5 кращих уряду затверджених свисток дме поради наступного разу ви ходите по магазинах для недорогу медичну страховку.

Отже, ви вирішили оновити або придбати поліс медичного страхування. Покупки ретельно перш ніж купити. Політики розрізняються за охопленням і вартості, є багато компаній, і вони розрізняються по службі. Зробіть свою домашню роботу, звернутися в кілька компаній і порівняти їх премій, перш ніж зробити остаточне рішення про покупку.

1. Не купити кілька політик, ніж потрібно. Дублікат покриття доріг і непотрібним. Єдина комплексна політика краще декілька політик з перекриттям або дублюючі охоплення. Федеральний закон забороняє видачу дублюючих охоплення Medicare бенефіціарів, навіть якщо обидва політики будуть платити всі переваги. Закон взагалі забороняє продаж політики Medicare доповнення до людини, яка має Medicaid чи іншій поліс медичного страхування, що забезпечує покриття для будь-якого з тих же переваг.

Крім того, продажу будь-якого іншого виду страхування здоров’я, як правило, забороняється, якщо він дублює покриття у вас вже є. Коли ви купуєте політики заміни Medigap, страховик зобов’язаний отримати ваше письмову заяву, що ви маєте намір скасувати першу політику після нової політики в силу. Якщо ви знаходитесь на Medicaid, страховики не можуть продати вам Медігеп політика, якщо держава не платить премію. Той, хто продає вам політики в порушення цих анти-дублювання положень підлягає кримінальній та / або цивільно-правових санкцій у відповідності з федеральним законом. Зателефонуйте 1-800-638-6833 повідомляти про можливі порушення.

2. Розглянемо ваші варіанти. Залежно від ваших потреб охорони здоров’я і фінансів, ви можете розглянути питання про продовження охоплення групи у вас є на роботу: можна приєднатися до ОПЗ, CMP або іншого керованого медичного плану, покупка Медігеп політики; або купівлі довгострокового догляду страховий поліс.

3. Перевірити на наявність існуючого стану Винятки. При оцінці політики, ви повинні визначити, чи є вона обмежує або виключає покриття для існуючих умов здоров’я. Багато поліси не покривають проблеми зі здоров’ям, що у вас є на момент покупки. Існуючих умов, як правило, проблеми зі здоров’ям, ви пішли до лікаря приблизно протягом 6 місяців до дати політики вступили в силу.

4. Не вводити в оману фразою “Медичне обстеження потрібно”. Якщо у вас були проблеми зі здоров’ям, страховик не може охоплювати вас негайно Для витрати, пов’язані з цією проблемою. Медігеп політики, однак, необхідні для покриття існуючих умов після того, політика була в силі протягом 6 місяців.

5. Остерігайтеся Заміна існуючого покриття. Будьте обережні при покупці поліса заміни Medigap. Переконайтеся, що у вас є хороша причина для переходу від однієї політики до іншої – ви повинні тільки для перемикання різних переваг, кращий сервіс, або більш доступною ціною. З іншого боку, не тримайте неадекватною політики просто тому, що у вас було їх довгий час. Якщо ви вирішили замінити Медігеп політики, ви повинні віддати належне за час, проведений під старої політики у визначенні того, коли будь-яка існуючих умов обмеження відповідно з новою політикою. Ви також повинні підписати заяву, що ви маєте намір припинити політику в заміні. Не скасовувати першу політику, поки ви не впевнені, що ви хочете зберегти нову політику.

Подальші думки, які ви, можливо, ще не час …

Політика, спрямована на Medicare доповнення не є ні Продан також не обслуговує держави або федерального уряду. Державні відомства страхування затвердити полісів, страхові компанії, але тільки твердження означає, що компанія і політика відповідає вимогам державного права. Не вірте заявам, що на додаток до страхування Medicare є державною програмою.

Насамперед не поспішайте. Не чинити тиск на покупці поліса. Принциповий продавців не буде квапити вас. Якщо ви не впевнені, чи є програма гідна, попросіть продавця, щоб пояснити його другові.