6 порад для сортування медичних страхових компаній

Будь купівлю медичного страхування скоро виявите, що є багато страхових компаній, що там пропонують охоплення. Сортування медичних страхових компаній, щоб знайти найкраще покриття для самих вигідних цін може бути реальний трюк у пошуку гарної політикою. Це, однак, може бути зроблено.

Ті, хто шукає покриття для себе, своїх родин і навіть їхній співробітники повинні взяти на себе завдання дуже серйозно. Це займе деякий час, але інвестиції в кілька годин або навіть кілька днів може призвести до політика, яка робить те, що він повинен, коли це необхідно. Розхитування на роботі може призвести до деяких основних проблем у майбутньому.

Вивчення медичних страхових компаній, щоб знайти кращий зажадає вивчення:

* Варіантів політики. Це, звичайно, само собою зрозуміле. Типу політики запропонували, що вони охоплюють і те, що вони не дуже часто можуть відокремити краще від гіршого досить швидко. Будь то індивідуальний охоплення або родиною необхідний охоплення, більшість людей хочуть отримати кращий удар для їх долара.

* Ціни. Щоб погодитися з цим ударом для долара, гроші зі своєї кишені, є дуже важливим фактором у виборі страхової компанії. Що подивитися тут включають такі питання, як премії, франшизи і складе на кишенькові витрати, які можуть бути пов’язані з медичними інцидентом.

* Лікарської забезпечення. Це не завжди може бути проблемою, але якщо хвороба страйку або ліки обслуговування необхідні, він може стати одним швидким. Багато великі медичні страхові компанії пропонують деякі форми лікарського забезпечення, щоб відправитися разом зі своїми планами.

* Лікар уподобання. Це дуже хороша ідея, якщо це можливо, перевірити за поточним лікарям отримати свій внесок про потенційних страхових компаній. За кращими цінами і плану, не здається, що якщо коханий доктор не поширюється. Лікарі можуть також зазвичай пропонують деякі велике розуміння про те, хто оплачує свої рахунки вчасно, а хто ні.

* Лікарня покриття. Це дуже важливо, щоб дізнатися, якщо різні компанії медичного страхування охоплюють лікарні та інші медичні установи в географічному районі, де охоплення необхідний. Якщо вони не роблять, їх плани, ймовірно, не варто подивитися. Деякі з менш відомих компаній можуть не мати медичних учасників у всіх областях.

* Загальна репутація. Якщо це взагалі можливо, це теж варто зареєструватися. Навіть якщо лікарі і лікарні покриті, якщо багато клієнтів були проблеми з компаніями в минулому, вони могли б бути варто стоять осторонь. Це буде практично неможливо знайти страхову компанію, що кожен клієнт дає високі оцінки, але ті, хто мають численні і повторіть скарги повинні підняти червоний прапор.

Є кілька дуже хороших медичних страхових компаній та інші, які не могли б бути кращими для особистих потреб. Єдиний спосіб дізнатися, що є кращим вибором і які не можуть бути повною мірою є перевірити їх. Це означає, зареєструвавшись в цінах, політиці, доктор уподобання та багато іншого.