5 простих кроків, щоб зменшити ваше авто страхування цитатою

Це було не так давно, коли контракти були зроблені на рукостискання і обіцянки. Обличчя не особливо зацікавлені в речах, як страхування, тому що вони покладатися на добру волю своїх сусідів, щоб компенсувати збиток, незаконно. З різних причин, у тому числі збільшення швидкості і вартості авто затонулі кораблі, авто страхування швидко стає важливим придбанням для винних. Незабаром після цього, федеральний уряд наказало, що страхування автомобіля буде принаймні, щонайменше, на всіх власників автомобілів. Збільшення потреби в автомобільному страхуванні в останні 10 років призвело до збільшення складності страхування, і в той же час, розширення необхідність бути більш ощадливими у придбанні автострахування.
Купівля авто страхування сьогодні вимагає більшого вміння в покупці самого автомобіля. Важливо зрозуміти фактори, які мають авто страхові компанії оцінює пропозиції ціни. Це дозволить вам, як споживачеві знати, які кроки зробити, щоб отримати те скорочення поставок. П’ять кроків до більш низької цитати страхування є:
1. Фарба кандидата, як страхування: страхові компанії зацікавлені в управлінні ризиками. Таким чином, з метою забезпечення водіїв менше шансів досягти уламків, принаймні в уламки менше тяжкості, страхових цитата нижче.
-Забезпечення водіння запису безкоштовно аварій чи порушень правил дорожнього руху.
Установка протиугінних пристроїв в автомобілі.
-Участь у навчальній програмі для перевірки безпеки.
-Купівля автомобіля безпечно. Національна адміністрація безпеки дорожнього руху (NHTSA) і Страховий інститут дорожньої безпеки, а також зібрати інформацію з питань безпеки різних транспортних засобів. Купити автомобіль, який офіційно названий безпечним.
-Залишити свій автомобіль у гаражі.
2. Див вартість вашого кредиту: Оскільки управління ризиками особи, страхові компанії також стурбовані тим, як платити вчасно. Якщо ви можете довести, щоб викликати довіру, там менше ризик не робить їх платежі за часом, тим самим виправдовуючи нижчою ставкою.
-Підтримка хорошого кредитного рейтингу і усунути будь-які помилки на ваш кредит.
Зменшіть загальної кількості розміщених кредитних карт до 2 або 3.
3. Фінансова практика мудрість: шлях структуру і платити за його політику зниження ризику того, що страхова компанія стикається щодо вас як клієнта. Вживання заходів, щоб знизити ризик, у вас є невеликий бюджет, і страховим полісом.
Купити поліс на рік замість шести місяців покриття зі швидкістю, яка залишається незмінною протягом року.
-OPT для автоматичного відрахування платежів з Вашого банківського рахунку або кредитної картки, щоб ухилитися від оплати, електронні платежі.
-Збільшення вашої франшизи і політику по скороченню зіткнень в курс.
-Отримати Знижки за Програмою Лояльності, купуючи ваші будинки та авто страхування від тієї ж компанії.
4. Оцініть свою страхування потребує уточнення: Очевидно, замість отримання покриття коштує дорожче. Агрегатори є вбивцями в страховому бізнесі, позбавити вашу політику принаймні, те, що вам потрібно.
Якщо ваш автомобіль не використовується багато або якщо у вас є старий автомобіль з невеликим значенням, вибирайте мінімальну відповідальність поодинці. Це коштуватиме менше.
-Після завершення правових зобов’язань автомобільне страхування, страхування для ваших потреб в поодинці.
5. Інший мудрий ви можете зробити: Є цілий ряд інших міркувань, які входять у ваш страховий цитати. Деякі з них не є розумними кроки, щоб взяти, а інші можна зробити без особливих зусиль, що призводить до суттєвої економії.
Якщо автомобіль використовується тільки для певних цілей, щоб зробити ваш агент знає про це, тому що це може скоротити витрати.
-Студенти, які роблять хороші оцінки часто право на знижку.
-Киньте палити, він може допомогти вам отримати кращі ціни.
-Змініть ваше заняття, якщо ви можете допомогти. Повідомлення з більш високим ризиком комірник.