5 головних помилок, яких слід уникати при купівлі страхування автомобіля

“Навіщо платити за те, що ви не збираєтеся використовувати?” це поширене питання серед багатьох людей, які мають жорсткі бюджети. Це нітрохи не відрізняються з точки зору страхування автомобілів. Ви можете подумати: «Я ніколи не буду в результаті нещасного випадку» або «Я цього не потрібно”, однак автомобільна страхування є те, що закон вимагає. Таким чином, ви піти і купити найдешевший політики ви можете знайти, чи не так? Неправильно! Хоча ви намагаєтеся заощадити кілька доларів, ви можете обраховувати себе в довгостроковій перспективі, в разі, якщо щось трапиться з вами і вашим автомобілем. Нижче наведено п’ять поширених помилок можна уникнути, щоб переконатися, що ви не в кінцевому підсумку платити великі суми грошей з власної кишені у випадку аварії.

1. Не просто купити мінімум потрібно за законом.

Придбати страховий поліс, який підходить автомобіль ви водите. Здоровий глузд підказує, що чим більше автомобіль, тим більше шкоди він може потенційно викликати. Якщо ви їдете великий автомобіль – скажімо, позашляховик – і ти вдарив іншого транспортного засобу, ви можете заподіяти багато шкоди. Якщо ви купили $ 15000 обмеження на вашу політику, а збиток оцінюється в $ 30 000, можна зробити припущення на те, хто буде відповідати за цей баланс за $ 5000 – так, саме так: ВИ! Хоча метою є зберегти ваші щомісячні платежі вниз, щоб заощадити гроші, можливо, доцільніше вибирати більш високі ліміти з вашим страховим полісом, щоб уникнути великих фінансових втрат пізніше.

2. не погоджуйтеся – біля магазину

Якщо ви встановите кілька цитат з кількома компаніями, що не автоматично вибирати з найменшою платежів. Витратьте кілька хвилин, щоб порівняти те, що кожен окремий поліс покриє. Перш ніж прийняти остаточне рішення, переконайтеся, що кожна пропозиція має аналогічні обмеження, а також брати до уваги наявність страхових послуг. Ви хочете, щоб вибрати політику, яка відповідає вашим потребам, а також буде там для вас, коли ви в них потребує.

3. Не брехати про це

Не зрізати кути при вході в порушення правил дорожнього руху або нещасних випадків при запиті котирувань. Так, це соромно, що ви попалися на збираємося сорока п’яти в рамках шкільного зони на єдиний день, ви коли-небудь були перевищення швидкості, або що у вас сталося випадково назад в автомобіль виходить з ваше місце в продуктовому магазині. Тим не менш, не розкриваючи цю інформацію при запиті цитати, ви не отримаєте точного курсу. Страхові компанії перевірити водійські документи, і вони будуть коригувати вашу швидкість, відповідно, для будь-яких невдач, які можуть з’явитися на вашому звіті. Вони можуть навіть припинити політику, якщо ваша запис не відповідає їх вимогам. Це набагато легше бути авансові про вашу історії водіння, і отримати точні котирування при покупці нової політики.

4. Припускаючи, що “Вони все ті ж”

Не думайте, що всі авто страхові компанії забезпечить такі ж покриття. У той час як “Компанія” можуть бути доступні 24/7, вони можуть мати обмежену кількість гаражів ви можете піти на ремонт. З іншого боку, «Компанія B” може запропонувати широкий спектр гаражів на вибір, але вони не можуть бути доступні, щоб ввести вимогу в будь-який час доби, в будь-який день тижня. Складіть список того, що важливо для вас, і вибрати компанію, яка буде найкращим чином задовольнити ваші потреби.

5. скоротити непотрібні витрати, де ви можете

Є цілий ряд параметрів, доступних на авто страхові поліси, які ви, можливо, вже через інші служби. Якщо метою є, щоб заощадити гроші на страхування, це може бути можливим, щоб вирізати деякі вибори, які можуть бути покрита за рахунок, скажімо, AAA, або ваше особисте страхування здоров’я. Ви можете не мати допомогу на дорозі на політику, якщо у вас вже є буксирування покриватися за рахунок ААА, або, можуть і не мати особистого захисту травми (якщо вона не є державною вимога), якщо ваша медична страховка вже покриває травми в результаті аварій. Якщо у вас вже є низькому охопленні через фінансову компанію, це може бути можливим, щоб пропустити позики / лізинг Виплата покриття на вашому авто страхування.

Хоча ви намагаєтеся зберегти все до останнього цента можна було б нерозумно, щоб вибрати найдешевший політики ви можете знайти. Магазин приблизно за політику, яка найкращим чином відповідає вашим потребам і вашому бюджету. Ви можете думати, що ви ніколи не будете мати потребу в своєму авто страхування, але у випадку, якщо ви в один прекрасний день, ви будете щасливі, у вас є.