5 порад для більш дешевого страхування житла

Страхування житла є одним з основних терміна для двох різних типів страхового поліса. Будівлі страхування для покриття будівництва вашого майна і страхування домашнього майна для захисту ваших цінностей та інших предметів побуту.

Проблема в тому, що не всі політики страхування житла створені рівними, що робить його важко порівнювати подібне з подібним. Областей та рівня прикриттям варіюватися від політики до політики разом з преміями. Отже, мають певне уявлення про те, що вам потрібно, щоб забезпечити і за скільки допоможе звести до мінімуму загальний час і гроші, витрачені його покупці.

Порада 1: скоротити ризик, скоротити витрати

Всі страхові поліси захисту від ризику фінансових втрат. Таким чином, щоб скоротити витрати, знизити ризик для страховика, і ви отримаєте більш низьку премію. Щоб дати вам уявлення про те, ось короткий огляд найбільш ефективну тактику …

• Зворотний вашого будинку страхової компанії або місцеві схеми спостереження за оточенням, і вони передадуть вам перелік кроків, щоб зробити Ваш будинок більш безпечним і менш імовірно, щоб стати мішенню для злодіїв.

• Встановіть замки на всіх вікнах і 5-го рівня (BS3621) врізні замки тупиків до дверей. Більшість страхових компаній дасть вам до 10% на страхування домашнього майна, якщо у вас є такого роду замків встановлені навколо вашого будинку.

• Маючи хорошу сигналізації встановлені визнаним сигналізації слюсар, який ваша страхова компанія може порекомендувати, може дати вам до 10% від вашої політики. Майте на увазі, що це дороге аварійних сигналів, що вимагають щорічної перевірки.

• Вища політики надлишку. Ви, як правило, доведеться заплатити 50 фунтів стерлінгів перший будь-якої страхової претензії, але якщо ви готові платити більше, то ваша премія буде падати зараз.

• Схеми Сусідський дозор. Деякі домашні страховики пропонують знижки, якщо ви живете в області спостереження за оточенням, проте це менш поширене.

• Немає претензій бонус. Як і страхування Вашого автомобіля; запис що раніше не претензії зменшити свої премії. Якщо вам потрібно подати позов, розглянемо, чи може бути дешевше заплатити за втрату себе і уникнути збільшення премій.

• ваш вік. За статистикою, чим ви старші, тим менше ймовірність, що ви зробити заявку будинок страхування. Так що якщо ви більш низький ризик це буде відображено у вашій премії. Деякі компанії пропонують додаткові вигоди для тих, кому за 50, таких як саги.

• додаткової безпеки. Оголошувати будь особливі запобіжні заходи ви зробили для ваших цінностей, таких як домашній сейф.

• Ваш спосіб життя. Якщо у вас є собака, є непитущий і не паліть, обов’язково заявити про це, як такі фактори використовуються деякими страховиками знизити страхові внески.

• Час від часу застосування до існуючої страховика в якості нового клієнта може знизити страхові внески. Багато страховиків пропонують знижки для нових клієнтів, які не будуть повторюватися, коли ви приходите продовжити.

• Якщо ви можете застосувати в Інтернеті, як правило, ви отримуєте знижку в розмірі близько 5%.

Перед тим, як проводити будь-які поліпшення безпеки у вашому домі, завжди перевірити з вашим будинком страхової компанії в першу чергу. Вони підтвердять, які поліпшення матимуть найбільший вплив скорочення витрат.

РАДА 2: Знайте, що страхування житла вам потрібно

Розробка точну цифру для будівель і зміст страхова вартість може бути незручно, тому багато домовласників знаходяться або в стадії застрахованого або платити за рівні покриття вони дійсно не потрібні.

Будинки страховка покриває заново будувати вартість вашого майна не ринку його вартість. Заново будувати цінність Вашого будинку є вартість повторного будівництва його у випадку, якщо він знищений вогнем або осідання наприклад. Заново будувати вартості вашого будинку, як правило, можна знайти на іпотечному договорі, або про право власності. Інформація Будівельна вартість обслуговування (BCIS) з Королівського інституту дипломованих оцінювачів (RICS) виробляє цілий ряд детальну інформацію про вартість відновлення будинків і квартир разом із знову будувати Калькулятор витрат.

Крім того, ви можете вибрати для політики, яка має необмежений або високий стандарт суму застраховані будівлі, тому вам не доведеться турбуватися про страхування потрібну кількість.

Тоді є Страхування домашнього майна, який охоплює майже все інше ви б взяти з вас, якщо ви переїхали. Складіть список з кімнат у вашому будинку і запишіть всі елементи, що містяться в кожній з там значення. Потім скласти окремі суми, щоб побачити те, що зміст страхового захисту вам потрібно. Не забудьте значення елементів, таких як музика, відео та одягу, їх загальна вартість часто не береться або під застраховані. Якщо ваш гардероб сповнена джинси або дизайнерські лейбли, не забудьте включити витрати на заміну їм.

Рада 3: Подивіться на окремі будівлі і зміст страхування

Якщо вам потрібні обидві будівлі і зміст страхування, отримувати котирування для окремих політик для максимальної потенційної економії. Більшість страховиків дійсно забезпечують їх як окремі політики і тільки тому, що одна є дешевим для покриття будівель, не означає, що вона настільки ж конкурентноздатними, щоб забезпечити утримання. Знайдіть найдешевші провайдери для кожного компонента і розглянути можливість покупки кожного з різних страховиків.

Рада 4: по магазинах навколо для страхування житла

Покупки навколо буде найзначніше економії на домашній страхування.

По-перше, не просто вибрати для страхування житла, наданий іпотечний кредитор. Вони можуть бути зручно, коли ваш зайняті сортуванням іпотеки, але вони часто за цінами і можливості, вони не були в порівнянні з іншими політику на ринку.

При купівлі страхового ви в принципі є три варіанти, йдіть прямо до страховика, переглядати веб-сторінки або використовувати брокера. Якщо у вас є час і бажання, ви можете зробити всі три, але найшвидший і ефективний маршрут, щоб увійти в систему і використовувати охоплення Інтернету.

Кращі сайти порівнювати десятки страхових брокерів та страхових компаній дому в лічені хвилини. Вам потрібно тільки заповнити одну форму, щоб отримати список премії відображається на екрані від великих страховиків і брокерів. Однак, якщо у вас є незвичайні або дуже конкретні вимоги кінцевого премія може збільшитися, коли підтвердив пряму з обраним страховиком.

Порада 5: Попросіть угоду

Страхування житла має норму прибутку побудована в нього, що може бути предметом переговорів вниз, якщо ви озброєні потрібну інформацію. Не всі страховики будуть поступатися пряжкою й додаткову знижку, але якщо ви не питаєте ви не будете знати.

• По-перше, знайти найдешевші цитати після використання інтернет-сайтів порівняння і дзвонив кілька брокерів.

• Виберіть найдешевший цитати і зв’яжіться з вашим існуючим страховика першої проханням, щоб перемогти його. Якщо вони не зрушиться з місця пов’язана друга найдешевше страховиком і зробити те ж саме.

• Якщо після того, як на всі зусилля, страховик не зрушиться з місця, попросіть їх, щоб кинути в деякій додатковою кришкою, щоб підсолодити угоду або переміститися на наступний страхової компанії додому і повторіть ті ж кроки.