5 оман страхування автомобіля

Помилка № 1: мені не потрібно страхування автомобіля, тому що я ніколи не був в аварії.

Ніколи будучи в дорожньо-транспортній аварії, безумовно, не дуже хороша причина для водіння навколо незастрахованих. Якщо ви були пощастило не коли-небудь був в аварії вам все ще потрібно, щоб покрити себе для цього можливості. Метою страхування є покриття можливих втрат у майбутньому, а не для виправлення минулих втрат. У деяких країнах деякі форми страхування автомобіля є обов’язковим, якщо ви є власником або керувати автомобілем. ОСАГО, як правило, тій чи іншій формі третій особі або страхування відповідальності і покриває збиток, який ви робите іншим з вашим автомобілем.

Помилка № 2: Страхові внески не впливають на колір автомобіля

Ви знайдете багато самозваних експертів рясно заперечувати, що колір автомобіля впливає на страхування автомобіля. Це вірно … для деяких страхових компаній. Інші страхові компанії насправді використовувати колір автомобіля Для кількісної оцінки ризику. Це тому, що темні автомобілі мають більше шансів бути в результаті нещасних випадків на світанку і заході сонця. Білі автомобілі збираються в зграї викрадачів, оскільки вони легше повторно спрей, тому вони несуть більш високий ризик крадіжки.

Помилка № 3: Якщо друг аварії мою машину, його страховка покриває збитки

Це повний міф, тому що політику автомобіля страхове покриття транспортних засобів, а не водіїв. Мало того, що страхування вашого друга не покривають пошкодження, є також хороший шанс, що ваша власна страхова компанія не покриє збитки, і ви повинні будете заплатити за це з власної кишені. Більшість полісів страхування автомобіля, або для “Номінація Driver» або для «Кілька водіїв. Якщо ви єдиний номінований водій на страховий поліс, то ваша заява буде відхилена. Деякі кілька політик тільки драйвер покриття страхувальником і їх дружини, так що це також може бути недостатньо для покриття аварії вашого друга у вашій техніці. Якщо ваша політика дійсно покриває ваш друг і претензії успішно, то ви можете очікувати, що ваша страхова премія йти вгору. Ви також втратите ніяких претензій бонус, якщо такий є.

Помилка № 4: Мій кредитний рейтинг не впливає на мою страхових премій

Як міг ваш кредитний рейтинг можливо фактора у ваші шанси розбивши при цьому машину або покласти його вкрали? Ну відповідь, що не робить, але воно свідчить про ймовірність ви відсутність платежів, скасування вашої політики або навіть вчинення страхового шахрайства. Люди з низьким кредитним рейтингом і особливо тих, хто оголосив про своє банкрутство є високий ризик для страхових компаній з фінансових причин, а не двигун, пов’язаних з ризиком причин.

Помилка № 5: уряд встановлює страхові внески

Страхові премії, безумовно, не встановлені урядом. Ринок страхових послуг, однак, регулюються державою і омбудсмен призначається вирішення спорів між страхувальниками та страховими компаніями. Страхові внески встановлюються на основі різних факторів, включаючи марку, модель, вартість Вашого автомобіля і інші фактори, такі як ваші претензії історії та кредитного рейтингу.