5. Це не жарт

У 2001 році комік Багаті залі застраховані себе від постійної втрати гумору. Тепер, якщо ви можете знайти страховика, який буде виплачувати 1 млн. фунтів стерлінгів, що Річ був застрахований, ми сподіваємося, ви не будете жартувати. Нам подобається те, як він був застрахований на постійній втрати гумору на відміну від тимчасової втрати; запобігання будь-якого потенційного комік з пошуку платежу, якщо у них був поганий концерт або занадто. Я впевнений, що страховик не буде сміятися.

6. Захист втрата мови

Джеймс Уейл є відомий британський радіоведучий і телебачення і в 1998 році він вирішив застрахувати його мову, побоюючись, що він втратить голос. Сума була за £ 1000000. Кит був відомий своїм агресивним стилем та подання часто вішають на абонентів, що він не згоден з; готові посперечатися, що будь скривджених слухачів було б все одно занадто багато, якщо його голос були коли-небудь.

7. Різдво кришки

Ендрю Areoff вдалося забезпечити страховий поліс у 2001 році проти «немодно різдвяні подарунки”. Його політика коштувала йому всього в 500 фунтів стерлінгів, і може вимагати до 1 млн. фунтів стерлінгів, якщо необхідно. Це останній раз, коли його дружина не купить його статутних перемичку Різдво.