6 перспективних варіантів медичного страхування для студентів

Студенти коледжу мають багато варіантів для медичного страхування, у тому числі окремі політики, страхування, передбачені їх коледжі, страхування їхніх батьків, групова політика колишнього роботодавця, Medicaid, і страховий пул держави.
Хто розглядає вищу освіту потрібно краще розуміти певні основи і планувати відповідно. Один з пунктів, ви повинні думати про те, медичне страхування. Причина того, що ви є студентом коледжу не повинні зробити вас менш підготовлених для будь-яких несподіваних подій в житті. Каліфорнії страхування цитата буде перерахувати деякі з варіантів страхування, які доступні для студентів у коледжі. Знаючи, які альтернативи Ви маєте в наявності може зробити його простіше для вас, щоб встановити ваші плани. Ви можете розглянути ці варіанти медичного страхування:
Деякі коледжі надають медичну страховку для студентів
Кілька коледжів і університетів укладати контракти з приватними страхових груп з метою запропонувати планів медичного страхування для своїх студентів за низькими цінами. Ви можете зв’язатися з приймальною комісією вашого коледжу і запитати, якщо такі пропозиції є. Дуже важливо, щоб ви сумніву те, що покриття ви могли б скористатися. Більшість людей потребують комплексної політики, яка охоплюватиме звичайних відвідувань, щоб ваш кампуса медичного центру, медичних фахівців і стандартних тестів.
Окремі політики
Ви також можете купити окремий страховий поліс, якщо ви можете собі це дозволити. Конкретні політичні досить дорогі, і ви будете мати потребу в оцінці здоров’я, перш ніж ви надали страхової план. Місцевим страховим брокером чи агентом здоров’я може дати вам більше інформації про ваших варіантів.
Отримати покривається страховим полісом ваших батьків
Якщо ви потребуєте медичне страхування і ваші батьки мають його в якості опції, запитайте їх, якщо ви можете залишатися в їх віданні, як дитину на утриманні. Згідно захисту пацієнтів і доступних медичних закону, утриманці мають право залишитися на медичне страхування своїх батьків, поки вони не 26. Деякі з них не будуть розглядатися, якщо їх медичне страхування піклуються їхні роботодавцем. Можливо, вам доведеться шукати далі в деталі страхування ваших батьків, щоб переконатися, що їх покриття не від організація медичного обслуговування З більшістю ОПЗ, можна знайти тільки повне охоплення в їх місцевій базі або якщо страхувальник життя.
Група медичного страхування від колишнього роботодавця
Ви можете розраховувати на федеральному законі імені Консолідований бюджет Омнібус примирення закону (COBRA), який продовжує надавати групового медичного страхування через роботодавців та кваліфікує вам використовувати той же медичне страхування, принаймні 18 місяців, до тих пір, як ви платите повну необхідну премій .
Медікейд
У Сполучених Штатах, Medicaid надає фінансову допомогу, питання в галузі охорони здоров’я для людей з низьким доходом. Якщо у вас вже є обширна неоплачені медичні рахунки або якщо у вас є постійна інвалідність або якщо ваш сімейний дохід та інші ресурси обмежені, то Medicaid може бути хорошим рішенням.
Страхування держави басейну
Якщо ви не можете отримати Medicaid, можливо, ваш держава пропонує програму для вашої ситуації.
Потрібно завжди мати активну мислення при підготовці до вступу в коледж, тому що цей період у житті людини є формує для свого майбутнього. Маючи медичне страхування може допомогти запобігти майбутнім охорони здоров’я та медичної проблем, пов’язаних з ризиками і перешкоджав ходу свого студентського життя і навіть своє майбутнє.