6 повинен знати поради для власників авто страхування

Маючи авто страхування є необхідністю. Це не просто тільки обов’язкові зобов’язання, але це також забезпечує грошове безпеки у разі сумних подій. Драйвери тому рекомендується витратити необхідний час, щоб повністю зрозуміти різні пропозиції і покриттів. Читаючи політики в деталях, ви можете виявити поради економія грошей. Маючи це на увазі, ми надамо короткий список шести основних фактів про вашу політиці страхування автомобіля, ви можете випустити з уваги.

# 1 – ваш страховий поліс сильно залежить від автомобіля ви їдете

Більшість людей знають їх тарифи залежать від типу автомобілів вони їдуть. Проте, більшість людей вважають, що це викликано кольору і стилю. По правді кажучи, інші фактори платити набагато більшу роль. Наприклад, деякі марки і моделі є популярними цілями для викрадачів. В результаті, вони представляють більш високий ризик втрати для страховиків, і, отже, є більш дорогими, щоб застрахувати.

# 2 – вам не потрібно дороге покриття

Страхування автомобіля складається з декількох типів покриття. Деякі, як охоплення аварії переваг, є обов’язковими на всій території Канади (з винятками в Ньюфаундленд і Лабрадор). Інші, такі як зіткнення і всеосяжний охоплення, є необов’язковими. Вони також є дорогими, а значить, ви повинні ретельно розглянути, чи є вони необхідним, враховуючи ваші потреби.

Освітлення зіткнення захищає Вас від фінансових втрат у випадку Ваш автомобіль пошкоджений в результаті нещасного випадку. Всеосяжне покриває збитки, що виникають в результаті аварії без подій. Це можуть бути стихійні лиха, вандалізм та крадіжки. Якщо Ваш автомобіль новий, ці покриття є цінними. Однак, якщо ваш автомобіль старий і коштує дуже мало, зіткнення і всеосяжного може мало сенсу. Видалення і може значно зменшити ваші премії.

# 3 – Ви можете претендувати на швидкість зниження знижки

Автомобіля страхові компанії розширити ряд знижок для своїх клієнтів. Щоб мати право на них, ви повинні відповідати певним критеріям. Наприклад, чи є записи водіння безкоштовно порушень правил дорожнього руху і аварій? Якщо так, то ви можете претендувати на “хороший водій” знижкою. Чи приймали ви курси навчання водінню, встановлена ​​сигналізація в машині, або Ви пенсіонер? Вони, також, може зробити вас право на зниження ваших ставок. Зв’яжіться з вашим страховим брокером чи страховика для перевірки ви маєте право на ці та інші знижки.

# 4 – особисті речі, не охоплених

Якщо ваш автомобіль був вкрадений з вашими особистими речами всередині, ці предмети не будуть поширюється на політику страхування автомобілів. Одяг, гольф-клуби, ноутбуків, КПК та інше майно на Вашій відповідальності. Саме з цієї причини багато експертів пропонують купити план страхування майна. Ваше авто політика буде охоплювати ваш автомобіль (якщо він був вкрадений), а ваше майно страховий поліс буде розглядатися особисті речі, залишені всередині.

Багато людей вважають, страхування майна тільки для домовласників. Насправді, як він захищає від тих, хто володіє власністю вони цінують.

# 5 – Ви, ймовірно, може дозволити собі більш високу франшизу

Франшиза на ваш страховий поліс являє суму, яку ви повинні заплатити, перш ніж ваш страховик виплачує вартість, що залишилася. Наприклад, припустимо, зіткнення призводить до $ 2000 пошкодження вашого автомобіля. Якщо Вашої франшизи становить $ 250, вам потрібно заплатити $ 250, перш ніж ваш страховик покриває решту $ 1750.

Більшість людей носять франшиз, які є занадто низькими. Вони роблять це, щоб мінімізувати кількість їм доведеться платити зі своєї кишені, коли вони подати позов. Проблема тут двояка. По-перше, шанси бути залучені в зіткнення малі. По-друге, ви “платити” за низьку франшизу щороку через більш високі страхові внески. Там дуже хороші шанси, ви будете платити більше в більш високі ставки, ніж ви заощадите з низькою франшизи до того часу, ви, нарешті, подати позов.

Підніміть суму. Враховуючи невеликі ймовірність аварії, більшість людей будуть економити гроші, роблячи так.

# 6 – ставки страхування автомобіля залежать від страховика

Це аспект автострахування, що більшість споживачів сюрпризів. Існує поширене припущення, що подібні ціни від компанії до компанії. У дійсності, вони міняються – іноді різко. Коли ви шукаєте доступне політику, яка пропонує покриття вам потрібно, порівняти цитати з декількох страховиків. Ви виявите, що часто значна різниця між найнижчим і найвищим лапки. Для підкованих покупців, це можливість заощадити гроші.

Небагатьом подобається думати про свої страхування автомобіля, більшість просто платять свої премії, і сподіваюся, що вони ніколи не знадобиться. Але що варто знати, вищевказані деталі, так як вони можуть допомогти вам знайти недорогий охоплення, який відповідає вашим потребам.