5 порад для більш дешевих премій зі страхування життя

1. Розглянемо політики доходів, а не одноразова

Більшість людей знають, що життя кришкою виплачує одноразово, якщо ти помреш. Але значно менше знаємо, що ви можете купити кришку, яка платить регулярно обкладається податком доходу замість одноразової виплати. Це офіційна назва сімейне допомога на прибуток, і часто дешевше, ніж більш поширений варіант Рівень Термін виплати одноразової суми. Так чому ж доходи бути краще, ніж одноразово?

Багато людей, які починають поліс страхування життя просто хочуть, щоб забезпечити дохід для своєї родини, щоб замінити втрачені доходи, якщо вони помруть передчасно. Але багато політиків куплені одноразова допомога вимагають вцілілі сім’ї, щоб знайти підходящу заощадження або інвестиційний інструмент для створення постійного доходу. Крім того, інтерес, із загальної суми оподатковуваного в той час як дохід від політики користь доходу сім’ї виплачується оподатковуються.

Для багатьох людей, які не звикли до управління великі суми грошей, раптом того, щоб знайти правильний рахунок заощаджень або інвестицій може виявитися додатковим тягарем на вже тривогу час. Це де родинну допомогу Дохід можемо запропонувати найкраще з обох світів.

2. Розглянемо політику зниження іпотечного страхування життя

Одна з найбільш поширених причин для нужденних страхування життя є захист іпотечного кредиту. Тип іпотеки у вас багато в чому буде диктувати, що форма страхування життя потрібно, але цього часто є одним з двох типів терміну страхування життя.

Якщо у вас є інтерес тільки для іпотеки, то вам необхідно рівня кришки, як іпотечний борг буде залишатися постійною, якщо не збільшити або зменшити іпотечний кредит. Однак, ті, за допомогою іпотечного капіталу і відсотка можете вибрати для зменшенні терміну політики, де кришка знижує відповідно з відновлювальним іпотечного кредиту. Як кришка знижує з плином часу так само ризик для страхової компанії робить цей вид страхування життя дешевше, ніж варіант терміна рівні.

Так що якщо у вас є капітал і відсотки по іпотеці з рівнем життя страховий поліс термін і потрібно тільки для покриття суми іпотеки, ви могли б заощадити гроші за рахунок переходу на скорочення політики. Недоліком є ​​те, що ви будете втрачати надлишки кришку надаються рівні політики, як іпотечний кредит, але знижує рівень допомоги, страхування залишається колишнім.

3. кинути палити

Всі страхові заснований на ризик і тим самим скоротити витрати у вас є, щоб скоротити ризик. Зі страхуванням життя, ризику засноване на ваші шанси вмирають у той час як політика є чинною. Страховики виміряти ризик шляхом оцінки вашого здоров’я та історії хвороби.

Все, що збільшує ризик вмирати передчасно збільшить ваші премії. Ці фактори ризику можуть включати в себе поточний стан здоров’я, сімейні історії, небезпечні професії або хобі, але найбільш часто будучи курцем має найбільший вплив.

Тепер я знаю, що ви не збираєтеся кинути палити, щоб заощадити гроші на страхування життя, але його ще одна причина в довгому списку кинути палити. Не тільки ви будете економити гроші на сигарети, але ви можете додати економію близько 40% на премії страхування життя теж.

4. біля магазину

Страхування життя є дуже конкурентному ринку, і ціни можуть змінюватись в залежності від того, де ви дивіться. Найпростіший спосіб порівнює велика кількість страховиків і політики відразу це використовувати один з численних безкоштовних інтернет-сайтах порівняння. Єдине застереження до цього є знати, що ці сайти тільки порівняти премій і не покриває, так що є тверде уявлення про те, який тип покриття ви потрібні в першу чергу. Це допоможе вам порівнювати подібне з подібним і виявити справжню угод.

Крім того, ви можете використовувати страховий брокер робити покупки для вас і цей маршрут може дати істотну економію деяких, якщо ви використовуєте певний тип страхового брокера.

5. Використовуйте страхуванню життя брокера знижку

Якщо ви знаєте, який тип покриття вам потрібно, і не вимагають ніяких рад, знижки інтернет-страхового брокера може заощадити сотні фунтів на більш низькі премії.

У зв’язку з низькою вартістю і широкої аудиторії через Інтернет, багато брокерів по страхуванню життя почали сайтів, що пропонують Котирування по страхуванню життя з великими страховиками за пільговими ставками. Ці брокери здатні знижка кришка від великих страховиків по фрезерної велика частина комісії вони отримують від цих страховиків, щоб знизити страхові внески.

Заощадження змінюватись, але може означати справжнє скорочення від 10% до 40% порівняно зі стандартними премій страхової компанії. Багато сайтів надають миттєвий котирування порівняння декількох політик від провідних страхових компаній.

Простий пошук в Google на знижку зі страхування життя буде надати список більшості брокерів або використовувати каталог страхування Страхування як Великобританія Індекс, який також має відгуками клієнтів.