5 смертельних помилок зі страхуванням життя

З видаленням страхування »все життя” політику від австралійському ринку деякий час тому, страхування життя було простіше, ніж коли-небудь. Решта опцій, термін страхування життя, працює точно так само, як будь-який інший продукт страхування. Ви платите премію, страхова компанія дає вам список освітлюваних подій, і якщо одна з них станеться, ви можете претендувати на зазначену величину. Це також відноситься до страхування травми і ТПР страхування (повне і постійне страхування на випадок інвалідності). Тим не менш, нові дослідження показали вражаюче відсутність розуміння щодо полісів страхування життя австралійців. Сьогодні ми відкриваємо 5 поширених і смертельних помилок про страхуванні життя.

1. Вважаючи, що у вас є «соціальне страхування життя» доступні
Австралія є дуже щасливим соціалізовані охорони здоров’я і хороша система, щоб підтримати тих, що є безробітними та інвалідами. Тим не менш, багато австралійців вважають, що федеральний уряд, необхідних для надання фінансової допомоги сім’ям у разі передчасної смерті одного з членів.
Якщо у вас немає кришки страхування життя і втрати роботи у зв’язку з горем від смерті одного з членів сім’ї ви можете мати право на допомогу з безробіття (в даний час близько $ 450 за два тижні за повними ставками)
2. Думаючи, що страхування життя пропонує одноразову виплату суми, якщо ви живете минулим пенсійного віку.
Це небезпечне припущення, що ваш Термін страхування життя будуть платити вам одноразово у відставку може призвести до людей не поставив достатньо грошей в їх супер, вибір неправильної структурі премії за їх страхування життя, або управління активами і боргом погано.
3. Не довіряючи компанії зі страхування життя виплачувати
Життя спорів страхового відшкодування часто з високим профілем справ. Претензії, які виплачуються швидко і в повному обсязі менше заслуговує висвітлення у пресі … і так багато людей вважають, що компанії зі страхування життя буде намагатися використовувати лазівки, щоб вийти з платежу претензії. Справді, компанії зі страхування життя відповідно до закону про виплату тих пір, як ви зустріли ваших зобов’язань, і мільярди доларів виплачуються ними щороку.
4. Переоцінка вартості страхування життя
Страхування життя є не велика витрата, рік за роком. Політики доступні через пенсійний особливо дешево, і навіть приватні витрати покривають менше страхування автомобіля для більшості людей. Не думайте, що ви не можете собі це дозволити … ризик для ваших фінансів не варто.
5. Думаючи, що компенсаційних виплат працівникам охоплює інциденти, які відбуваються в домашніх умовах
Багато австралійців вважають, що уряд повинен заплатити заміщення доходу для людей, які страждають травми або хвороби … навіть якщо він не взяв на себе на роботі. На жаль, компенсаційних виплат працівникам тільки захищає вас від робочого місця індукованої травми і хвороби, Ви зможете подати заяву на допомогу з безробіття (близько $ 450 за два тижні), якщо ви мали право при втраті роботи.

Існує безліч безкоштовних рад є на ваші варіанти страхування життя – якщо ви ніколи не розглядали отримання страховки, це добре варто говорити з експертом. Ви зобов’язані зробити це заради себе, щоб прийняти обгрунтоване рішення, а не припущення.