5 способів заощадити гроші на термін страхової премії життя

Термін страхування життя є відомий як дешева альтернатива страхування життя, ніж постійне страхування життя. Те, що багато людей не розуміють, однак, що термін страхування життя дійсно може бути навіть дешевше, ніж вони можуть думати. Дотримуючись кілька порад, при дослідженні терміну страхування життя, ви можете бути впевнені, заощадити ще більше грошей в пошуку страхового поліса якості життя.

домовитися про ціну термін цитата страхування життя

Те, що багато людей не вважають, йдучи через процес пошуку Термін страхування життя є мистецтво ведення переговорів. Коли люди думають про переговори, вони схильні думати автомобілів і двір продажів. Вони не бачать термін страхування життя котирування як щось, що може бути предметом переговорів. Ви не можете бути в змозі отримати ідеальний термін страхування життя цитати, що ви шукаєте, але ви можете бути в змозі домовитися цитату на більш низьку ціну. Навіть якщо ви думаєте числа чесно, ви все одно постарайтеся вирішити її трохи вниз. Страхування життя, як і всі, це те, що ви повинні отримати найкраще справу на.

йти великий, щоб заощадити гроші

Через способу, що ціни і умови роботи з страхуванням життя, враховуючи дещо більший поліс страхування життя може фактично коштувати дешевше. Через способу темпами велися роботи з покриття, застосовуючи для більшого політики, наприклад, $ 250 000 або $ 300 000, насправді може коштувати вам трохи менше на рік. Це не 100% ясно, чому це отримує включені в деталі того, як термін компаній зі страхування життя розрахунку ставок, які вже інша тема сама по собі. Просто знайте, що ви повинні дивитися на варіанти у вас є і отримувати котирування по різних кратні покриття, щоб повністю зрозуміти кращий спосіб піти.

не обов’язково погоджуватися на довгострокову програму страхування життя роботодавця

Багато разів, компанії пропонують термін пакети страхування життя як частина роботи вигоди. Хоча це прийнятно для зберегти політику, то вам варто бути дивлячись на інші можливості життя термін страхування. Швидше за все, страхування життя, що ви отримуєте через вашу роботу не може бути краще для вас. Ці норми економічної політики часто по всіх напрямах. Якщо ви знаходитесь в хорошому здоров’я і загальне хороше здоров’я історії, вам обов’язково треба шукати окреме страхування життя. Ви могли б отримати більш широке охоплення з меншим оплати. Якщо ви шукаєте інші варіанти, ви могли б розглянути і тієї ж компанії, що ваша робота страхування життя приходить від. Постачальник може бути в змозі допомогти вам знайти більш вигідну угоду, і буде тримати ситуацію страхування життя проста, зберігаючи це в рамках однієї компанії.

працювати з вашими питаннями здоров’я

Якщо у вас є питання охорони здоров’я, які змусять вас бути вказані вище Процентні ставки по страхуванню життя, не впадайте у відчай, як є компанії, які там будуть не повністю шип ваш річної премії. Хитрість полягає в тому, щоб знайти їх. Якщо у вас є агент, вони допоможуть вам у ваших пошуках, щоб знайти компанію, яка не підняти премії для конкретної проблеми охорони здоров’я. Ви не можете бути в змозі отримати ціну курсу, як якщо б у вас не було проблем зі здоров’ям, але ви принаймні бути в змозі отримати те, що це більш доступним.

уникнути афери

Є багато людей, які не розуміють, що обманюють через страхування життя є легка можливість. Є й інші компанії зі страхування життя, які шукають для вас. Ці авторитетні компанії готові допомогти тим, хто, можливо, були обдурені в минулому. Шукайте компанії, які були в бізнесі протягом принаймні п’яти років і якісних сайтів, які роблять хорошу роботу відповісти на ваші запитання.

Є кілька речей, які ви можете зробити, щоб переконатися, що ваш Процентні ставки по страхуванню життя мінімальні, оскільки вони можуть бути. Навіть якщо це дешевше, завжди є спосіб зробити його кращим.