5 порад, щоб купити доступне медичне страхування

Доступне медичне страхування є обов’язковим, навіть якщо Ви будете дотримуватися фітнес-програми. Правильне харчування і фізичні вправи регулярно проходить довгий шлях, щоб збільшити наше життя. Ми всі повинні бути регулярні медичні огляди. Для багатьох людей, доступного медичного страхування є занадто дорогим.

Більшість американців отримують медичну страховку через їх роботи або покриті, тому що член сім’ї має страхування на роботі. Це називається страхової групи. Група страхування, як правило, найменш дорогий вид. У багатьох випадках роботодавець частково або повністю від вартості.

Деякі роботодавці пропонують тільки один план медичного страхування. Деякі пропонують на вибір планів: плата за послугу плану, організації медичного обслуговування (ОМО) або Організація бажаних постачальників (РРО), наприклад.

Що станеться, якщо ви або член вашої родини залишає роботу? Ви втратите ваш роботодавець підтримувана групою охоплення. Це може бути можливим, щоб зберегти ті ж політики, але вам доведеться заплатити за це самі. Це, безумовно, коштувати більше, ніж охоплення групи за тією ж або меншою захистом. Ви повинні шукати доступного медичного страхування за своїм розсудом.

Федеральний закон дає можливість для більшості людей, щоб продовжувати свою групу медичного страхування для періоду часу. Викликається COBRA (за підготовку консолідованої Омнібус примирення бюджеті 1985), закон вимагає, що якщо ви працюєте в бізнесі в 20 і більше співробітників і залишити свою роботу або звільняють, ви можете продовжувати отримати медичну страховку протягом не менше 18 місяців . Ви будете платити більш високу премію, ніж тоді, коли ви працювали.

Ви також будете мати можливість отримати доступну медичну страховку під COBRA якщо наш чоловік був покритий, але тепер ви вдови або розлучені. Якщо ви були вкриті відповідно до плану групи ваших батьків у той час як ви були в школі, ви також можете продовжувати в план на термін до 18 місяців під COBRA, поки не знайдете роботу, яка пропонує вам ваш власний медичного страхування. Найчастіше, це покриття є досить дорогим. Якщо у вас є вже існуючі умови, хоча, це може бути краще, ніж ринкові ціни.

Не всі роботодавці пропонують доступне медичне страхування. Ви можете виявити, що це буде у випадку з вашої роботи, особливо якщо ви працюєте в малому бізнесі або працювати неповний робочий день. Якщо ваш роботодавець не пропонує доступного медичного страхування, ви можете бути в змозі отримати страхової групи через членство в профспілці, професійна асоціація, клуб, або іншої організації. Багато організацій пропонують доступні плани медичного страхування для членів. Крім того, перевірте місцевих кредитних спілок та торгово-промислової палати груп на доступне медичне страхування.

Якщо ваш роботодавець не пропонує страхова група, або якщо страховий запропонували дуже обмежений, ви можете купити окремі політики. Ви можете отримати плату за послуги, HMO або PPO захисту. Але ви повинні порівняти ваші варіанти і магазин ретельно, тому що охоплення і витрати варіюються від компанії до компанії. Індивідуальні плани не можуть давати переваги, як широкі, як у плани групи.

Якщо ви отримуєте нерасторгаемим політики (також званий гарантований поновлюваний політики), то ви отримаєте індивідуальне страхування згідно цій політиці, поки ви продовжувати платити щомісячні внески. Страхова компанія може підняти вартість, але не можете відмовитися від покриття. Багато компаній зараз пропонують умовно відновлюваних політики. Це означає, що страхова компанія може скасувати всі політики, як ваша, не тільки ваша. Це захистить вас від виділили, але він не захищає вас від втрати покриття.

Перш ніж купити який-небудь доступний поліс страхування здоров’я, переконайтеся, що ви знаєте, що він буде платити за … і що це не буде. Щоб дізнатися про індивідуальних планів медичного страхування, ви можете зателефонувати страхових компаній, ОПЗ і ОПП у вашому районі, або поговорити з агентом, який обробляє ваш автомобіль або будинок страхування. Крім того, шукати в Інтернеті, багато доступних медичних страхових компаній, який дасть вам кілька цитат безкоштовно.

Ось 5 порад при купівлі доступного медичного страхування:

1. Магазин ретельно. Політики розрізняються за охопленням та вартості. Зв’язатися з різними страховими компаніями, або попросіть вашого агента, щоб показати вам політику від декількох страховиків, щоб ви могли порівняти їх. Переконайтеся, що політика захищає вас від великих витрат на медичне обслуговування. Порівняння он-лайн сайти для швидкого обороту навколо на доступне медичне страхування.

2. Уважно вивчіть політику. Переконайтеся, що вона надає вид покриття, який підходить саме вам. Ви ж не хочете неприємних сюрпризів, коли ви хворі або в лікарні. Багато контракти мають тонкі обмеження, винятки та зі своєї кишені витрати, які вас поховаємо в майбутньому.

3. Перевірте, щоб бачити, що політика держави: на дату, коли політики почнуть платити (деякі мають період очікування перед страхове покриття починає), а те, що покрито або виключені з покриття. Існуючі умови, дітей і можливість створення сім’ї може збільшити ваші витрати.

4. Переконайтеся, що “вільний погляд” положення. Більшість компаній дати вам щонайменше 10 днів, щоб подивитися на вашу політику після його отримання. Якщо ви вирішили, що це не для вас, ви можете повернути його і ваші премії повертається. Отримати всі обіцянки і зобов’язання в письмовому вигляді!

5. Остерігайтеся одного страхових полісів хвороби. Є деякі політики, які забезпечують захист протягом тільки одного захворювання, такі як рак. Якщо у вас вже є медична страховка, ваш регулярний план, ймовірно, вже надає всі покриття вам потрібно. Перевірте, які у вас є захист, перш ніж купувати більше страхування. Ви тільки хочете, щоб покрити 1 хвороби надалі?

Таким чином, шляхом вивчення інтернетом, бесідами з вашою родиною та друзями, вам буде запропоновано вибрати найкраще доступне медичне страхування доступно для вашої родини.