5-ти хвилинах водія керівництво аварії вибачення

Один з похмурих реалій водіння, що ви повинні очікувати несподіваного. Ви можете зберегти недоторканою водіння запису протягом двадцяти років, і раптом опинитеся на неправильній стороні замикань аварії. Ви покладаєтеся на ваше авто страхування прихистити вас від зобов’язань, що беруть участь в таких обставинах. Зіткнення дуже дорогі, і на щастя наш страховий поліс може допомогти в таких напружених ситуаціях. Після того як ви подали претензію авто страхування, ви можете очікувати, щоб почути про підвищення ставок.

Аварія прощення є відносно новою концепцією, яка була швидко набирає обертів з канадськими компаніями страхування. Нижче ми розповімо, як вона працює, як додати його в свій охоплення, і чи є скориставшись вона знищує очистити записи водіння.

як охоплення функція працює

Припустимо, що ви перебудуватися в інший ряд, і не помічають, що провулок, в якому ви рухаєтеся зайнятий іншим водієм. У результаті, ваш автомобіль стикається в її автомобіль, завдавши шкоди обом. Як правило, після того, як ваша страхова компанія платить за ремонт, ваші ставки будуть збільшуватися, щоб відобразити новий рейтинг ризику, присвоєний вашому політики. У деяких випадках, високий рейтинг може падати, відправляючи ваші премії через горезвісну дах.

При аварії вибачення, ваш страховик можуть бути готові, щоб знизити ризик рейтингу лише на одну або дві ступені, а не кілька. Це допоможе звести до мінімуму наслідки аварії на ваші ставки. Вони можуть як і раніше рости, але незначно, які по суті позбавляє вас високі витрати, пов’язані з причиною нещасного випадку.

як додати аварії вибачення ваша політика

Багато страхових компаній автомобіля включає аварію вибачення за замовчуванням функція на деяких політик. Це, як правило, зарезервовані для водіїв, які ніколи не викликали на вині аварії, і не мають ніякого порушення правил дорожнього руху або квитки на їх водіння запису. Вони являють низький ризик подачі майбутніх претензій до страховика. Якщо водій викликає незначного зіткнення, страховик може прийняти рішення «пробачити» інциденту.

Прощення може прийти в різних формах. Ваш страховик може захочете зберегти рейтинг ризику і ціни на нинішньому рівні. Або, вони можуть знизити рейтинг незначно, що підвищує вашу ціну (знову ж, небагато).

Деякі страхові компанії не поширюються ця функція автоматично. Замість цього вони пропонують його як схвалення споживач може додати в свою політику за невелику плату. Тут також схвалення як правило, зарезервовані для автомобілістів, у яких є без плям водіння запису. Якщо ви викликати вперше зіткнення, ця функція буде “активувати”, і інцидент буде прощений.

з режимом пропонують чистого аркуша?

Важливо з’ясувати, як аварії вибачення впливає на вашу особисту картку водія та політики. Якщо ви викликати зіткнення, інцидент буде як і раніше бути розміщений на вашому записі, незалежно від того, ваш страховик прощає події. Це може мати довгострокові наслідки.

Наприклад, припустимо, ви розумієте, ваш поточний страхової компанії автомобіль не в змозі задовольнити ваші потреби, і тоді час, щоб знайти нового страховика. Нова компанія буде запитати, чи є у вас нещасні випадки на запис. Ви повинні повідомити їм про пробачили інциденту (вони виявлять його, коли вони просять копію запису). Тут, зіткнення буде продовжувати впливати на вашу здатність знайти низькі ціни Автострахування протягом багатьох років. Крім того, ваш новий страховик навряд чи продовжити аварії прощення для вас, враховуючи ваші записи водіння.

Іншим наслідком на вині аварії – пробачити чи іншим чином – в тому, що він ставить ваше знижки в небезпеці. Наприклад, ви можете в даний час надаються знижки для підтримки вашого водіння запису безкоштовних квитків і нещасних випадків. Якщо ви викликати зіткнення прощає вашу страхову компанію, ви все одно втратите знижку. Варто відзначити, що якщо Ви купуєте цю функцію як схвалення, ваші знижки можуть бути екрановані. Рішення залишається за вашим страховиком.

Друга аварія і за його межами

У більшості випадків аварії вибачення поширюється тільки для вашого першого інциденту. Функція видаляється з вашої політики після першого часу на вині зіткнення. Якщо ви призвести до другої (або третій) аварії, ваші ставки будуть порушені в той же час вони зазвичай були б без захисту.

Якщо ви думаєте про перехід на нову страхову компанію авто, шукати цю функцію. Багато страховиків пропонують його для того, щоб залишатися конкурентоспроможними. Ви можете виявити, що пробачити в перший раз на вині зіткнення можна заощадити значну суму грошей в довгостроковій перспективі.