5 з найдивніших страхових випадків

Заморожені білки, літаючі корови, каруселі та невидимих ​​собак з метеоризмом є одними з більш химерний страхових претензій навколо. Навіть вдома страхування не завжди так просто, як протікає дах – як щодо даху збиток, викликаний низхідним потоком зі швидкістю лопатей вертольота? Це може звучати як місія нездійсненна, але є багато страхових випадків, які приймають печива.

1) пухнастих друзів

Забудьте людей, домашніх тварин страждає від дивного скорбот теж. Деякі улюблені страхових випадків не так проста, як блоха інфекції. Нарколепсії і метеоризм деякі з найбільш незвичайних захворювань турбувати наших псів. Хоча ви б пробачили, думаючи постійної сну і метеоризм було дано, коли справа дійшла до собачого поведінки.

Але найбільш незвичайних скарг, тим дорожче це для лікування, оскільки це важче діагностувати, ніж просто дозу бліх.

2) Ведучий на дикій стороні

Навіть якщо це не якийсь таємничою хворобою страждає тваринного населення країни, вони все ще отримують провину за людські проб і помилок. Згідно однієї верхньої страховика автомобілів, аварії урод тварин є однією з основних причин звинувачувати в дивних страхових випадків.

• замороженої білки отримали тепло для падіння з дерева і розбиваючи лобове скло одного водія.
• Один стадо корів бідні були притиснуті до лизання покриття від автомобіля.
• Дід Мороз повинен бути був вихідний, але, за словами одного припаркованого автомобіліста, олень впав на капот.
• досить екзотичні справа стосувалася зіштовхуються зебри з автомобілем – в сафарі-парк.
• Навіть світі комах винен – ​​оса полетіла вниз штани однієї людини змушуючи його розбомбити машину попереду.

3) його щоці

Сумнівні заяви проти місцевої влади включають людина наполягає на новій пари штанів, після того, як він стверджував, закриття туалеті автовокзалу призвело до його забруднення штани.

Один магазинний навіть намагався подати до суду після того як вона впала зі сходів рятуючись від місця злочину, і один автомобіліст наполягав, що він не бачив каруселі, незважаючи на досить видимий дерева, який показав в середині перехресті.

4) Кішка на розпеченому даху

Один з найбільш незвичайних вимог Страховий Дім також включає в себе наших чотириногих друзів. Улюблена кішка була хвора на екрані телевізора і викликав пожежу будинку після телевізійної зловили світло. Будівля була серйозно пошкоджено курять після невдалої блювота Фелікс кішки. Власник Фелікса залишилася тимчасово бездомних, але не хвилюйтеся, Фелікс втік з вогню неушкодженим.

5) Monkey Business

Подорож може бути повне пригод і, звичайно, екзотичних тварин. Ще раз тварини козирем у верхній частині списку, коли справа доходить до дивних страхових випадків – навіть коли ми в нашому відпустці.

• уяву мандрівника нервувала, коли він попросив свого страховика, якщо його страхування подорожей буде охоплювати будь-які втрачені кінцівки у разі нападу полярних ведмедів.

• шахрайські вимоги включають одну пару звинувачують мавп на скелі Гібралтар щипати свою відеокамеру – вони пізніше зізналися, що кинула його.

• Одна жінка взяла її очі від м’яча, коли вона стверджувала, що в п’ять разів за втрату той же очей після різних вигаданих невдач.