5 речей, які ви повинні знати, перш ніж вибрати вашого здоров’я insurance_

Створення мудре рішення, на якому поліс медичного страхування купити може здатися заплутаною завданням, але якщо ви вважаєте, саме ці п’ять найбільш важливих пунктів, які Ви і Ваш агент буде як виявите, що ви підкованих покупців! Ці предмети є ключами до вибору політики, яка підходить саме вам:

1. страхової компанії рейтинг

Попросіть вашого агента для А.М. компанії СМС голосування. Якщо компанія високо цінується в цьому рейтингу національного реєстру, то компанія буде мати літератури із зазначенням їх рейтингу з поясненням того, що це означає. Вибирайте тільки компанії, які мають або рейтинг А +.

2. Страхова компанія рекорд скарг на стан вашого правління страхової

Кожна велика компанія буде мати деякі скарги. Уникайте компаній, які мають велику кількість невирішених скарг. Попросіть вашого агента для номера телефону для вашої держави правління страхової. Якщо він не дасть його вам, це застережливий сигнал! Ви також можете шукати номер в будь-якому каталозі агентств вашої держави. Неважливо, що ваш агент каже, зателефонуйте своєму Державної Ради Страхування і попросити у них записи про будь-якої компанії ви розглядаєте.

3. межі, зазначені на вашій цитати медичного страхування

Перевірте вашу цитату, щоб побачити, якщо ви знайомі з вигодою рівнях. Зазвичай ви можете змінити кілька рівнів відповідно до ваших потреб і бюджетом. Наприклад, більш високою франшизи буде коштувати менше кожен місяць. Крім того, багато планів дати вам вибір, щоб розділити ваші медичні рахунки зі страховою компанією, або 50/50 або 80/20 (з ними платять 80%). Тоді вони будуть мати кількість (стоп-лосс), де вони будуть взяти на себе на 100% оплаті вашого рахунку покриті протягом решти року. Ці франшиз та інших рівнях почати заново кожен рік в більшості планів. Деякі плани, тим не менш, є “за справу” франшиза. Така франшиза означає, що ви будете нести відповідальність за рахунку до цієї франшизи для кожного нещасного випадку або хвороби. Переконайтеся, що ви знаєте про це відмінність, так що ви можете вибрати план, який підходить саме вам!

4. Межі показали в рамках політики

Попросіть вашого агента для зразка політику, а потім перевірити два розділи: переваги та обмеження і виключення. Багато хто з ваших переваг насправді обмежені в розділі Переваги. Наприклад, діагностичне тестування та лікування амбулаторно може бути сильно обмежена. У ці дні, ви могли б мати серйозні захворювання, такі як рак, і ніколи не йти в лікарню за це. Ви можете набереш тисяч доларів на медичні рахунки для діагностики і наступних лабораторних тестів і магнітно-резонансну томографію, а потім операцію, хіміотерапію, променеву терапію або все в амбулаторних умовах.

Інші елементи, які можуть бути обмежені у вашій лікарні вартість номера та інтенсивної терапії. Ваша лікарня номера повинна бути не менше середнього напів-приватних і ваші інтенсивні допомоги по догляду не повинні бути прив’язані до вартості номера, але повинні, навпаки, бути покриті, як все, що є середнім ICU для області з лікарні, також. Деякі політики обмежити ICU користь 3 рази тарифом звичайного номера, коли ICU може коштувати вам 10 або 20 разів вартість номера щодня. Короткого перебування в лікарні з лімітом, як це у вашій політиці може коштувати вам буквально тисячі доларів. Тривале перебування в лікарні з лімітом, як це у вашій політики може довести вас до банкрутства. Навіть якщо ваша політика каже, що бере на себе на 100% після $ 5000 критих медичні рахунки, важливий термін тут “покритий” медичні рахунки. Якщо політика платить тільки три рази вартість кімнати для СІС, то іншу частину рахунку ICU вважається “покритий” безкоштовно!

Шукайте такі види лімітів!

Крім того, не забудьте перевірити вже існуючих умов обмеження, якщо у вас вже є які-небудь медичні умови, і попросіть вашого агента, якщо компанія буде винятком ваших умовах постійно на вашої політики.

5. виплатити страхову компанію, а не агент, і стежити за!

І, нарешті, зробити свій чек на ім’я страхової компанії, а потім стежити, щоб переконатися, він був отриманий. Коли ви отримаєте вашу політику, перевірте Переліком виплат для перевірки ви отримали покриття ви замовили, а потім перевірити, якщо будь-які спеціальні поправки були додані у ваш політику, щоб виключити будь-який з ваших умов. Якщо поправка існує, ці умови завжди буде виключено з цієї політики, навіть після вже існуючих умов обмеження терміну дії.

Після ці п’ять рад допоможуть вам вибрати поліс страхування здоров’я, яка захистить вас від катастрофічних медичних рахунків. Ви можете подумати: «Хіба це не те, що будь-який поліс страхування здоров’я для?” Так, це підстава для покупки будь поліс страхування здоров’я, але, на жаль, багато політиків не відповідають дійсності забезпеченні цього захисту! Не забудьте взяти час, щоб вибрати мудро, коли мова заходить про вашу медичної страховки!