5 поширених помилок, яких слід уникати при купівлі медичного страхування

Основні захворювання або нещасні випадки, які вимагають госпіталізації може в значній мірі виснажити фінансами людини. Медичне страхування захищає Вас від зростання витрат на охорону здоров’я і фінансової невизначеності, пов’язаної з непередбаченою госпіталізації в результаті нещасних випадків або хвороб. Ось готові порахуватися поширених помилок слід уникати при покупці продуктів медичного страхування.

* Страхування собі за менше, ніж потрібно: витрати на лікування хвороб, що потребують тривалого стаціонарного лікування іноді може бути досить дорогим і через слід подбати при виборі адекватної суму покриття, що ви повинні застрахувати. Не обмежуйте ваше супровідний до номінальної суми, які можуть знадобитися у відповідності з вашими межі тільки звільнення від податку.

Справа в тому, що основні хвороби або нещасного випадку потрібно лікарняний догляд може в значній мірі виснажити фінансами людини. Витрати на лікування захворювання, що вимагають тривалої госпіталізації може бути іноді більш ніж РТС. 10,00,000 у верхній лікарню. Належну увагу слід приділяти плануванню охорони здоров’я страхового покриття. На додаток до особистих обставин, доходу і вже існуючі або сімейна історія, ключовим фактором є потенційне витрат на охорону здоров’я, що треба застрахувати від. Це залежатиме значною мірою від місця розташування і типу лікарні, в якій можна було надавати допомогу – вартість лікування коливається між надзвичайно державних лікарень, приватні будинки пристарілих і одним з великих “Категорія” лікарень.

* Залишивши його занадто пізно: Це завжди краще, щоб почати свій охоплення в ранньому віці. З віком ризик для нашого здоров’я тільки збільшується, отже, робить страхування дорожчі з віком. Що також є важливим фактором є те, що більшість компаній в даний час надають гарантовані для продовження життя, як тільки ви видається поліс медичного страхування і ви, швидше за все, щоб ‘в’ в молодому віці.

Іншим ключовим фактором є наявність винятку періоду (як правило, 2-4 роки) для деяких захворювань або захворювань. Можна було б, швидше за все, бачити крізь це виключення періоду без будь-яких ускладнень на початку свого життя і бути покриті для таких умов на більш пізньому етапі.

* Оформлення рішення, засновані тільки на премії: Преміум порівняння дано, але слід також порівняти деякі з таких ознак для оцінки вартості за ваші гроші, а не тільки при зіставленні абсолютних і автономні суми премії.

Безготівкові госпіталізація: об’єкт, на якому людина може отримати необхідне лікування в той час як медичні витрат здійснюється страховою компанією безпосередньо до лікарні, якщо до лікарні потрапляє під своєї мережі. Ви можете, таким чином, також хочемо порівняти пов’язаних мережею лікарень кожного страховика.

Корисні бонуси або преміум Знижка: Деякі продукти мають стимулів для «подати безкоштовне ‘років, і пропонують або підвищений страхової суми без додаткових витрат або знижену премію за ваші страхової суми.

Винятки: Чи уважно вивчити список винятків кожного продукту. Само собою зрозуміло, на ту ж суму вартості ви хотіли б піти на продукт, який має найменше число винятків. Крім того, ви можете бути покриті для конкретного медичного стану, який насправді може бути виключена в даному продукті.

Максимальний вік поновлення: Це вік, в якому компанія буде продовжувати надавати вам медичну страховку на виплату премій. Ви можете піти на продукт з більш високим максимальним віком оновлення.

Інші переваги: ​​Ви також можете порівняти деякі інші переваги, такі як швидка допомога звинувачень, покриття для процедури денного догляду (для яких госпіталізація не потрібна) і т.д.

* Чи не займаються медичним страхуванням, коли поширюється на роботодавця: Ваш роботодавець буде покрити ваші витрати на медичне обслуговування, тільки поки ви знаходитесь в його послугах. Завтра, ви можете змінити свою роботу, пенсію, або навіть почати щось на свій розсуд. У всіх таких випадках ви і ваша сім’я будете мілину якщо медична надзвичайна ситуація, і ви не влаштували альтернативний поліс страхування здоров’я. . Він може також виступати в якості доповнення до існуючої медичної страховки в разі, якщо вартість лікування вища, ніж існуючий рівень кришку. Відстрочка покупки вашого особистого медичного страхування, також призведе до питань, пов’язаних з більш високих витрат, виключення і періоди очікування і т.д.

* Крім Критичні охоплює хвороба: Критичні захворювання або те, що спочатку був відомий як страшний кришка захворювання є страховим, який платить допомогу з діагностики деяких певних критичних захворювань. Захворювання підпадають під такі плани варіюються від однієї компанії до іншої, але більшість плани охоплюють захворювань, таких як серцеві напади, рак, операції обходу, ниркова недостатність, трансплантація органів, розсіяний склероз і т.д. Сама природа деяких з цих критичних результатів хвороб у медичних витратах , які є занадто високими і можуть призвести до виснаження ваших заощаджень значно.

Витрати, пов’язані з серйозними і небезпечними для життя захворюваннями не тільки обмежується госпіталізації. Там може бути фінансових потреб, пов’язаних зі змінами способу життя необхідно, продовжували лікування повідомленням госпіталізації, а також зниження або втрата регулярного доходу. Поліси страхування здоров’я в першу чергу покриття медичних витрат та госпіталізації тільки і зазвичай не покриває витрати повідомленням госпіталізації після певної кількості днів. Оскільки допомога по Критична полісу виплачується як одноразової суми, це дає вам можливість гнучко управляти цим додатковим вимогам, не маючи своїх заощаджень значно виснажені.

Краще сполучення, насправді було б купити поліс страхування здоров’я і поповнити його з критичним плану хвороби. Це допоможе Вам задовольнити Ваші витрати госпіталізації для критичних захворювань або навіть інших захворювань / аварій, політика в галузі охорони здоров’я і може надати вам значиму фінансовий захист вам може знадобитися у разі критичного захворювання.