5 фактів про страхування життя ви повинні знати.

Більшість людей погодяться, що страхування життя є однією з тих речей, які люди не люблять говорити, але необхідно для того, щоб переконатися, що близькі, передбачені у випадку щось жахливе відбувається. Однак, перш ніж піти і купити політики ви повинні взяти час, щоб дізнатися інформацію про страхування життя для того, щоб прийняти обгрунтоване рішення. Нижче наведено п’ять речей, щоб розглянути перед покупкою політики.

1) Якщо можливо, придбати страховку, коли ти молодий.
На відміну від деяких видів страхування, як, Автострахування, молоді це хороша річ. Чим ви молодше, тим краще угоді, яку ви можете отримати на премії. Так як ви знаходитесь в більш вигідному становищі стосовно актуарія таблиць, використовуваних компаній зі страхування життя, це може бути можливо для Вас, щоб отримати більше роботи (якщо це необхідно) для дуже розумними цінами.

2) Ваше здоров’я може бути активу або зобов’язання.
Ваше здоров’я важливо в отриманні гарного ставки по страхуванню життя, як більшість людей знає. Речі, як куріння і бути з зайвою вагою може збільшити ваші премії значно. Інші речі, як регулярні ліки за рецептом, і ваші водіння запису також може бути чинником в преміум вартість політики. Витратьте час, щоб дивитися на речі і керувати тим, що можна управляти в цій області.

3) Не купувати більш широке охоплення, ніж потрібно.
Набуття права Сума покриття може бути складно, якщо ви молоді і хочете політики протягом тривалого періоду часу. Беручи до уваги, що ваші цілі і де ви сподіваєтеся бути фінансово, скажімо, 20 років не є легкою справою. Тим не менш, якщо у вас є твердий план для того, щоб їсти шанси, що ви будете поряд, так що якщо ви плануєте мати певну кількість в довгостроковій перспективі, а потім подивитися на купівлю покриття на цю суму, поки ви молоді, і тарифи хороші. Прикладом занадто багато охоплення буде хтось, хто складає $ 40kA року і купує 2000000 політики щодо долара. Цілком імовірно, що більше бажане за дійсне, ніж реальність.

4) Не купуйте у першої компанії ви дивитеся.
Отримати кілька цитат перш ніж ви дійсно придбати поліс. Коли ви дивитеся на кілька опцій, які можна зважити всі плюси і мінуси кожного з них і в кінцевому підсумку знайти поліс страхування життя, який відповідає вашим індивідуальним потребам кращих. Зважування речі, як якість чи рейтингу компанії, суму покриття і премії завжди найрозумніший хід дій при будь-якій покупці. Імпульсні покупки майже завжди залишає вас з почуттям жалю, коли ви бачите щось, пізніше по дорозі, яка сподівається бути більш вигідну угоду.

5) Переконайтеся, що ви переглянете політики час від часу.
Який би ви вирішите підходить саме вам, будь то раз на два, три або п’ять років, ви повинні зробити це в точку, щоб побачити, якщо він як і раніше відповідає вашим потребам. Ви ніколи не знаєте, ви просто може потрібно більше або менше уваги, у міру просування по життю. Це гарна ідея, щоб зробити це поліс страхування життя огляд здійснювати частину вашого річного бюджету, щоб він не отримати пропустили.