5 основних типів план, який ви повинні розуміти, перш ніж вибрати план медичного страхування

Є кілька варіантів, доступних для вас, коли справа доходить до вибору планів медичного страхування. Зокрема є відшкодування плани, які пропонують велику гнучкість у виборі яких лікарі вони воліють використовувати. Тоді є керованою медичної організації, такі як РРО або вибраний організацій-провайдерів і організацій ОПЗ Здоров’я обслуговування цих типів планів зазвичай потрібно для вас, щоб використовувати їх лікарів з пулу виберіть провайдерів. POS або точка обслуговування План також є формою керованих охороною здоров’я, але він відрізняється тим, що він вимагає, щоб все застраховано спочатку відвідати обраний лікуючого лікаря, щоб отримати направлення для будь-якої додаткової медичної допомоги. В останні роки спостерігається розширене інтерес до нової форми медичного страхування називається HSA чи здоров’я Ощадні рахунки, який дозволяє споживачам самостійно управляти вартістю охорони здоров’я. Ідея полягає в тому, щоб забезпечити низьку медичного страхування премій, використовуючи сприятливий податковий ощадний рахунок, який заробляє інтерес і поєднуючи його з більш високою франшизи план медичного страхування, який пропонує набагато більш низькі страхові внески, але вимагає застрахованої щоб покрити деякі з первісної вартості

Як споживчих витрат на охорону здоров’я продовжують рости, важливо, щоб зробити ваші дослідження і визначити, які типи покриття функції важливі для вас і вашої родини. Як і деякі з планів змішані різні можливості для створення нових планів, які відповідають різним потребам споживачів і премії допусків. Ось кілька простих рекомендацій, які допоможуть вам прийняти обгрунтоване рішення на план для себе і чи вашої родини.

відшкодування планує
Відшкодування планує, як згадувалося раніше розширили вибір лікаря даєте більше гнучкості у виборі послуг, цей тип плану також відомий як плату за медичне страхування плани Однак компроміс, як правило, відбивається в більш високі страхові внески медичного страхування, так як ви не вибираєте лікар з в мережі. Всі плани не зовсім те ж, що і послуги, оплачувані або лікарів ви можете використовувати можуть все ж відрізнятися від плану до плану. Відшкодування плани зазвичай поєднують обидва франшизи і співстрахування, яка є чинником, який може вплинути на ваше остаточне зі своєї кишені витрати. Франшиз пропонується може варіюватися від декількох сотень доларів до кількох тисяч доларів. Співстрахування також можуть мати варіанти, таким чином, якщо ви вибрали співстрахування на 20%, ви були б відповідальні за 20% від будь-якої процедури і страхова покриє інші 80%. Більшість Відшкодування плани мають кришки або стоп-лосс, що як тільки певний відсоток або сума в доларах співстрахування задовольняється політика буде охоплювати 100% всіх покриті витрати до будь максимальний час життя знаходиться в межах вашого плану.

керованої медичної планів або планів мережі
Організації підтримки здоров’я заздалегідь планувати для зниження витрат охорони здоров’я через мережу лікарів, які погодилися працювати в рамках організації за пільговими зборів. ОПЗ зазвичай вимагає вибрати лікуючого лікаря зсередини мережі. Ідея полягає у використанні мережі як вартості, охорона здоров’я скорочення і краще управляти тим, що лікування шукаються пацієнта. Перевага несе на споживача з більш низьким страхової премії.

Організація бажаних постачальників (ППО) є ще однією формою керованої медичної допомоги, ще більш тісно, ​​аналогічних за видом відшкодування плани в цьому у вас є можливість вибрати свій лікар або від мережі або поза мережі з тією різницею, що вартість служби зазвичай нижче всередині мережі. Як ОПЗ РРО переговори цінові знижки на озброєння лікарі та установи, які стали членами РРО, який проходить на економію для споживачів у вигляді премій. Багато споживачів, як ідея мати можливість вибрати фахівця з мережі РРО без необхідності бачити лікуючого лікаря для першого напряму.

Точка обслуговування або POS також керований план, але відрізняється тим, що від вас вимагається, щоб ваш лікар первинної допомоги в якості початкової відправною точкою для всіх медичне обслуговування. Лікуючого лікаря вибирається страхувальника від всередині мережі та напрямки і, як правило, що фахівець в мережі.

самостійно управляти охорони здоров’я нового покоління з’являються плани
Концепція здоров’я ощадні рахунки (HSA) є, що ви обираєте план з високою франшизи, тому що плани з великими франшиз мають значно нижчі щомісячні премії за ціною від ½ планів відшкодування. Економія премії за високу франшизу план поміщається в медичні ощадні рахунки HSA належить вам. Внесок у HSA 100% податком від вашого доходу до правові обмеження, і гроші накопичуються відстрочений податок ніби як ІРА для охорони здоров’я. Поки гроші будуть використані для будь-якого кваліфікованого вартості охорони здоров’я, то це також обкладаються податком. Найприємніше те, вклади є Вашими, щоб зберегти, і вони продовжують накопичуватися інтерес. Якщо ви міняєте місце роботи або стати найму рахунки HSA йде з вами, і на відміну гнучкі рахунки витрат, які мають “використовувати її або втратити його положення” цих рахунків не позбавляється вашого внеску. В даний час внесок максимумів становить $ 2900 на рік для приватних осіб і $ 5800 на сім’ю. Більшість планів дозволяють одній франшизи на сім’ю в рік. Ризик ваші кишенькові витрати можуть бути вище, на початку, поки не накопичити достатньо коштів. Є гонщики, для цих планів для будь-яких великих медичних необхідні для покриття франшизи на початку, поки ви накопичення коштів. Ризики не без винагороди, хоча страхові внески значно нижче, ніж традиційні плани страхування здоров’я і, як згадувалося раніше внески віднімаються з оподатковуваного доходу. Якщо ви виберете цей варіант, важливо переконатися, що ви будете вивчати ретельно планувати і робити щомісячні внески або план не буде афективні альтернатива вищих планах премії.