5 страхових шахраїв, які зробив заголовки

Там дуже темна сторона в усьому світі страхування подорожей – шахрайство. Біда в тому, що це відомо, важко спростувати шахрайських претензій – особливо в секторі подорожей і сотні людей піти з ним кожен рік. Справді, він оцінюється в компанії мільйони фунтів щороку, і масштаби цієї проблеми свідчить такий факт: було більше претензій у всьому світі туристична страховка на годинник Rolex, ніж коли-небудь були виготовлені. Забавно на одному рівні, але у фінансовому відношенні нанесення шкоди по іншому – і руйнівних для всіх чесних типів, які страждають більш високі страхові внески, як результат.

Звичайно, існують набагато більш ризикованим випадки страхового шахрайства, які були прийняті – і часто вони пішли неправильним захоплюючим способом. Ось 5 з найбільш пам’ятних …

5. Пан Дерек Ніколсон

Дерек Ніколсон і його партнер Jottie Негл звинувачувалися в підробці утоплення за $ 1000000 страхової афері. Вийнявши поліс страхування життя всього за чотири дні до інциденту, він миттєво здалася підозрілою. Після Негл сказали, що вона не може претендувати на поліси страхування життя протягом 12 років без тіла, містер Ніколсон же подзвонив в поліцію, стверджуючи, що бачив один відповідний його опису, але це все розплутати, коли він пізніше був знайдений живим і здоровим у Нью-Йорк. Незважаючи благає “не винен” і стверджуючи минулому конфесії не були справді, вони були засуджені в 2004 році, і стикаються з максимально 5 років позбавлення волі за звинуваченням у змові і максимум 6 років на помилкові звинувачення лиха.

4. gaylan солодкого

Цей вид страхування афера відрізняється від інших, а насправді це внутрішня робота! Gaylan Солодкий було претензій регулятор для страхових Allstate який придумав схему, щоб поділитися, щоб обдурити його компанії і кишенькові гроші. Більше 10 років, він витягнув той же афера страхових двічі, троси в двох людей, щоб зображати з себе батьки дитини уявну вбиті однаково уявні п’яний водій і кишеню більше $ 700000 в цьому процесі. Справа була суміші реальних і уявних людей: реальні заступник шерифа імена були в поліції форм (хоча фактично ніколи не було, що беруть участь у справі), справжні лікарі лікували підроблені дітей і були різними надуманими свідків підтверджують «факти» . Солодкі і його спільники були арештовані в кінці кінців в 2002 році і поміщений у в’язницю на п’ять років за страхове шахрайство.

3. Г-н Джон Магно

Джон Магно даний час чекає суду за підпал стосовно страховому шахрайству. У 2001 році був найбільший пожежа в історії Торонто в Woodbine Building Supply – через його майже житловому районі, більше 50 сімей були змушені покинути свої будинки в різдвяний ранок. З двох осіб передбачається, вчинили підпал – Тоні Jarcevic Паскаліс і Сем – колишній помер, і останній був важкими опіками і залишила в комі. Паскаліс пізніше визнав свою причетність до передбачуваної схемою. Магно сам збільшив своє страхування за два місяці до інциденту і спробував заробити $ 3500000 страховий поліс незабаром після «аварії».

2. Г-н Джон Дарвін

Саме останнє місце в цьому списку зайняв британських ЗМІ штурмом, коли всі деталі були виявлені. Джон Дарвін пропав безвісти, вважається мертвим, після переходу на каное в 2000 році. Після обшуку нічого не дали, його дружина стверджували страхування. Все було тихо до грудня минулого року, коли «мертва людина» з’явився на станції лондонської поліції стверджують, втрата пам’яті і переконання, що він був без вісті зниклим. Це коли розгадали фото пари посміхаючись разом у Панамі було виявлено в газетах. Досить сказати, суд встановив, пару брехали своїм дітям, своїм сусідам і поліції в допомозі страхової афері, і обидва були поміщені у в’язницю протягом шести років за їх схеми в якості Процес завершився минулого місяця.

1. Г-н Джон Стонхаус, MP

Але найбільш пам’ятний примірник страхового шахрайства повинен бути колишній лейборист Джон Стоунхаус. 20 листопада 1974, він інсценував самогубство. Залишивши після себе лише купу одягу на Майамі-Біч, він вважався загиблим, – але насправді відправитися до Австралії, щоб почати нове життя зі своєю секретаркою Шейлой Баклі. У свою чергу, навряд чи, він був знайдений через місяць поліцейські, які прийняли його за ще примарні Лукан Господи! В очікуванні суду у в’язниці Брікстон, він все ще залишався MP праці, в кінцевому підсумку відставку за 3 тижні до суду над ним. Це залишило Лейбористської партії в скрутне становище, так як вони були раптово уряд меншості. Вони закінчили формування ліберально-трудової пакт, щоб залишитися при владі до перемоги на виборах Тетчер 3 роки по тому.

Що стосується Стоунхаус, він був засуджений на 18 звинуваченнями в крадіжці, підробці й змові з метою здійснення страхового шахрайства. Він був засуджений до 7 років позбавлення волі, обслуговуючи 3 з них, перш ніж відпустити рано через його слабке здоров’я.

Досить багато “Джонса” у списку – можливо, це підказка для нас, при погляді на шахрайських страхових випадків в усьому світі подорожей!

Звичайно, не всі підробки власну смерть як частина страхової афери – в 2007 році, боснійська Амір Vehabovic поставив свою смерть, щоб з’ясувати, хто його справжні друзі були! Після підкупу похоронного поховати порожню труну, він сховався в кущах на кладовищі, щоб побачити, скільки з 45 осіб, запрошених з’явився, щоб показати свою повагу. Коли його мати тільки з’явився, Vehabovic залишився відправки гнівні листи до відсутніх особам!

Як у всьому світі шахраїв страхування туристів важче довести, це не дивно, було менше гучних справ. Легше пояснити раптову появу “вкрадених ставку”, ніж людина, яка померла 5 років тому!