5 простих кроків, щоб адекватне страхування життя на етапах життя

71% учасників Опитані стверджують, що страхування життя: Проте, опитування LIMRA були встановлені ті ж страхового дорослих, швидше за все, є тільки страхова група життя політика отримані через свого роботодавця і були тільки покриті найменшу кількість страхування життя. Насправді 56% одружених дорослих з дітьми вважають, що вони недостатньо застраховані. Ці дослідження ясно показують, американці знають, що вони потребують страхуванні, коли під сумнів, але не впевнені в тому, скільки вони насправді потрібно, і чесно зізнатися у зв’язку з його отримання, що вони “просто ніколи не знаходив час для нього.” і “не впевнені, скільки страхування життя нам потрібно”.

простих кроків, щоб гарантувати, адекватного охоплення на етапах життя
Страхування життя Коли ви самотні: Ваша потреба в страхуванні життя насправді не важливо, як одного дорослого. Так само, як домовласників, орендарів або авто страхування з єдиною метою є захист від ризику катастрофічних втрат і у випадку, якщо ви померли у вигляді одного дорослого, що не утриманці або великих зобов’язань; ваше проходження не створюватиме фінансовий тягар для інших.
Страхування життя для недавно подружні пари: Як правило, це час, коли дві дорослі повинні розглянути ваші потреби страхування життя. На даному етапі життя молодят, як правило, починаючи трудову кар’єру і придбання спільних зобов’язань, таких як вдома і інші борги. Це може бути завершений за допомогою аналізу будь-якого покриття ви можете мати з вашим роботодавцем, а потім доповнює цю ні з недорогими політика чи довічний термін іпотечного захисту страхового поліса, який може включати в себе додаткові іпотечні платежі вершників на короткий термін інвалідності зазвичай покриття вашого іпотечного платежу на термін до 24 місяців. Інваліди складають більший відсоток від труднощів, ніж смерть. Якщо у вас ще немає дітей, то просто достатньо, щоб покрити ваші найбільших зобов’язань має бути достатньо. Термін життя та іпотечних забезпечити найбільш доступні варіанти для молодих і здорових людей.

Страхування життя та зростаючої родини: Як ви сім’я росте вам обов’язково потрібно переглянути ваші нинішній охоплення. Можливо, ви вже поставили політику на вас і вашого чоловіка на даному етапі, але з зростаючої родини це коли ви можете бути найбільш уразливими. Якщо один з доходами повинні були померти навантаження на що залишилися чоловік може мати руйнівні наслідки у фінансовому відношенні. Навіть додавання більш короткий термін політики протягом 10 або 15 років, щоб ваші нинішній охоплення б розумно, поки ваші діти не стали фінансово незалежними. Це відмінний спосіб гарантувати, ви або ваш чоловік і діти добре захищені.

Зайнятості, кар’єри і подружнього або зміни і Страхування життя: Ваш роботодавець підтримку планів може бути скасований, якщо ви залишите цю роботу. Так само, як роботодавцем медичного страхування вам може знадобитися переглянути вашу політику і або отримати охоплення групи на новий роботодавець або збільшити поточний додаткове покриття. Інші причини для розгляду вашого покриття може включати почати свій власний бізнес, розлучення, нових шлюбів, небезпечні змінює професію, відмова від куріння, або коли один з подружжя перестає працювати, щоб піклуватися про дітей. Все це може вплинути на кількість покриття, необхідне, витрати або бенефіціарів.

Страхування життя та золоті роки: Це час, щоб оцінити передбачувані потреби. Якщо літні люди вже достатньою мірою планується для виходу на пенсію вони можуть мати потребу в менш, якщо будь-якої страхової, так як їхні діти виросли. Всього політику життя може бути хорошим вибором для невеликої кількості покриття для літніх людей, які можуть відчути необхідність для деяких додатковий захист для покриття особливих обставин, таких як остаточні витрати, похорон, догляд за хворими, довгострокових потреб у догляді та забезпечити дохід живого чоловіка, якщо два були на фіксований дохід. Все життя можна придбати в невеликих кількостях без медичного обстеження для літніх людей, які можуть мати стану здоров’я або занадто старі, щоб претендувати на термін охоплення. Якщо політика набула досить рано в пенсійному етапі гроші можуть потенційно акумулює грошові значення, які можуть бути запозичені в надзвичайній ситуації або просто служити потік доходу користь життя.

5 етапів просто гід, найголовніше не забудьте поглянути на ваше покриття для обстеження ризик втрати і якщо у вас є утриманці і зобов’язань і впливу смерті або інвалідності викличе великих труднощів, то вам потрібно страхування життя. Виберіть покриття суми, яку розумно в рамках Вашого бюджету, навіть якщо це далеко не ідеальним.