5 речей, які ви повинні знати про незайнятих страхування майна

Властивості залишені незаповненими ряду різних причин.

Люди подорожують протягом тривалого періоду і може бути далеко від дому протягом декількох місяців за один раз. Будинки можуть бути в очікуванні продажу або зв’язали в правові питання, пов’язані заповіту. Власності може зажадати великої реконструкції або оновлення, що залишити його нежитлове. Купити, щоб властивості часто мають порожні періоди, коли вони перебувають між орендарями.

Якщо ви коли-небудь намагалися знайти страхування для незайнятих власність, ви будете знати, що це може бути більш складний процес, ніж стандартна страховка будинку, багато страхових компаній відмовляться над вами і ті, які можуть стягувати захмарні премії.

Вакантні властивості знаходяться в групі підвищеного ризику.

Шанси злому вище, шанси на збільшення вандалізму і потенційний збиток, заподіяний таких питань, як труби сплеск води більше. Збитку, нанесеного ураганом може залишитися непоміченим протягом тривалого часу, що посилює проблеми і збільшення вартості. Ви можете бути в небезпеці від поселенців.

Ваші стандартні страховий поліс не покриває вас.

Якщо ваш будинок порожній більш ніж на 30 днів, ви можете виявити, що ваш стандартний поліс недійсним, і ви залишилися в групі підвищеного ризику і без покриття, це не ідеальна ситуація, і той, який слід розглядати як в терміновому порядку.

Тому для того, щоб переконатися, що ви отримуєте право на рівень покриття за правильну ціну – ось 5 речей, які ви повинні знати про незайнятих страхування майна і переконавшись, що ваш порожній майно залишається в безпеці.

5 простих кроків може зменшити ризик для вашого вакантної власності

1 – Зробити це виглядати зайнятим.
Є багато речей, які ви можете зробити тут, щоб створити ілюзію, що майно зайнято. Запитувана сусідові по стоянці зовні і покласти світильниками та побутовими приладами на Таймер включається допоможе. Залишивши меблі всередині, також рекомендується.
2-Розглянемо води та центрального опалення.
Якщо ваш будинок буде порожній протягом зимових місяців, є ризик заморожених труб і пошкодження водою. Ведення опалення на низькому рівні буде якимось способом зниження цього ризику.
3 – Організувати регулярний огляд.
Більшість питань, які виникають з порожніми власності сталося просто тому, що ніхто не помічає, що протікає кран не перетворюється на значний збиток воді, розбите вікно впускає поселенців і так далі. Маючи довіреної третьої сторони роблять регулярні перевірки вашого майна зверне Вашу увагу на легкість і письмові звіти про кожному відвідуванні допоможе у випадку виникнення претензії.
4 – забезпечення власності і видалити всі цінні речі.
Переконайтеся, що всі точки входу і безпечний будильник встановлено. Видаліть всі цінні речі, оскільки вони тільки хотіли привернути увагу і навряд чи будуть покриті в разі злому.
5 – Переконайтеся, що у вас є фахівець незайнятих страхування майна.
Стандартна політика не поширюється на витрачені власності так що варто поговорити з експертом і досліджувати різні політики фахівця, які існують для цього виду покриття.