5 міфів, які заважають людям купівлю довгостроковий догляд страхових

Багато людей уникають питання про довгострокову допомоги через давніх міфів щодо використання LTC страхування в якості опції. Багато з цих міфів виникло навколо питання про те, хто є або не є хорошим кандидатом для LTC страхування. 2 найпоширеніших міфів відносяться до “кращим” вік для людини, щоб розпочати планування (більшість людей вважають, якщо вони молоді, вони не повинні планувати довгостроковий догляд), а чистий цінність людини (деякі люди ставлять верхнього кінця долара чистою вартістю, в якому люди повинні автоматично застрахувати себе). Після того як ці міфи аналізу та розуміння, стає ясно, що всі повинні бути інформовані про важливість планування для майбутнього довгострокового догляду потреба.

Міф № 1: Якщо я досить багатий, щоб розраховувати на власні активи для оплати довгострокового догляду, то це те, що я повинен робити.
Це нітрохи не відрізняється від сказавши, що якщо я можу платити більше податків, я повинен платити більше. Багаті люди раді, коли вони виявляють стратегії, щоб знизити свої податкові рахунки. Але вони часто не розуміють, що, виплачуючи страхові внески, вони потенційно можуть уникнути сотень тисяч доларів в довгострокових витрат допомоги. Важливо, щоб ви зрозуміли, що прийнятність катастрофічний довгостроковий догляд ризику не залежить від розміру вашого портфеля в поодинці. Ви повинні знати, як ваш портфель і нерухомості буде впливати довгострокового догляду подія. Після того як ви цю інформацію, ви можете вирішити, чи є це прийнятний ризик взяти, або вибрати інший варіант для оплати вашого лікування.

Міф № 2: Я можу ігнорувати LTC планування, тому що мені не знадобиться тривалий догляд найближчим часом.
Ми зазвичай не чуємо про молодих людей, які потребують тривалого лікування або з діагнозом хвороби, яка в кінцевому результаті зажадає тривалого лікування, але це може статися? Хоча це правда, що більшість догляду відбувається після 80-річного віку, важливо враховувати той факт, що молоді люди можуть потребувати догляду, наприклад, у випадку Майкл Дж. Фокс і Крістофер Рів пізно. Ви могли б знайти собі потребують довгострокового догляду протягом декількох місяців. Краще заздалегідь планувати довгостроковий догляд багатьох років занадто рано, ніж за один день занадто пізно.

Міф № 3: Я буду платити менше, якщо я почекаю придбати LTC страхування.
Більшість людей дивуються, щоб побачити схожість до сукупного премій, виплачуваних протягом довгого часу, незалежно від віку, в якому LTC страхування купується. 2 Діаграми нижче показують, що практично на всіх віків, і навіть з урахуванням тимчасової вартості грошей, чим молодша людина, коли вони купують LTC страхування, тим нижче премія буде на обох щорічних та наростаючим підсумком.

Міф № 4: Поки я готовий платити більш високі страхові внески, я можу чекати, щоб придбати LTC страхування.
В очікуванні, поки деякі необачні “ідеальний вік”, щоб купити, ви можете страждати виснажливої ​​аварії або бути діагностовані з хворобою, яка змушує вас страхуванню. Андеррайтинг екрану Невдачі Графік нижче показує кількість людей, які не проходять LTC андеррайтингу страхування в 60-64 річної вікової групи майже вдвічі більше, ніж 40-44 річної вікової групи.

Міф № 5: Я краще інвестувати гроші, які будуть використані для оплати довгострокового догляду страхування.
Це може бути правдою, якщо вам потрібна довгострокова допомогу тільки через кілька місяців. Якщо розрахувати дохідність 6% на $ 1800 (в середньому річної премії для молодої людини), за 25 років інвестувала ваша премія зросте до $ 103 984. На жаль, вартість лікування в середньому $ 160 на добу (на найнижчій стороні!), А також збільшення в середньому на 5%, обліковий запис буде платити тільки близько 7 місяців довгострокового догляду з накопиченим «економія». А що, якщо ви потрапили в аварію або розробити хвороби, яка вимагає роки довгострокового догляду починають незабаром після початку цього інвестиційного рахунку?

Глава 1 моєї книги “Як плану довгострокового догляду”, для цього є гарний початок для вивчення цього питання. Будь ласка, напишіть ваше ім’я та адресу електронної пошти для allen@superiorltc.com, і я пришлю вам безкоштовний електронною копією.

(C) Copyright Hamm-Аллен. Всі права захищені по всьому світу.