5 золотих порад для без проблем претензій Р. В. Страхування

Деякі RVers йти всю свою кар’єру RV, ніколи не маючи нещастя дорогих достатньою підставою для страхового відшкодування. У сумному випадку, якщо ви повинні подати позов, ваше життя стане легше – і ви будете, швидше за все, отримає повну ступінь вашої фінансової компенсації – якщо ви будете слідувати цим п’яти простим радам Для безперешкодного претензій.

1) знімати фотографії і зберігати квитанції
Ваш найкращий друг при подачі позову буде ваш регулятор – людина, яка перевіряє за вашим позовом, щоб переконатися, що це законно. Ваші найкращі друзі регулятора є квитанції і фотографії ваших RV і предмети в ньому, постраждалих. Ця потреба в документації це відмінний привід, щоб кинутися за що цифрові камери ви були дивлячись.

Документація звичка легко потрапити – просто ксерокопії квитанцій для вашого RV разом з квитанціями для значних оновлень і дороге принесений з хором, такі як велосипеди, вудки, біноклі, відеокамери і т.д. ксерокс важливо – більшість людей не розуміють, як швидко чорнило на квитанції зникає. Покладіть ці фотокопії в файл і зберегти їх в безпеці у вашому домі. Якщо ви повний таймер розглянути Сейф у вашому банку.

Потім, у дві хвилини, перш ніж поїхати за кожну поїздку, візьміть свій цифровий фотоапарат і оснащення фотографій зовні і всередині вашої установки. Як тільки ви отримали в документацію звичкою для себе, ви добре на вашому шляху до без проблем претензій.

2) приймають після пошкодження фотографій і зберегти після пошкодження надходжень
Якщо ви впевнені, що всі беруть участь у невдачі є безпечною, здоровою, і склали, прийшов час, щоб отримати, що цифрові камери назад на вулицю і почати робить знімки пошкоджень і загальної ситуації. Залежно від тяжкості вашої заяви, фотографії цілком може бути, що схиляє чашу терезів на вашу користь. Будьте як можна більш вичерпним, не будучи дратівливим або надмірно чутливі до іншим зацікавленим сторонам.

На пред’явлення претензій, включаючи великий збиток вашої установки, ви будете мати оцінки і надходження за виконану роботу. Очевидно, що ви будете економити все це. У цей момент ваші претензії регулятора допоможе вам через належні заходи.

Фотодокументація особливо важливо для невдач, які не обмежують мобільність вашої бурової установки. Скажімо, не дай Бог, ваш телевізор ключі вільні, літає по повітрю і розбиває нові кухонні шафи. Ваш Р.В. все ще чудово їздити, але якщо ви навести лад і повернутися на дорогу, ви очищенні доказів життєво важливе значення для роботи вашого вимоги регулятора в.

3) визначити вартість збитку, який платить вам подати позов
Припустимо, що ваш страховий поліс RV має розмірі 500 євро. Ви просто була невдача, що ви документально з квитанціями і фотографій (хороша робота!) На загальну суму в $ 750 за моральну шкоду. Чи варто вам подати рекламацію на $ 250, що ви отримаєте після того, як $ 500 франшизи?

Ось де все трохи складніше, тому що в деяких випадках подання клопотання про надання $ 250, що означає, що ваша ставка може піти вгору. Поговоріть з вашим агентом і колег RVers, щоб отримати уявлення про те, скільки і коли ваші ставки ростуть, щоб визначити, коли це дійсно платить вам подати позов. Якщо відомо, що суми, встановити, що багато чого в бік потенційних невдач на дорозі. Ви могли б у кінцевому підсумку дійсно подякувати себе в майбутньому.

Там інша важлива причина, щоб встановити, що межа для себе. Страхові компанії всіх форм і розмірів використовувати сервіс під назвою CLUE який говорить їм, як часто особи, пред’являти претензії страхування. Думайте про нього, як кредитний рейтинг на страхування. Чим більше вимог пред’являється ви файл, тим більше вірогідність вашої страхової, потрібно рухатися вгору. У кінцевому рахунку, ви можете витримати бути відхилена по страхуванню від інших володінь у вашому житті.

Зберегти себе клопоту, знаючи, коли ви будете подавати позов і коли ви будете платити зі своєї кишені витрати.

4) бути чесними в процесі подачі заяви
Бути чесним Звучить просто, чи не так? Ми всі вчили, що урок з батьків маленьких дітей. Ви будете здивовані, як часто люди “вигадки” правду, щоб заощадити трохи на своїх щорічних витрат на страхування. Якщо ви дійсно хочете, щоб без проблем претензій, то зробіть собі послугу, щоб бути повністю чесним про такі речі, як, як ви плануєте використовувати свій Ріг, скільки днів у році ви будете використовувати його, і чи дійсно ви будете кредитування його і як довго.

Зазвичай ви робите ці заяви по телефону з торговим представником, і ви думаєте про збереження стільки грошей, скільки можливо. Витратьте деякий час, щоб дійсно думати про ці питання, так що ви можете відповісти з повною чесністю. Якщо ви тримаєте себе чесно, ваші претензії регулятора не доведеться. Врятуй себе основні сутички монтажником вимог заперечувати ваші $ 25000 претензії через брехню, яка врятувала вам в $ 25.

5) тримати ваш страховий номер телефону та номер поліса зручно
Після того як ви придбали страховий поліс, ви, ймовірно, отримаєте зручний пакет з вашої страхової номер політиці та номер телефону ви телефонуєте у разі пред’явлення претензії. Проблема в тому, що там буде безліч інших інформацію в пакеті, і може бути більше і масивніше, ніж це необхідно для вашого RV. Написати ці два номери на одному аркуші паперу. Фотографія скопіювати цей аркуш паперу і поклав одну в бардачок і у вашому гаманці або гаманці. Тримати їх під рукою в нещасному випадку невдачі, і ви врятуєте себе агонію потребують номери і не мають їх.

6) ваше без проблем страхового відшкодування резюме
Документація, знаючи ваші претензії порогу, чесність і готовність – ось відмінні риси без проблем претензій RV страхування. Якщо ви будете слідувати п’яти золотих правил у цій статті, ви зробите ваше життя, як без проблем, як це можливо, і переконайтеся, що ваша відпустка мрії не перетворюються на кошмари.

Як завжди, якщо у вас є питання про збереження вашого RV страхових претензій клопоту безкоштовно – або будь-яке питання Р. В. Страхування – будь ласка, телефонуйте нам до Америки RV страхування.