5 основних фактів про медичних страхових полісів у поганій економіці

1. Ваша плану охоплювати вас і вимикати роботу?

Багато планів медичного страхування мають конкретні винятки, які усувають Вашого допомоги за все, що може бути охоплені Компенсація Робочих або аналогічні закони. Тепер читаємо, що останнє речення ще раз.

могли бути покриті!?

Це правильно. Більшість самозайнятих людей і навіть деякі власники малого бізнесу не несуть робочих Comp на себе.

Існують розроблені страхові плани, які буде охоплювати вас і вимикати роботу – 24 години на день, якщо ви не зобов’язані за законом мати Компенсація Робочих покриття.

2. Ви пишете його?

Незалежні підрядники (1099), домашніх власників бізнесу, фахівців та інших самозайнятих людей, як правило, не скористатися перевагами податкового законодавства доступні для них.

Багато людей, які платять 100% від власних витрат, мають право на відрахування їх щомісячні страхові виплати. Тільки те, що може зменшити вашу мережу зі своєї кишені витрати на правильний план на цілих 40%. Запитайте свого обліку професійних, якщо ви маєте право та / або перевірити сайт IRS отримати додаткові відомості.

3. внутрішні ліміти
Всі справжні плани страхування використовувати деякі форми внутрішнього контролю, щоб визначити, скільки вони будуть платити за конкретної процедури або послуги. Існують два основні методи.

-Заплановані вигоди

Багато планів, деякі з яких спеціально продаються приватний підприємець і незалежні люди, мають чіткий графік, що вони будуть платити за відвідування офісу лікаря, перебування в стаціонарі, або навіть обмеження на те, що вони будуть платити за тестування за 24-год. період. Ця структура, як правило, пов’язані з «Плани відшкодування”. Якщо вам буде представлений один з цих планів, не забудьте ознайомитися з розкладом переваг, у письмовій формі. Важливо, що ви розумієте, ці типу лімітів на фронт, тому що як тільки ви досягнете їх компанія не буде платити нічого за цю суму.

-Звичайне і звичне

“Звичайне і звичне” відноситься до швидкості платити за відвідування лікаря офісу, процедури або перебування в лікарні, яка заснована на тому, що більшість лікарів і споруди плата за конкретну послугу, що в цій конкретній географічній або зіставні області. “Звичайне і звичне« заряди представляють найвищий рівень охоплення в більшості великих медичних планів.

4.you мають можливість ходити по магазинах!

Якщо ви читаєте це, ви, ймовірно, є по магазинах для здоров’я плану. Кожен день люди магазин, для всього, від бакалії до нового будинку. Під час процесу покупки, як правило, вартість, ціна, особисті потреби і спільного ринку одержує оцінку покупцем. Маючи це на увазі, це дуже засмучує, що більшість людей ніколи не спитаєте, що відвідування тестів, процедур або навіть лікаря буде коштувати. У цьому постійно мінливому ринку медичного страхування, він буде ставати все більш важливим для цих питань, які слід поставити наших медичних працівників. Запитувана ціна допоможе вам отримати максимальну віддачу від вашого плану і зменшити Ваші витрати за свій рахунок.

5. мереж та знижки

Майже всі страхові плани і пільгові програми роботи з медичної мережі для доступу до знижок. У загальних рисах, мережі складаються з медичних працівників та установ, які згодні, за контрактом, для зарядки знижки за надані послуги. У багатьох випадках мережі є одним з визначальних атрибути вашої програми. Купони може варіюватися від 10% до 60% або більше. Медична мережа знижки змінюватись, але, щоб забезпечити Вам мінімізувати Ваші витрати за свій рахунок, вкрай важливо, щоб попередній перегляд списку мережі лікарів та об’єктів, перш ніж здійснювати. Це не тільки, щоб переконатися, що ваші місцеві лікарі і лікарні знаходяться в мережі, але й побачити, що ваші варіанти були б, якби ви потребуєте у фахівці.

Попросіть вашого агента якої мережі ви знаходитесь, запитати, якщо це місцеві або національні, а потім визначити, якщо воно відповідає вашим індивідуальним потребам.