5 простих кроків, щоб знизити авто страхування цитатою

Це було не так давно, коли були укладені контракти на рукостискання і обіцянки. Особи не були особливо з речами, як страхування, тому що вони покладалися на добру волю свого сусіда, щоб компенсувати протиправному заподіянні збитку. З цілої низки причин, в тому числі збільшення швидкості і вартості авто затонулі кораблі, авто страхування незабаром став важливим покупка для відповідальних осіб. Незабаром після того, федеральний уряд постановив, що авто страхування вантажів, що перевозяться, хоча б мінімально, всім власникам автомобілів. Збільшення потреби для страхування автомобілів за останні 10 років призвело до збільшення складності страхування, і в той же час, посилюючи необхідність бути більш економічно свідомі закупівель автострахування.

Купівля авто страхування сьогодні вимагає стільки ж спритністю, як і Купуючи автомобіль сам. Важливо знати фактори, які авто страхові компанії вважає, пропонуючи лапки. Це дозволить вам, як споживачеві, знати, що дії, які необхідно вжити для того, щоб претендувати на більш низьку цитату. П’ять простих кроків до більш низької цитати страхування є:

1. Зобразити себе в якості «безпечного» кандидата: Страхові компанії зацікавлені в управлінні ризиками. Отже, вони пропонують водіям, які мають менше шансів потрапити в затонулих суден або, як мінімум, на уламки меншою тяжкості, зниження страхових цитати.

-Підтримання судимості водіння, без порушення правил дорожнього руху або пригодами.

-Установка протиугінних пристроїв в автомобілі.

-Участь у підготовці водіїв безпеки програми.

-Придбати «безпечного» автомобіля. Національна адміністрація безпеки дорожнього руху (NHTSA) і Страховий інститут дорожньої безпеки разом збирати інформацію про пов’язані з безпекою аспектів різних транспортних засобів. Купити автомобіль, який офіційно позначений як «безпечні».

-Припаркуйте автомобіль в гаражі.

2. Показати вашу кредитоспроможність: як компонент управління ризиками, страхові компанії також стурбовані платять вчасно. Якщо ви можете показати себе, щоб бути гідними кредитних, там менше ризик ви не робите платежі за часом, що і забезпечує більш низькою ставкою.

-Підтримка хорошого кредитного рейтингу і усунути будь-які помилки на ваш кредит.

-Скоротіть загальної кількості розміщених кредитних карт до 2 або 3.

3. Практика фінансової мудрості: яким чином ви структурою і оплатити політика може знизити ризик того, що страхова компанія особи щодо вас як клієнта. Вживаючи заходів, щоб знизити ризик, ви отримуєте нижчу цитатою страхування і політики.

-Придбати річний поліс замість шести щомісячних охоплення, щоб ви більш низької ціни, залишається тим же самим протягом року.

-OPT для автоматичного відрахування платежів з Вашого банківського рахунку або кредитної картки, щоб уникнути попадання стягується для поштових платежів.

-Збільшення вашої франшизи на всеосяжний і зіткнення політики щодо скорочення на курс.

-Отримати Знижки за Програмою Лояльності, купуючи ваші будинки та авто страхування від тієї ж компанії.

4. Оцініть свої страхові потреби точно: Це очевидно, набагато більше уваги, ви отримаєте більше вона буде коштувати вам. Додатки є вбивцями в страховому бізнесі, позбавити вашу політику вниз тільки мінімум того, що вам потрібно.

-Якщо ваш автомобіль не використовується багато чи у вас є старий автомобіль з невеликий ринкової вартості, вибирайте мінімальну відповідальність поодинці. Це коштуватиме вам менше.

-Після виконання правової мандат на авто страхування, застрахувати відповідно до ваших потреб в поодинці.

5. Інші мудрі речі, які ви можете зробити: Є цілий ряд інших міркувань, які входять у ваш страховий цитати. Деякі з них не є розумними кроки, щоб взяти, а інші ви можете зробити з мінімальними зусиллями, які можуть перевести на істотну економію.

-Якщо ваш автомобіль використовується тільки для певної мети, зробити ваш агент знає про це, так як це буде обмежувати витрати.

-Студенти, які роблять хороші оцінки часто право на знижку.

-Відмовтеся від куріння, він може допомогти вам отримати кращі котирування.

-Змініть ваше заняття, якщо ви можете допомогти. Доставка Хлопчик несе більш високий ризик, ніж комірник.