5 питань, щоб запитати про вашу страховий поліс BMO

Якщо ви нещодавно придбали політики від страхової BMO, вітаємо! Ви безумовно в надійних руках, і компанія більш ніж щасливий, що ти. Однак, як і будь-який інший серйозної покупки, Є запитання природно у вас буде після того, як ваші політики, що вам потрібно отримати відповіді, з тим щоб продовжити мати душевний спокій вам потрібно, щоб дійсно отримати через процесом отримання всього прийнято піклуватися.

Там немає нічого поганого в тому, питань, перш ніж ви насправді йти до кінця і зробити покупку. Це краще, насправді отримати відповіді на свої питання, ніж отримати політику, що ви відчуваєте, як ви насправді не знає нічого про, який може призвести до постійних занепокоєнням, що ви не отримаєте достатнє освітлення, щоб дійсно захистити свою сім’ю, коли прийде час, щоб зробити так.

Існує також щось сказати про перший деталь покупця страхування, який не знає правильні питання, щоб насправді запитати. Якщо ви виявили, що вписується в цю категорію, немає нічого соромитися взагалі – ось п’ять питань, щоб запитати про вашу страховий поліс BMO.

1. Яку підтримку я можу розраховувати?

Навіть якщо ви дійсно не маєте будь-які інші питання про вашу страховий поліс BMO, вам все ще потрібно, щоб переконатися, що ви завжди можете знайти людину, яка може відповісти на ваші запитання, якщо у тебе коли-небудь запитати! Дійсно, це важливе питання, тому що іноді компанії мають обмежені години підтримки для своїх клієнтів, що може призвести до розчарування, якщо у вас немає цієї інформації завчасно.

2. Чи буде мій премій збільшиться?

Це може здатися просте питання, але правда в тому, що питання збільшення страхових внесків є те, що ще потрібно задати. Наприклад, якщо ви придбали страховий поліс із статичним показників, ви все ще можете бути в кінці зборів та інших платежів, якщо у вас немає інформації завчасно.

3. Чи існують які-небудь обмеження на те, хто мій бенефіціари?

Як і інші питання, на цей раз важливо з причини – там можуть бути встановлені обмеження на те, хто насправді може бути доданий в якості бенефіціара. Як правило, це рідко, але ймовірність того, що варто подивитися в.

4. Може бути змінено бенефіціарів?

Причина, чому це питання є важливим в тому, що ви ніколи не знаєте, що відбудеться протягом життя, і ви повинні переконатися, що ваш BMO Страховий поліс є якомога більш гнучким. Це хороше запитання, щоб запитати, особливо у вікно, де ви можете скасувати, перш ніж ви відповідальні за більш премій.

5. Чи можу я змінити моє страхове покриття, якщо нові події в житті відбувається?

Як згадувалося раніше, ви ніколи не знаєте, де життя буде у вас наступний. Це означає, що ви дійсно потребуєте у великій політиці від страхових BMO, які дозволять вам на будь-які зміни, ваш спосіб життя і потребує змін.

В цілому, це лише деякі з питань, які ви, можливо, після того як ви отримали вашу політику від страхових BMO. Так як ситуації у всіх різні, можуть бути й інші питання, які у вас є про процес. Це означає, що це завжди гарна ідея, щоб думати про будь-яких додаткових питань, які можуть виникнути.

Якщо ви дійсно квапитеся, щоб ставити правильні питання на початку вашої політики, ви не будете мати ніяких проблем з використанням страхування життя, щоб дати Вам душевний спокій ви заслуговуєте!