50 років, де пригоди begins_

З усіма цікаві місця для відвідування в Австралії чому б не сидіти склавши руки, розслабитися і піти на поїздку у вашому житті? З великим ставками і навіть кращого покриття для водіїв старше 50 років, ви можете подорожувати з шматок увазі, що йде зі знанням, ви застраховані, а на дорозі.

Західна Австралія має безліч дивовижних пам’яток, доступних для дослідження, один такий погляд відомий як Великий Оушен Драйв. Розташований в Есперанс, це 38 кілометри стрейч запаморочливих криві океан пейзаж навколо найяскравіших контрастних кольору слонової кістки пляжі і бірюзове море в Австралії, в 15 милях від міста ви знайдете Вуді Острів віртуальний рай для мандрівників. Тут відвідувачі можуть відпочити і рибу, плавати або просто полежати на одному з білих піщаних пляжів. Всього 50 кілометрів від Есперанс ви опинитеся awestricken у красивого Лаки Бей, в 5 кілометровій ділянці безперервної берегової лінії і кристально чистими водами.

Схід від міста Перт є одним з найстаріших чудеса в Австралії, Wave Rock. Цей дивовижний природний скельний становить більше 2700 млн років, що передували динозаврів! Spanning 110 метрів в довжину і 15 метрів, цього замороженого хвиля граніт чергується сірий, жовтий, і червоний через багаторічну дощ пральна хімічні реактиви його поверхні. У декількох хвилинах їзди надалі, і ви можете побачити супер яма, Калгурлі, величезні штучні ями захоплюючий вид відразу ж шосе копальнях.

55 кілометрів їзди на захід від міста знаходиться озеро Мензіс Баллард, фантастичний Білосніжка озеро солі, прикрашені абстрактними 51 чорними фігурами залізо, створена в 2003 році художником Ентоні Гормлі. Ці творіння натуральну величину були виліплені після Мензіс місцеві жителі, вони страхітливо кинути тіні на кручений 7 кілометрів світяться солоне озеро на схід та захід.

На схід від гори Карнарвон сидить Серпня, найбільший в світі рок, його величезних розмірів 717 метрів у висоту є лише частиною цієї природних чудес вражаючі якості. Під час поїздки по незайманою природною середовищі насолоджуватися вогненно-червоний, смарагдово-зелений, темно-сині і золоті світяться цієї скелі хамелеона.

Глибоко в серці Золотого Outback лежить місто-привид Coolgardie після того, як розвивається центр золотої лихоманки в Австралії, тепер Coolgardie це золоте дно для тих, хто шукає пригод, повинні бачити для вас любителів історії.

З половиною годин їзди на захід від Пісковик відвідати дивовижні Лондонський міст, древній природний міст базальту, колись використовували для подорожей, тепер зменшився до 1 метра шириною, частина гарної історії Австралії.

Обов’язково спробуйте Каннінг Сток Рут, 2000 кілометрах їзди ізольованих складній місцевості, відомої своїм мінливим мальовничим видом, цей диск буде задовольняти дослідника в вас, але 4 колеса буде найкраще підходить для такого завдання.

Пам’ятайте, що перед поїздкою переконайтеся, що ви отримати додаткове страхування на Ваш автомобіль і караван, право вибору покриття необхідно для душевного спокою під час подорожі, виберіть більше 50 страхування автомобіля для Вашого автомобіля, щоб забезпечити вам правильну рівень покриття і прийти досліджувати Золотий Австралії Outback.