6 порад, щоб знайти дешеві медичного страхування в Вашингтоні

Пошук дешевих медичного страхування у Вашінгтоні повинні звучати легко недбало клієнтів, хто не хоче витрачати час і зусилля, щоб переконатися, що висвітлення потреби задовольняються протягом встановленого бюджету. Хоча це не повинно бути важко для серйозного клієнта, але вона, безумовно, вимагає обізнаності та знань про деякі речі. Деякі поради по аналогії має допомогти:

1. Маючи високі рахунки за страхування не є дивним одкровенням. Тим не менш, затискає, коли ви працюєте на себе. Дивлячись на посадку на дешеві медичного страхування в Вашингтоні, ви можете відмовитися від деяких охоплення; збільшити суму, яку ви будете платити зі своєї кишені за витрати. З іншого боку, ви також можете подивитися на знижку планів медичного страхування, які пропонують дешевші плати за послуги, які ви використовуєте. В цілому, ви, як споживач, потрібно покласти в деяких зусиль і по магазинах навколо.

2. Ви можете вибрати для усунення покриття для звичайних відвідувань офісу. Це знизить премію у вашому здоров’ї плану. Хоча плани медичного страхування змінюється на індивідуальному рівні, але якщо ви здорові, є кілька рецептів, і не мають дітей, немає абсолютно ніякої ідеї, платити за регулярні відвідування офісу. Замість цього, ви можете піти на катастрофічне поліс страхування здоров’я.

3. Загальне поняття серед мешканців Вашингтона в тому, що вони не повинні мати високі франшизи. Тим не менш, реальність така, навпаки. Плани медичного страхування мають високі франшизи краще, тому що вони допоможуть вам зменшити щомісячні премії. Відповідно до визначення, франшиза суму грошей споживач повинен платити зі своєї кишені, перш ніж страхова компанія бере на себе виплати по вашому рахунку. Маючи більш високу франшизу є набагато більш доступною, ніж збирається без медичної страховки, тому що ви не можете дозволити собі платити щомісячні внески.

4. Іноді страхові компанії у Вашінгтоні пропонують знижки за оплату річної премії. Це може бути безризиковою кроком для забезпечення отримання дешевих медичного страхування в Вашингтоні. Якщо ви вирішили купити будь-який план медичного страхування або намагалися продовжити його, ви можете сплатити премії щорічно, і скористатися знижками, пропонованих компанією.

5. Це дуже хороший варіант, щоб відкрити медичний ощадний рахунок (MSA). MSA є способом урядом допомагаючи зробити охорону здоров’я більш доступним для людей, які працюють на себе чи в малому бізнесі. Будь-якими засобами, це один з найкращих варіантів, які самозайнята особа шукає. У той же час, якщо ви знаходитесь на спостереженні за дешеві медичного страхування в Вашингтоні, ви не повинні уникати відкриття MSA для вас. Цей обліковий запис дозволяє розмістити певну кількість вашої заробітної плати в відкладені податкові ощадного рахунку на покриття витрат на медичні витрати.

6. Багато споживачів у Вашингтоні не знають, що вони можуть скористатися медичними вирахування медичного страхування для податків. Це положення дозволяє величезна частина витрат на медичне страхування повинні бути відняті з неї. Як серйозний споживач, ви повинні піклуватися про, щоб переконатися, що ви є дешеві медичного страхування в Вашингтоні.