5 порад при пошуку Автострахування в Йорк Пенсільванія

Вибір правильного Автострахування може бути важко. Багато компаній пропонують вам знижку або “закуску”, щоб увійти у двері. При купівлі автомобіля страхування у Йорк Пенсільванія, дізнатися, що шукати, щоб прийняти обгрунтоване рішення для Вас і Вашої родини.

1. Визначте, скільки покриття вам потрібно – Більшість держав вимагає мінімальних вимог. Пенсільванія вимагає 15/30/5, яка означає, що $ 15000 відповідальності тілесного ушкодження для однієї людини, $ 30000 тілесних ушкоджень відповідальності для всіх людей і $ 5,000 відповідальності матеріальний збиток.

Хоча кожна держава має мінімум (чи ні) вимоги до відповідальності тілесних ушкоджень, це, ймовірно, у ваших інтересах, щоб придбати більш високі ліміти. Причина в тому, якщо хтось отримує травму, і ви перебуваєте у вині, мінімальне страхування цивільної відповідальності не може покрити свої медичні витрати. Це означало б, їхній адвокат, швидше за все, прийде після ваших активів. Як правило, рекомендується, що ви купуєте $ 100 000 / $ 300 000 Межі відповідальності тілесних ушкоджень.

Якщо ваші особисті активи не складе багато (ви не є власником будинку і живуть від зарплати до зарплати), вам не доведеться багато для них, щоб турбуватися про, так що мінімальні вимоги може насправді підходять, що не кажучи заощадити трохи грошей.

2. Порівняння ставок – Для того, щоб прийняти обгрунтоване рішення щодо автострахування, ви хочете, щоб навколо магазину. Є багато страхових компаній в Йорку, Пенсільванія, так що ви хочете, щоб переконатися, що ви встановите час в сторону, щоб зробити цю задачу. Це може зайняти від 1 до 2 годин. Ви можете зробити це онлайн, по телефону або на сайті
місцевий офіс. Запишіть кілька питань, ви хочете запитати агента, такого як франшиз, охоплення, варіанти і обмеження. Переконайтеся, що у вас є свій поточний страховий поліс, водійські права і реєстрацію автомобіля.

Коли ви отримали кілька цитат, розробити схему, де ви можете побачити всю інформацію від компаній. Будьте впевнені, щоб порівняти їх “яблука з яблуками”. Багато компаній пропонують різні франшизи, варіанти і обмеження так що вам доведеться прийняти це до уваги при прийнятті вашого вибору.

3. Обслуговування – не бійтеся запитати агента, які послуги ви можете очікувати, якщо у вас є питання або втрату. Ви можете дзвонити в будь-який час і поговорити з місцевим людиною? Або ви повинні чекати, щоб говорити з кимось працювати на телефоні банку в Індії? У разі у вас є претензії, не було б непогано поговорити з кимось прямо у власному районі? Задайте ці питання.

4. Фінансовий рейтинг – Перевірте рейтингів фінансових компаній через агентства, такі як Moody `s або Стандартний & Poor. Ви хочете, щоб переконатися, що ваша страхова компанія є гарною і поважній компанії.

Крім того, поговорити з друзями, знайомими про свою страховою компанією і агентом. Google страхової компанії, подивіться на їх сайті. Дізнайтеся якомога більше про компанію, перш ніж прийняти рішення.

5. Не бійтеся задавати очевидне питання: “Чому я повинен перемикатися з вами?” Багато компаній можуть дати вам промови, що вони краще або у них є краще висвітлення. Задайте більш особисті питання. Такі, як: «Ти жив у цій області протягом тривалого часу?”, “А ти приймаєш участь у громадській діяльності?” Не бійтеся задавати питання особистого характеру, щоб познайомитися з агентом.

За допомогою цих порад, ви тепер готові шукати правильну компанію Автострахування в області Йорк Пенсільванія, який підходить саме для вас.